Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Chcesz zareklamować swój klan ? Szukasz kllanu pisz tutaj!


Persu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiele razy widziałem na forum tematy które reklamowały klany.

chciałbym zmniejszyć spam w dziale Call of Duty więc stworzyłem od dzielny temat:

Szukasz klanu w Call Of Duty 7 Black Ops napisz podanie w temacie wzór:

 

Witam!.
Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !
Mój nick w grze to : xxx posiadam xxx level i moją ulubioną bronią jest xxx 
Kontakt:xxx
GG:xxx
Skype:xxx
Xfire:xxx
Steam:xxx

 

 

Chcesz zareklamować swój klan?

wzór:

 

Klan xxx poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie
Leader:xxx
Ilość Członków:xxx
Własny Serwer:Tak/Nie
Wymagania:xxx
Skype:xxx
GG:xxx
Xfire:xxx
TeamSpeak:xxx
Steam:xxx

 

 

Ps:

Wzorowany od PressButton

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : Perfect posiadam 47 level i moją ulubioną bronią jest Gail ,ak47,ak74u

Kontakt:

GG:279102

Skype:--------

Xfire:------

Steam:nitroding96

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : Szuler posiadam 44 level i 1 prestiż, moją ulubioną bronią jest Famas, Commando. Aku

Kontakt

GG:5581451

Skype: -

Xfire: -

Steam: -

Opublikowano

Klan white assasin poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:Lord Vader

Ilość Członków:4

Własny Serwer:Nie

Wymagania:mikrofon i ts3

Skype:xxx

GG:4499536

Xfire:xxx

TeamSpeak:xxx

Steam:radecki1011

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops!

Nick: Astvill

Poziom: 49

Ulubione bronie: AK-74u

Kontakt: -

GG: -

Skype: -

Xfire: -

Steam: ghost35753

Czas spędzony na grze: 54H według Steam'a.

survarium_user_bar_en.jpg
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : Lim0nka posiadam 29 level i moją ulubioną bronią jest AUG

Kontakt:xxx

GG:3225111

Skype:xxx

Xfire:xxx

Steam:krzysiek97zdw

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : michel_04 posiadam 20 level (rosnie) i moją ulubioną bronią jest Famas + Kolimator + Podwójne Magazynki

Kontakt: ...

GG: nie mam

Skype: nie mam

Xfire: nie mam

Steam: michel_04

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : Radzioz posiadam 18 level (rosnie) i moją ulubioną bronią jest m14,Gail.

Kontakt:-

GG: 10082733

Skype: -

Xfire: -

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : Stalu :D posiadam 50 level i moją ulubioną bronią jest : xxx

Kontakt:

GG: 11972457

Skype:mam

Xfire:mam

Steam: michi125125125

Pomogłem daj + ;)

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : Spycio posiadam 20 level i 1 prestiż . Ulubioną bronią jest comando i spectre oraz noz balistyczny :D

Kontakt: nikt nie napisał kontaku więc napisze że można mnie zastać pod telefonem .. (jak bedzie trzeba to podam po dodaniu do klanu..)

GG: 768306

Skype: radzio_spycio

Xfire:Nie posiadam

Steam: spycio95

 

 

Może niech każdy doda jeszcze ile ma godzin przegranych w tą gre ? - mój stan tych godzin wynosi 36 godzin :O

 

Pozdro :D

Poco mam robić jaką kolwiek sygne skoro itak mi ją możecie edytować ...

Opublikowano

Klan Lubelscy strzelcy wyborowiposzukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader: [LsW] Mazur

Ilość Członków: Klan nowy :)

Własny Serwer:Nie

Wymagania: Srednie umiejetnosci gry Cod Black Ops

Skype:xxx

GG:xxx

Xfire:xxx

TeamSpeak:xxx

Steam:jempierogi255

pzwc.png4855358948.jpg

WALNIJ ++ PlusA ++!

Wbij i walnij 5 Gwiazdek ;D

 

SKYPE: mazur12356 (bez 4 :D)

 

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to :ulier mam 43 level moją ulubioną bronią jest famas i ak47.

gg:13579433

skype: ulier1

Xfire:Nie posiadam

steam: ulier1

Opublikowano

Witam.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops.

Mój nick w grze to : Noob. Posiadam 1 prestiż i 14 level i nie mam ulubionej broni.

Steam:unpredictableman

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : ZaiX posiadam 47 level (rośnie) i moją ulubioną bronią jest ak47 <3

GG:542268

Skype:danix9561 ale nie gadam przez skype tylko ts3

Xfire:danix956 nie zainstalowany

Steam:podam na gg

 

Dodam od siebie że, gralem w coda 2,4,6, no i bo, lubie grać i staram się robić to najlepiej jak sie da :D

jeszcze skromne Sniper Montage :D

Opublikowano

Klan Happy Soldiers poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

Leader: ja - LaFleur (nick steam)

Ilość Członków: około 7, aktywnych 3

Własny Serwer: Nie

Wymagania: chęć dobrej zabawy, trochę czasu online do zabawy, czasem troche czasu na pogranie z nami rundki na prywatce na nuke :P Bardzo bym chciał aby w miare możliwosci sluchawy + mikro i na skajpie jedziemy :) wiek 12+

Skype: kalasznikov123

GG: 11722634

Xfire: Nie korzystamy

TeamSpeak: Nie korzystamy

Steam: LaFleur (kalaszek)

 

Bardzo zapraszam do klanu. Mamy dobrych, doświadczonych graczy. Podczas rozgrywki zajmujemy czołowe miejsca, mamy duże doświadczenie. Wiek ustawiam na 12+ gdyż od tego momentu dzieci zaczynają być graczami. Oczywiście gra jest od 18+ lat , ale wiemy jak to jest :PP. Osobiście mam 16 lat i nie mam nic przeciwko aby jakieś osoby 13 letnie rozmawiały i grały z nami. Chcę podkreślić, że mamy rodzinę, że nie przesiadujemy godzinami przed kompem( w tygodniu 2-4h, sobota 7max). Pozdrawiam i polecam się kalasznikov

Opublikowano

Klan [NoS]Noskillers :P poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu. Klan jest nowy liczy dopiero 12 osób.

Leader:[NoS]Zbablo

Ilość Członków:12

Własny Serwer:Nie

Wymagania:Nie sugerować się nazwą "NoSkillers" ,ale powtarzam że jestesmy nowym klanem co nie znaczy że nie umiemy grać :D

Skype:Zbablo

GG:---

Xfire:----

TeamSpeak:---

Steam:dark_player_pl jak nie dziala to [NoS]Zbablo

narutovssasukesign.png

Sygnatura By R4donix

Opublikowano

8587dudus2.png

 

Klan |POS| poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:|POS|DudusPL

Ilość Członków:2

 

Wymagania:

Wiek 12+

Jakieś umiejętnośći

Ventrillo

Minimum 20 lvl

final.jpg
 

Opublikowano

Klan PROx poszukuję graczy do klanu

Leader:K@pseL.

Ilość Członków:3

Własny Serwer:nie (jest realizowany)

Wymagania:Mikriofon i skype

Skype:kapsell84

GG:7110400

Xfire:brak

TeamSpeak:brak

Steam:apsell13190

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to :Adi159 posiadam 28 level 1 prestiż moją ulubioną bronią jest stoner

Kontakt:xxx

GG:xxx

Skype:malgosia1593

Xfire:xxx

Steam:antek111445

Opublikowano

Witam!. <3

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : HuBuSeQ_PL posiadam 3 prestiz,20 lvl i moją ulubioną bronią jest Commando czy jakos tak ;d i Ak-47

Kontakt:W Grze Bądź gadu-gadu

GG:

5248257

Skype:

hubertciesla

Xfire:brak

Steam:

kris530518

Coś od siebie:Dodam ze nie mam mikro mam 11 ale bardzo dobrze gram nawet lepiej od niektorych 15 latkow czesto wyzywaja mnie od cheaterow jak mi idzie :D i mam dobry dzien

Gralem w cod 1 cod 2 cod 4 cod 5 cod 6 i Gram w cod 7 :)

Szukam klanu zgranego umiejacego grac Oczywiscie nie takiego gdzie kazdy ma staty 50 na 5

Jestem mily sympatyczny znam ortografie :D nie jestem dzieckiem neo :ninja: ,w black ops moglbym grac okolo półtorej godziny gdy jest szkola a w ferie okolo dwóch i pół godziny

Zainteresowani Pisac PW,gg,skype

To na tyle dowidzenia ^_^

68g0na.jpg

By Skipp3R

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : troul2 posiadam 23 level 4 prestiz i moją ulubioną bronią jest:Gail,AK74u,Strakeout,L96A1,Commando,AUG,MP5K

Kontakt

GG:242594 (ale żadko bywam na GaduGadu)

Skype:tigi0102

Xfire:-

Steam:troul2

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : l=K@pseL=l mam 46 lvl 1 prestiżu moją ulubioną bronią jest ak-74u,ak-47,comando,gali,aug,famas

Kontakt:xxx

GG:7110400

Skype:kapsell84

Xfire:kapsell84

Steam:apsell13190

 

Po zatym gram w coda 6 lat xD

 

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : [NJoY]Shaggy posiadam 36lvl i 1 poziom prestiżu level i moją ulubioną bronią jest : ak-74u ak-47 famas stoner mpl

Kontakt: -

GG: -

Skype: -

Xfire: -

Steam: ProEbr

Pisać tylko na STEAM !!! ;)

I watch how the

Moon sits in the sky / in the dark night

Shining with the light from the sun

The sun doesn't give / light to the moon assuming

The moon’s going to owe it one

It makes me think of how you act to me / You do

Favors and then rapidly / You just

Turn around and start asking me / about

Things you want back from me

I’m sick of the tension / sick of the hunger

Sick of you acting like I owe you this

Find another place / to feed your greed

While I find a place to rest

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...