Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry


dawid9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc na jakie gry czekacie??

Ja na

GTA IV:Lost And Damned

Postal 3

Shellshock 2:Blood Trails

Prototype

Call Of Duty 6 (potwierdzono że będzie modern Warfare 2 ale będzie zamiast modern warfare inna nazwa)

50 Cent:Blood on the sand

Wypowiadajcie się na co czekacie.

Opublikowano

ja

na

esro (silkroad)

release plikow serverowych silka

tibia 3d. tibia 3d?? aa chcialem powiedziec pixel 3d

i az wyjdzie jakas fajna strategia na mojego kompa ;o

i bf heroes

.

Opublikowano

BF Heroes mam bete xD Na forum troche sie wypowiadalem ;]

Portal 2 (Jeśli będzie....)

CoD 6 ewentualnie

Już 60% :))

doctorwh01.jpg

Opublikowano

Jezeli macie sie wypowiadac w taki sposob to lepiej zachowacie to dla siebie -.-. Powinny byc warny za cos takiego.

Ja czekam na diablo3 i dn:forever

 

Opublikowano

Kurwa ja pierdole mi chodzi o prawdziwe gry tzn. te gry które już zapowiedziane były i będą

Noonek naruto jest zajebisty mam demke na x-a

Opublikowano

Ah te x-kartony ... ja czekam na GunZ: The second duel!

Wolfenstein <---- KOCHAM WSZYSTKO CO JEST WOLFOWATE

Sims 3 już są? to Sims 4. Dlaczego? Kumpel na x-fire w to gra to się ponabijamy z niego bo teraz mu się znudziły , ale wróci :P

Opublikowano

ja sobie kupuje Far cry 2. Mam nadzieje że sie zmieniła. Bo w 1 sie napieprzalo potwory. Chyba w 2 sie rozjebia srających mużynów. [kominek].

 

@edit

 

a oto link to fajnego filmu kominka:

Opublikowano
ja na Dragon Ball online mmorpg :)

Jest ...

Ja czekam żeby stara dała mi spokój..

maybenow.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...