Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Tutaj Wszyscy Wszytkim Pomagaja! (Wywalanie Eq)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chcialbym stworzyc temat gdzie wszyscy daja sobie informacje na temat wywalania eq farmbotow!

A wiec tak

Dajemy ss jakod dowod

Podpisujemy o Ktorej bylo to godzinie i dzien tygonia!

Oczywiscie tez jaki to S

 

Wiec tak ja zaczne o s19!

 

Widze shopy w m1 ch2 o godzienie 21:10

Sa pelne wiec przelecialem cale shinsoo (czerwo) nic nie znalazlem wiec szukamy dalej!!!

Wiem byl temat ze niby wyrzucaja eq u czerwo ale to gowno prawda to sa stare SS'y

Pozdrawiam

 

@Edajt

 

Nie chce + ani tym bardziej - ;d

 

Szukam caly czas gdzie boty wyrzucaja eq

Widze marmury z m1 wiec gdzies musza byc!

Szukam na s19 potrzebuje wsparcia ;d

 

 

echh wszyscy czekaja na gotowca? -.-

0 pomocy czyli 0 odpowiedzi ; >

Jak sie dowiem nie umieszcze nic ;)

 

 

SZUKAM LUDZI DO POMOCNY SZUKANIA BOTOW~!!!!

PISAC NA PW JA PODAM GG!

Opublikowano

To jest jak szukanie igły w stogu siana... Nie znasz CH,Godziny,Miejsca... Można ich znaleźć tylko przypadkiem... Szanse bardzo marne ale na Twierdzy będę się rozglądał... w Jinno.

#Include <brain.h>

Opublikowano

Bo po co szukać jak znajdzie się grupa debili która to opublikuje?

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

@up ty chyba nie wiesz co to znaczy forum - jest to miejsce gdzie czlowiek pomaga czlowiekowi... a ty chcesz zebys tylko ty wiedzial takich ludzi nie powinno byc na forum ktory nie chce sie niczym podzielic....

Opublikowano

@up ty chyba nie wiesz co to znaczy forum - jest to miejsce gdzie czlowiek pomaga czlowiekowi... a ty chcesz zebys tylko ty wiedzial takich ludzi nie powinno byc na forum ktory nie chce sie niczym podzielic....

Hahahahaha....

Forum - miejsce gdzie człowiek pomaga człowiekowi?

Czy to jakiś pierdolony wolontariat?

99,50% użytkowników nawet 1 tuta nie napisało...

"Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej."- Wiki...

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Tak powinnimy sobi pomagac JAK ludzie a nie jak samolubne pierdolone bachory ....

A wiec na S19 szukalem w shinsoo czy sa boty na koncu map narazie nic nie widze a shopy stoja i marmurki sa z m1 czyli trzeba przeszukac 4 ch szukalem tylko na ch2

Opublikowano

Tak powinnimy sobi pomagac JAK ludzie a nie jak samolubne pierdolone bachory ....

A wiec na S19 szukalem w shinsoo czy sa boty na koncu map narazie nic nie widze a shopy stoja i marmurki sa z m1 czyli trzeba przeszukac 4 ch szukalem tylko na ch2

Prawie cały Metin2 to "samolubne pierdolone bachory" ,a tak aporpos - używaj FireFoxa czy czego tam bo aż jebie - tymi błędami - po oczach.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

O jakie bledy Ci chodzi?

Ortograficzne? nie widze zadnych ;x

 

@Down 2

Ok jak cos daj znac ;)

Przeszukalem wlasnie m1 czerwo na s19 nic nie ma i na grymuarze nic nie ma ; /

Opublikowano

oni nie wywalaja eq juz tylko najczesciej sprzedaja :) malzy fms i innych ksiag do skili dodatkowych rowniez juz nie wywalaja tylko wystawiaja w sklepie :)

 

wystarczy pochodzic po m1 i widac po sklepach

05962579050416538615.jpeg

 

 

Najlepszy Doping Kibicowski w Polsce ! Najlepsze Oprawy Meczowe ! Dwa Wielkie Słowa POLONIA BYTOMSKA

ARKA GDYNIA

Arka Wódka Polonia !

 

To co nie zabija wciąż wzmacnia nas

 

 

Daj -- Będę szczęsliwy

Opublikowano

Ale skoro przekładają wyrzucając to pewnie mają jakiegoś pickUpa, więc szanse że ty podniesiesz są raczej marne ;)

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

jak widze ten temat to mi was żal temat zrobiony tylko i wyłącznie do SPAMU!!!!!!!!

reklama

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...