Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Chcesz zareklamować swój klan ? Szukasz kllanu pisz tutaj!


Persu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klan [DH] Demon Hunters poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

Info o klanie:

Leader:[DH]KillerPL

Ilość Członków:6

Własny Serwer:Nie ale niedlugo bedzie :)

Wymagania: Dobra gra. Kultura i najlepiej mikrofon

Skype:loqbega

GG:6669845

Steam: Lemio1231

ZBIERAM -

Opublikowano

Klan Undead Squadron poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie:

Leader:Excelsis

Ilość Członków:4

Własny Serwer:/Nie

Wymagania:15 lat + ,mikrofon,kultura osobista

Skype:krissolek

GG:22511951

Xfire:brak

TeamSpeak:po skontaktowaniu sie

Steam:Kriss_Zo

Opublikowano

Klan PoA- Prophets of Apocalypse

Leader:Ascarib

Ilość Członków:8 razem ze mna

Własny Serwer:Nie

Wymagania:xxx

Steam: x3reunion

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klan poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:Ja

Ilość Członków:2

Własny Serwer:Nie

Wymagania:srednie

Skype:tak

GG:tak

Xfire:nie

TeamSpeak:nie

Steam:nie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : Perfect posiadam 47 level i moją ulubioną bronią jest Gail ,ak47,ak74u

Kontakt: Steam skype forum

GG: ------

Skype: tomeczek.xD

Xfire:------

Steam: Tubciu123

Posiadam 14 prestiż i 41 lvl.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops

Mój nick w grze to : Perfect posiadam 2 prestiż 28 lvl moją ulubioną bronią jest M60, AUG,...

Kontakt:

GG: 6199234

Skype:

Xfire:------

Steam: kolo9425

Opublikowano

5944596.png

Klan Insomniatic Cubers (Insomcub) poszukuje chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

Leader:xSylwian

Ilość Członków:1

Własny Serwer:Nie / możliwe że zrobi się zrzutkę

Wymagania:17 lat, mikrofon , jakiś skill

 

Steam:xSylwian <kontakt tylko na steam

 

Grupa naszego klanu na steam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : BloodyEagle posiadam 46 level i moją ulubioną bronią jest ak, python, fal i tomahawk.

Kontakt: teraz nie dam :)

GG: 95 48 41

Skype: potem ;P

Xfire: nie posiadam

Steam: pootem :)

 

Po skontatkowaniu się na gg mogę Was dodać na skype i na steamie ;)

Pozdro...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : MasterDeath posiadam 30 level i moją ulubioną bronią jest Stoner i 2 Colty

Kontakt:

GG:5401602

Skype:gajuszek1

Steam:MasterDeath

Piszę poprawnie po polsku!

cbe1f3897d194e22ac3eac7696ac1c74.0.gif

beza.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops!

Nick: Q-DANCE-DeeJayPL

Poziom: 37

Prestiż:5 (nie zamierzam więcej prestiżowac ;])

Ulubione bronie: L96A1, Spas-12, PSG, Famas

Kontakt: -

GG: - 28244981

Skype: - -

Xfire: - -

Steam: deejay522

Czas spędzony na grze: 213H według Steam'a.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Grupa Golden Eagles rekrutuje graczy

 

hebrstrona.png logoge3322nowe.png

 

 

 

 

 

Rekrutujemy od 16 lat są też wyjątki dla młodszych zależy jak to gra

 

Jeżeli chcesz do nas dołączyć i dowiedzieć się czegoś więcej to wejdź na ts[/b]

Opublikowano

ET clan poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego klanu w grze Wolfenstein Enemy territory Info o klanie

Leader:Kaki

Ilość Członków:2

Własny Serwer:Tak

Wymagania:Xfire

Skype:xxx

GG:8657877

Xfire:hbk11

TeamSpeak:xxx

Steam:xxx

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : Kriso_PL posiadam 41 level i moją ulubioną bronią jest ak47

Kontakt:

GG: 18802276

Skype: xxx

Xfire: xxx

Steam: mati511515

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu na Black Ops

Aktualny level: 56, 5 prestiż bardzo szybko idzie więc szybko się zmienia :3

 

Kontakt:

Prywatna wiadomość na mpc forum.

Steam: meritus335

 

Info dodatkowe:

 

Szukam jakiegoś dobrego klanu z serwerem HC S&D wraz z forum/stroną.

Mówiąc dobrego szukam wyzwania, znudziło mnie wychodzenie z serwerów HC S&D z wynikami 10:4 albo 16:1 póki co mój najlepszy wynik na S&D HC to 21:0 - (Upraszczam lewa strona kille prawa śmierci)

Mogę także zostać "moderatorem" serwera jeżeli jest wolne miejsce.

 

Informacje dotyczące mojej osoby:

 

Imię: Paweł

Skąd: Radom

Wiek: 17

Mikrofon: Nie - Aktualnie mam drobne problemy techniczne z komputerem ponieważ wykrywa mi mikrofon ale nikt nic nie słyszy, na komputerze brata śmiga jak należy...ale to chyba wina mojego Windowsa.

...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Klan Projekt !eMP poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader: Grzywacz ; zastępca Rastamaniek

Ilość Członków: 7

Własny Serwer:Tak

Wymagania: wiek minimum 16 lat, ogarnięcie w grze

Skype: brak

GG: brak

Xfire: brak

TeamSpeak: wkróce

Steam: grzywacz85

 

Klan dopiero zaczyna w Black Ops, ale naszym głównym celem jest stworzenie zgranej ekipy która będzie nas reprezentować na serwerach MW3.

 

Zapraszam na

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : fh1o posiadam 30 lv w 1 dzień wbiłem (5 prestiz ) level i moją ulubioną bronią jest AK47 i AUG

Kontakt

Steam:krokosz_89

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : SqN posiadam 51 level i moją ulubioną bronią jest ak-47 gail kusza

Kontakt:xxx

GG:2847182

Skype:adidasio1

Xfire:xxx

Steam:aspire1997

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : KaKa#7 posiadam 5pres i 10 level i moją ulubioną bronią jest AK-47

GG:3046802

Steam:kaka1099

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : PanElektryk posiadam 43 level i moją ulubioną bronią jest Mp5

Kontakt:

GG: 10058996

Skype: skrzypek357

Xfire:xxx

Steam: electroman97

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : [HWDP]RUDZIK level 46 2 poziom prestiżu i moją ulubioną bronią commander i kazda snajpa jest xxx

Kontakt:---

GG:39372390

Skype:---

Xfire:---

Steam:---

 

 

Pisac tylko na gg bo tylko

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : xxx posiadam xxx level i moją ulubioną bronią jest commando

GG:3887649

Skype:niszczyciel44

Xfire:nie pamietam ale przypomniec mozna

Steam:Pusiek nick matthew :3

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Klan [EST]Poszukuje chętnych graczy , którzy chcą do nas dołączyć i znami miło spędzać czas wBlack Opsie

Informacje o klanie:

Leader:Ja

Admini:Norbi:),IceMan

Serwer:Nie

Potrzebny będzie:Min. 4Prestiż(Żebyśmy mieli świadomość , że umiesz grać) , Przynajmniej rok grania na Polskich Serwerach S&D(Znajdź&Zniszcz)

GG:Nie potrzebny.

Skype : potrzebny

TS3:Potrzebny

STEAM:Potrzebny :D (..#@NoSpr3ad@#.. , Norbi:) , IceMan lub IceManPL)

 

 

 

 

ZAPRASZAMY!!!

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 7 Black Ops !

Mój nick w grze to : Mr.Grizzly PL posiadam 21 level na drugim prestiżu i moją ulubioną bronią jest Gail.

Kontakt:

GG: 41592674

Skype: kamil_graska

Xfire: zidan9

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...