Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poszukuje]Poszukuje Osób Do Wspólnej Gry


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka niedawno (wczoraj)  zacząłem grać na s25 mam już 16 surke wp i 25 woja (shopa <img src='http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' />) chciałbym zaprosić was do wspólnej gry . Proponuje wspólne expienie ,pomoc na boja gdy kazdy podobija jakieś lvl'e oczywiście pomoc również dla tych którzy zaczynają gre na s25 <img src='http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' />. Licze na dużo zgłoszeń. Może nie mam za dużego lvl'a ale właśnie o to chodzi by zebrać kilku zaczynających gre na s25 i by było łatwiej grać ,a nie solo .<br /><br />@edit Każdy gra jak chce albo z cheatami albo bez <img src='http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Handlujemy jedynie przez tobół. Lub gdy dajemy współ graczowi item lub go pożyczamy to tylko przez wyrzucanie by nie było banów w razie czego za powiązania.<br /><br />@Edit już nie aktualne bo nie gram w metina :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...