Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Opłaca Się Kupić Takiego Kompa ?


Pawemol13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

Shit z allegro

 

@pawemol13

 

ale co jest lepszy? I do ilu w koncu chcesz ten komputer?

Opublikowano

Procek:AMD Athlon II X2 255 /3.1GHz, 2x1MB, 65W, BOX, AM3/

Płyta:MSI 870-C45 /AMD870/

RAM:GoodRam 2GB 1333MHz CL9

Dysk:Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

Grafika: Asus Radeon HD4870 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI

Naped: LG GH22NS50 SATA SecurDisc (black)

Buda:Cooler Master Elite 370 (Black)

Zasilacz: Fortron FSP460-60GHN 460W

Monitor: LG W2246S-BF (16:9, 5ms, Full HD)

System: Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit PL

Opublikowano

Po co ci ten windows... Pobierzesz sobie, wiem, piractwo, ale nie ma problemu z aktualizacjami, a bulić 400zł szkoda, bo to oem. Jak coś ci się spieprzy to nie masz płyty, a pobrać będziesz musiał, więc jedno i to samo :).

Innym razem.

Opublikowano

i czy mi sterowniki też dają do płyty głównej , ekranu itd ?

no raczej

 

xp mozesz wgrac ale lepiej win7 kup. lub sciagnij

Opublikowano

Zakupię ten zestaw komputerowy , wgram win xp , bo mam orginalny , a jak nazbieram kasę kupie windows 7 , a na xp będzie dobrze działać , czy będzie mulic ?

Opublikowano

Lepiej kup składanego;] może wyjdzie drożej( choć nie musi) i mozesz lepsze czesci kupić;]

4qg04jpg.pngth129558entratarandyzr2.gif

Dawny profil mimj959 ( jesli moze do mnie admin napisać bo mi passy nie działają ..!)

Opublikowano

Możesz dać edita i napisać czy chesz kompa do GIER czy do PRACY.

 

P.s 450 post YEAH nowa ranga Mpc Member.

Opublikowano

Zakupię ten zestaw komputerowy , wgram win xp , bo mam orginalny , a jak nazbieram kasę kupie windows 7 , a na xp będzie dobrze działać , czy będzie mulic ?

bedzie dzialac

Opublikowano

Netrodal, nie odzywaj się w tych sprawach, bo jak coś palniesz, to się śmiać chcę. Kupisz lepszego na allegro zapewne, który się rozpadnie po 3 miechach?

Innym razem.

Opublikowano

"Po co jest zasilacz"

 

tym kolego mnie powaliłeś na kolana :)

 

zasilacz jest po to, by zasilić prądem komponenty kompa. im więcej prądu żre zestaw, tym większa moc zasilacza potrzebna. Teraz dla dobrego kompa potrzeba zasilacz o mocy co najmniej 600W(Zresztą ja taki posiadam ^^)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@dordo19

Kupiłem (wydałem 2630zł) i nie idzie ani win (orginalnego xp zainstalować) , ani windows 7 , przy istalacji xp po kopiowaniu plików , jak się włączy na nowo komputer pisze błąd podczas ładowania systemu , a w windows 7 przy etapie rozpakowywanie plików ciągle jest 0% po czym wywala errora 0x80070017 , próbowałem już wiele rozwiązań i żadne się nie powiodło , co mam teraz zrobić ?

 

@edit , wystarczyło tylko sformatować dysk :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...