Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Włąnczyć Konsolę W Sp ? Sposób Seta Monkeytoy Nie Działa...


vitrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie ! Jak włączyć konsolę w SP ? od razu mówię że sposób seta monkeytoy nie działa... Przed patch'ami działało mi to teraz nie działa proszę o pomoc !

Opublikowano

Witam tak jak w temacie ! Jak włączyć konsolę w SP ? od razu mówię że sposób seta monkeytoy nie działa... Przed patch'ami działało mi to teraz nie działa proszę o pomoc !

 

patch to unieruchomił

A obecnie gram w: Minecraft: Terraria: Team Fortess 2: Empire Total War(sporadycznie)

 

Na początku 1945 roku, US Navy otrzymała unikalna jednostką: pierwszy na świecie statek będący wytwórnią lodów. Nazywał się "Ice Cream Barge" i jego zadaniem była produkcja lodów dla marynarzy na Pacyfiku. Wydajność produkcyjna wynosiła ok. 36 tys. galonów (ok. 136 tys. litrów) lodów na dobę !! Statek a własciwie - barka, nie miał silników i był holowany z miejsca na miejsce. Był tez - z wiadomych względow - najpopularniejsza jednostka we Flocie Pacyfiku !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...