Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Dmg X10-15 RozwalająCy Full Spota !


Lubie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JustDie:

Skąd wiesz, że lepszy ? Za 2,3k zł masz kompa na i7 z 4gb ramu dd3 i grafą 1gb na ddr5...

Net masz do dupy, na 20mb powinien brać spota.

 

Nie pytajcie się, czy pójdzie na globalach, bo na globalach działa tylko dmg na broń i nie odrzucanie z konia...

No i szarża wali 2x.

 

 

nie wiesz jaką mam kartę graficzną >.>

 

Pozatym 4MBps na taką gównianą grę to aż za wiele . Mi działało jak jeszcze miałem 256 kbps

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam czy mógłby ktoś może wkleić te pliki już gotowe dla Ninji Dagger Kobieta

Będę dawał + przez okrągły miesiąc

GRAFIK SZUKA PRACY

 

 

projektmoj.jpg

 

klama.gif

 

 

Tworzenie stron od podstaw

 

 

Przyjmę Pojedynek

Opublikowano

KaMeR1337 - jak masz kompa za 1000 zł i neta 256 kb/s to ja się nie dziwie ^,^ grafa 512 mb ram 4 gb procek 3.2 gb net 1 mb ja mam takie coś i mi bez problemu idzie x 15. Napisy dotyczące DMG nie pokazują go w całości, trzeba by nagrać HP moba i zobaczyć ile razy idzie DMG ^,^ W dodatku na zlagowanych servach to idzie x 3 ;P

KONTO NIEUŻYWANE !!!

 

MOJE NOWE KONTO TO TrueFaith

Opublikowano

niby 3-6x..

da ktos juz spakowane pliki?

bede wdzieczny bardzo ;]

wesolych swiat wszystkim !

POSTY:

 

10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 - 70 - 80 - 90 - 100

110 - 120 - 130 - 140 - 150 - 160 - 170 - 180  190 - 200

210 - 220 - 230 - 240 - 250 - 260 - 270 - 280 - 290 - 300

310 - 320 - 330 - 340 - 350 - 360 - 370 - 380 - 390 - 400

410 - 420 - 430 - 440 - 450 - 460 - 470 - 480 - 490 - 500

510 - 520 - 530 -540 - 550 - 560 - 570 - 580 - 590 - 600

610 - 620 - 630 - 640 - 650 - 660 - 670 - 680 - 690 - 700

710 - 720 - 730 - 740 - 750 - 760 - 770 - 780 - 790 - 800...

 


                                                                                                                                                                :SwT:

Opublikowano

Nie ma gotowców, kto da to osobisty raport do Lorda Makina (tak jakoś go lubię ;P ) Moge wam to zrobić przez program TeamViewer pisać na gg w profilu.

KONTO NIEUŻYWANE !!!

 

MOJE NOWE KONTO TO TrueFaith

Opublikowano

Witam chcialbym przetestowac ten sposob lecz nie moge znalesc folderu Steam w ktorym mial byc wypakowany ten plik.

(mam kompa za 3 tys bo kupilem w zeszlym tygodniu i neta 6 mb od neo wiec chetnie przetestuje ten sposob i podziele sie moja opinia)

Czy ten DMG DOTYCZY SKILLI CZY TZW.OBRAZEN Z BUTA

Opublikowano

Mi to nie dziala :\... Wypakowywuje podmieniam folder skill, pakuje robia mi sie pc.eix i pc.epk wklejam do folderu i nie dziala .... Moze cos zle robie.. Nie wiem :// Mam ten folder skill podmienic czy wkleic do niego zawartosc skill w tym co Lubie podal ?

65994253024037513199.png
Opublikowano

Na easy metin2 nie dziala zaraz sprawdze na modzie ;/

Bo na easy metin2 prosi zeby spatchowac clienta bo jest zla wersja pc

 

@EDIT

Na modzie mnie wywala

Co zrobic zeby nie kickalo ?

Opublikowano

Na easy metin2 nie dziala zaraz sprawdze na modzie ;/

Bo na easy metin2 prosi zeby spatchowac clienta bo jest zla wersja pc

 

@EDIT

Na modzie mnie wywala

Co zrobic zeby nie kickalo ?

Mod nie działa na pl, ten dmg też.

Działa jedynie privy.

 

Mozesz walnac +

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Jak spakować ten plik source bo wyskakuje mi błąd jak najeżdżam plikiem pakowanie na m2 to pojawia mi się błąd że nie ma jakiegoś pliku

Zaraz dam screena

@ oto screen

bladzm.png

76561198032469690.png
Opublikowano

ja chce filma bo jak nie to ugryze

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...