Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Metin2 Adventure Public Hack V.1.1 + nie wysyłanie logów


Idefis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam z 2010 roku. Ale mam go zainstalować i zpatchować do końca? Później wyłączyć torrenta i dopiero później robić tak jak w instrukcji? Drugi problem to taki, że wyskakuje mi coś z NET Framework mimo że mam zainstalowany 4.0 :(

dgekopia.jpg

rastakopia.jpg

86194447.jpg

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak, musisz go ztorrentowac całkiem. Potem wyłączyć torrenta w prawym dolnym rogu o w procesie i robić dokładnie z instrukcja.

Spróbuj zainstalować jeszcze 3,5 bo ja mam te 2 na kompie.

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

a odpaliłeś EliteCheaters Injector czy ten co pisze same Injector.

 

Bo poprawnie to trzeba włączyć ten EliteCheaters Injector.

 

Pobrałeś hack shield z mojego linka?

 

Jeśli dalej nie działa po ztorrentowaniu wszytkiego pobierz program lock ( na forum jest z jakimś hakiem) i zamknij hack.

 

Zamknij te 2 pliki w folderze hsield:

 

ahnrpt i hslogmgr i wlacz hak jak w instrukcji

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Nie moge odpalić tego hacka bo mi wyskakuje błąd "Unable to find a version of the runtime to run this application" związany jest z .NET Framework Initialization Error.

dgekopia.jpg

rastakopia.jpg

86194447.jpg

Opublikowano

A ja powiem tak...

Robię jak na instrukcji....

Odpal hacka bla bla bla jak odpalić? Jak włanczam hacka to nic się nie dzieje a ten Injector od Prex to się włącza.

Ale jak odpale metka Injector znika metek się nie włącza wszystko spathowane itp hs wklejony logów nie wysyła itp i o co kaman?

rgh1290011999r.png

 

Nazwa: Hejdż [FFA] @ kuzniagraczy.pl

IP: 212.106.166.6:27015

Sloty: 25 + 1

Platforma: Steam+NonSteam

Forum: Serwery Counter-Strike

AMXBans: AMXBans - Lista banów

Sponsor: Kuźnia Graczy - Polski Multigaming Gier FPP

b_350_20_DF151A_6B0103_FFFFFF_111111.png

Opublikowano

jakieś ścierwo które ciągle pląta się po forum dno !!!

99% idiotów czyta ten opis z ręką

 

 

na myszce xD już nie zdejmuj ZA PÓŹNO ^^

Opublikowano

Osobiście mi to nie działa nie wiem dlaczego ale zostawię bo niektórym chodzi cheat

ale na moim komputerze wszystko się psuje xD

 

Poprawiam nazwę.

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

eh... wszystko działa, jakby nie działało to bym tego nie dodawał...

1. Najnowszy metin

2. Wklejenie nowego folderu hshield

3. Zrobienie obejście

4. Odpalenie injectora(nie ma znaczenia jakiego ważne by to zrobić dobrze)

5. Włączacie metina

6. Logujecie się

7. Dopiero teraz używacie

8. Jeżeli wyskoczy błąd framework to dajecie kontunuj jeżli to nie zadziała to relog i dopiero wtedy kontynuuj...

 

AMEN;p

eh...

Opublikowano

ubdate hack w jest w folderze z hackiem: [EC]Update System, włączasz go i robi sie ubdate haka

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Niestety 1 hit killer nie działa, ale badam tego hacka i za niedługo może podziała.

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Pobierz program Lock(jest na forum) i samodzielnie zamknij pliki z hs:

 

ahnrpt

 

hslogmgr

 

I potem postąp według instrukcji.

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...