Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Team Speak 3.0 - Oficjalny Kanał Evenye.


Gość Sanuyem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako iż zagościłem na chwilę w Metinie ,to mam kurwa jebane pytanie!!!

Czemu, pytam się kurwa czemu jakiś server ma własny dział?

Rozumiem ,mody zrobiły ,ale kurwa dział?

Temat podklejony kapuje ,ale z działem to chyba kurwa przesadziliście.

Jestem ciekawy jaki poziom na tym ts-ie jest,może kiedyś wbiję - Może...

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Jako iż zagościłem na chwilę w Metinie ,to mam kurwa jebane pytanie!!!

Czemu, pytam się kurwa czemu jakiś server ma własny dział?

Rozumiem ,mody zrobiły ,ale kurwa dział?

Temat podklejony kapuje ,ale z działem to chyba kurwa przesadziliście.

Jestem ciekawy jaki poziom na tym ts-ie jest,może kiedyś wbiję - Może...

Poziom?

Darcie mordy, bekanie, pierdzenia, czyjaś stara kogoś opieprza.

Przychodzi ktoś z teamu, to wtedy kultura się włącza, ale oni rzadko są ^.^

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

Poziom?

Darcie mordy, bekanie, pierdzenia, czyjaś stara kogoś opieprza.

Przychodzi ktoś z teamu, to wtedy kultura się włącza, ale oni rzadko są ^.^

 

 

czyli nie ma tam poziomu ;D

1293557482-U124874.png
Opublikowano

Cos sie rozjepopsulobalo :<

 

[quote name=UKI_^^' timestamp='1293142913' post='1801973]

CO się stało znowu ?? NIe działa bu.... naprawicie?

 

Oni chyba specjalnie wyłączyli ts...

Cała beta to też lipa ...

 

Zobaczymy jutro jak nie będzie info to się przenosimy, póki co w kimę.

1293557482-U124874.png
Opublikowano

Rozumiem...

Każdy chce się "podpasować" komuś z teamu ,popularna zagrywka...

Do tępych nie należę, ale nie rozumiem o czym piszesz ._.

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

Wywaliło i nie chce się połączyć :/

.

 

 

 

 

My jesteśmy zawsze tam!

 

Torcida Górnik Zabrze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...