Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sse Server


AceBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Login Server: Register: Working Login: Working Login to Game Server: Working Server Stability: 100% Launcher Support: Working Game Server: Character Create:

China: Working Euro: Not Working(makes your account unable to login) Movement: Working Multiplayer: Working Chat: Working Weather System: Working Item handling(wearing,dropping): Working Avatar: Working PvP: Working Attack Monster: Working Attack Player: Working Pot: Working (Settings don't save) Exp & LvL up: Working Stat Point Add: Working Monster Spawn: Working Monster Drop: Mostly Working Storage: Working Spawned Monster in World: Working(27.000 MOB's supported) Spawned NPC: Working NPC Buy: Working Teleport Support in Towns: Working Teleport Support at Ferrys: Working Teleport Support at Caves: Not Working Zerk: Not Working Exchange: Not Working Party Matching: Not Working Job System: Not Working Guild: Working Stall: Not Working Stall Network: Not Working Attack Pets: Not Working GrabPets: Not Working Quests: Not Working Alchemy: Not Working Fortress War: Not Working Capture The Flag: Not Working Force Skills: Not Working Speed Drug: Not Working

 

heh nieźle

Opublikowano
Z powodu niekompetencji moich testerów którzy nie wykryli poważnego buga w autoinspekcji jestem zmuszony zamknąć server na parę godzin do czasu jego naprawienia. Prawdopodobnie każde z kont na serverze ma cofnięty level a także inne błędy, w zwiazku z zaistniała sytuacją wszystkie konta zostaną skasowane a zaraz po tym jak server wstanie na parę godzin zostanie znacznie zwiększony xp żeby umożliwić wszystkim szybkie odzyskanie straconych leveli. Przepraszam za zaistniałą sytuację.
heh szkoda że nie działa i wszystkie konta skasowane... chyba długo nie postoi :P
Opublikowano

Ty wiesz co to sse ? SSE/SEA Emulator kojarzysz ? To jest właśnie oficjalny server przez Paxa robiony.

Bug został wykryty i prawdopodobnie naprawiony.

 

Latem też był server, pod koniec lipca start był, a został zamknięty na poczatku września, więc trochę server stał.

Obyście nam pomogli :).

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Tak myslalem ze na swieta otworzycie ;) ale mam takie pytanko jakie sa raty

 

edit ile sie czeka na konto?

Opublikowano

@Ace Powiedz Ty mi czy nasze postacie z beta testów są? :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Witam.

Mam 2 pytania, jakie są raty na SSE i jakie IP mam wstukać do media patchera?

 

@Down

Dzięki, masz + :)

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

exp/sp/drop x1 to jakaś kpina, jak chcecie uzbierać chętnych w ten sposób?

 

@Edit

hmm... ciekawe ;]

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

Hmm, jak by Wam to wyjaśnić. Ok już wiem:

do 10lvla x4

do 20lvla x8

do 30lvla x12

do 40lvla x16

do 50lvla x20

do 60lvla x24

do 70lvla x28

do 80lvla x32

do 90lvla x36

do 100lvla x40

 

itd :)

1334497071-U17330.png

Opublikowano

czyli wychodzi na to ,że expi się tak samo jak na isro na 20 lvl tyle ,że na każdym lvl :) Poczekam aż się rozkręci i czy wogóle stać będzie może zagram :)

ZSZC

 

 

MortQ

 

Lvl:70

Build:Bich/Light/Cold Pure INT

Guild:Brak

w trakcie expienia

 

 

 

Jurekpoeta

 

Lvl:32

Build:Pach/Cold/Light 5:1 INT

Guild:Brak

Opublikowano

Po co pytasz w dwóch tematach jednocześnie? Zwłaszcza, że odpowiedź została już udzielona? wejdź na http://www.sse-forum.yoyo.pl/ zaloguj się tam, rejestracja trwa minutę =)

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

Tam na głównej stronie daje register , rejestruje się i na następnej stronie mam pokazane swoje id i password.. tak włąsnie ma być?

Gargamel – wielki czarnoksiężnik i czarownik od siedmiu boleści. W swej karierze podrywacza umawiał się ze Smerfetką, Sasetką, Bersetką, Bercikiem, Papą Smerfem i Ważniakiem. Ponadto, mieszka sam wraz z kotem i nie posiada, ani prawa jazdy, ani konta bankowego, co daje mu predyspozycje na zostanie prezesem partii politycznej. Mieszka w wielkiej chacie na bagnie, gdzie ciągle knuje straszliwe plany zagłady PO rasy smerfów. Niestety jego wrodzona nieudolność, ciotowatość i kalectwo nie pozwalają mu na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie. <3

Opublikowano

Najpierw zajrzyj tutaj

http://www.sse-forum.yoyo.pl/viewtopic.php?f=23&t=749&sid=2926709cf3b5bb5e290e8317f32f7527

później wejdź tu

http://www.sse-forum.yoyo.pl/index.php

bierzesz tam register, logujesz się, wracasz na

http://www.sse-forum.yoyo.pl/index.php

i tam masz napisane IP i to wszystko

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

Czemu sa takie lagi? zrobilem sobie s/s i tylko pierwsze uderzenie zalicza ;o bije 2 razy swordem a tylko pierwsze 6 dmg zalicza. ..

Gargamel – wielki czarnoksiężnik i czarownik od siedmiu boleści. W swej karierze podrywacza umawiał się ze Smerfetką, Sasetką, Bersetką, Bercikiem, Papą Smerfem i Ważniakiem. Ponadto, mieszka sam wraz z kotem i nie posiada, ani prawa jazdy, ani konta bankowego, co daje mu predyspozycje na zostanie prezesem partii politycznej. Mieszka w wielkiej chacie na bagnie, gdzie ciągle knuje straszliwe plany zagłady PO rasy smerfów. Niestety jego wrodzona nieudolność, ciotowatość i kalectwo nie pozwalają mu na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie. <3

Opublikowano

Serwer jest jeszcze niedopracowany. Wbij wyższy lvl i zobacz jak chodzą skille, powinny dobrze chodzić

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

Z tego co zauważyłem nie warto robić inta bo imbue mało daje za to skille są wzmocnione ale nie wiadomo jak to jest na high lvlu :rolleyes: . Poza tym ponoć exp rate został zwiększony:

10 x8

20 x16

30 x32

40 x40

50 x48

60 x56

70 x64

80 x72

90 x80

100 x88

http://www.sse-forum.yoyo.pl/viewtopic.php?f=5&t=775&sid=f0bf2dfc6189827e4c600f256584e239

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...