Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie Znacie Fajne Komórki


Miley8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nokia 3310

 

nokia3310uf6.jpg

 

Boski telefon...

 

-MP3

-Radio

-GPS

-Notatnik

-Timer

-Nawet można z niego dzwonić ;o

-Aparat 12 mpx

-Kolorowy wyświetlacz

-W pół dotykowy

 

 

Naprawdę polecam xD

 


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Hmmm a co myślicie o nokii n97?

telewizja ;d

 

Cóż znajomy z klasy ma n97 i pare razy miałem okazję pobawić się tym telefonem więc:

Pierwsze co się rzuca w oczy to wałkowane już wiele razy przeze mnie wykonanie ekranu (tft stara technologia )

Telefon czasami się mulił,kolory takie jakieś nie zachęcające, no i ten ekran nie zbyt czuły jest.

Trzymaj się z dala od tego telefonu ;)

238626.jpg]
Opublikowano

Samsung Wave ;)

Używam od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Pojemnościowy panel dotykowy Super amoled 3.3" który wyśmienicie działa i reaguje na najlżejszy dotyk. Do tego stabilny i szybki system Bada OS ( niestety mało aplikacji jest ). Telefon ma solidną metalową obudowę i ekran pokryty hartowanym szkłem które trudno zarysować. Co do opcji telefonu musiałbyś poszukać w internecie bo całkiem sporo ich ma.

 

Cena około 1000 zl i radzę brać niebrandowany soft i unikaj komórki z Orange ...

Masz pojęcie co do telefonów :)

Masz limit +'ów :D

Chyba mnie przekonałeś co do tego telefonu :)

Chudziutki, elegancki, no i ten panel ;p

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

 

Aaa... ;d jeszcze jedno

Głośny jest dosyć?

Yo!

Opublikowano

LG Cookie

Samsung Avilla

Sony Ericsson c702

SE w200i xD

Alcatel o800 [ coś w tym stylu ]

Jeżeli Dasz "Lubie To" Stawiam Piwo

 

userbar_2.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...