Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktoś Mi Zadziumał Konto Na Wr


erzakox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry dzisiaj wchodzę na moje konto i patrze ze zdziwieniem i pisze że moje hasło jest złe nawet na stronie się lognąć nie mogę :/

Proszę was o podanie użytych już esl kodów z góry dziękuję i pozdrawiam .

@edit umiem czytać po angielsku i nie jest nikt zalogowany tylko pisze ze zle hasło :angry:

1298740964-U149330.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Minus proszę

:)

Opublikowano

Nawet jak ci je podamy, to nic ci to nie da.

K2 sprawdzi twoją historię i odmówi oddania konta. Bedą chcieli kodów użytych na twoim koncie.

 

Ewentualnie możesz wysłać im datę urodzenia podaną przy rejestracji, bądź kod retaila (jeśli go masz).

Inne sposoby po prostu nie działają.

 

I teraz kilka pytań:

1. Próbowałeś logować się na G1 (strona WR) ?

2. Może źle wpisujesz hasło (caps lock, jebnięta klawiatura)?

3. Wymieniałeś się z kimś bądź kupowałeś to konto ?

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

@up próbowałem logować na stronie, klawiatura wporzo, kupowałem konto już dawno ale nie miałem takich problemów bo mam je od dawna

@edit powiem jak mówisz wyśle ticketa

1298740964-U149330.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Minus proszę

:)

Opublikowano

To wygląda na to, że ktoś mógł buchnąć ci konto.

Próbuj pisać ticketa, według wskazówek które podałem wyżej.

 

Jeśli miałbyś jakieś problemy/pytania - wal do mnie na pw lub pisz w temacie.

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

A na jakim e-mailu masz konto założone bo ja miałem to samo i okazało się że poczte też skasowało bo to wp.pl i nie jest na zawsze tylko na jakiś czas a wkurzyłem sie bo miałem dobre bronie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...