Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]W Jakim Królestwie Bedziecie Grali?


NA co ci to?

W jakim królestwie bedziesz grał?  

311 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakim królestwie bedziesz gra??

    • Jinno
      163
    • Chunjo
      56
    • Shinsoo
      92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

shinsoo... moze jinno

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa Kolor Położenie Znak rozpoznawczy

Chunjo źółty zachód ustój teokratyczny

Shinoo czerwony południe handel

Jinno niebieski wschód walka i agresja

 

Są one wrogo do siebie nastawione oraz fabularnie mają inne cele. Gracz podczas tworzenia postaci wybiera jedno z nich w którym będzie walczył. Zmiany można dokonać kupując przedmiot z ItemShopu. Będąc w jednym królestwie, można dostać się do drugiego przechodząc przez pustynie. Ów "uciekinier" jest oznaczony jako wróg, i każdy gracz z przeciwnego królestwa może go bezkarnie zabić.

 

Ja bede grał na Shinoo,według mnie,to kraj kaj jest najwięcej PvP,i najlepiej się tam uprawia PvM[Exp]

 

 

Nieważne co mi dasz,+ czy - czy nawet 5,nei zależy mi na tym,daj byle co>albo nic.

 

 

Zapraszam do grania na serw.:Feniks,data otwarcia: 2007-11-2727 listopada 2007

post-275599-0-58154600-1292763254_thumb.jpg

Szkoda że smoki nie istnieją

chociaż w pewnym znaczeniu

mogą one żyć w odmianie zwierząt.

 

I mój popularny Bocik:http://www.metinsoft.pl/viewpage.php?page_id=11

Opublikowano

w jinno spoko goscie ale i tak 80 % tam to neo albo wiekszosc graczy z kontaktami z gmami graja w jinno. Shinsoo jest spoko ;]

wakow9.png
Opublikowano

Chunjo. Serdecznie pozdrawiam.

 

 

ps . Neurek napisz jak mozesz.

....włamanie na konto . 30.03.-1.04 . Za obrazy przepraszam !

Opublikowano

HMM :

Jeśli mi się chciało expić to JINNO .

Jeśli na handel CHUNJO (DUŻO GRACZY)

Jeśli do zabawy wybiorę SHINSOO .

 

 

Ale zdecydowanie Jinno

 

PZD.

Opublikowano

Shinsoo. Jak zwykle to u nas będą największa kozaki.

Do Jinno pójdzie najwięcej przedszkolaków z czego się bardzo cieszymy i za co dziękujemy.

Pozdrawiam również wszystkich kumpli z Chunjo

aa98433926034301b187916074dbadce.0.gif

 

I widziałem ich wodza: przybiegł, mieczem skinął

 

I jak ptak jedno skrzydło wojska swego zwinął;

 

Wylewa się spod skrzydła ściśniona piechota

 

Długą czarną kolumną, jako lawa błota,

 

Nasypana iskrami bagnetów. Jak sępy

 

Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy.

 

Opublikowano

Oczywiscie ze Jinno.Nigdy ich nie opuszcze.

NA ZAWSZE JINNO :*

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

 

18706.png

Pomocnik
Opublikowano

Zielone krolestwo marichuany!

 

up racja w Świętym Shinso koxy i tanio , w Chunjo niewiele ludu ale Koxy , Jino zlot bachorów 1-5% Koxy

Tylko nie placz jak bedziemy was bic na 1 skila ;<

8277d6063a15f2732fcf2a678ee1cdc1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...