Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Się Opłaca Wielka Pomoc Dużo Mi Pomoże


Dziocha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż nie będę długo pisał mam full broni mam prawię każdą nawet zniżki na G1 nie mam bo mam full inventory mam scorpy gold mp7a1 gold famasy nie famasy jakies SIG550 Psg k1 gold itppp Scorpy normalne otóż jestem strasznie pazerny na kolejne nowe bronie ale zauważyłem że Fajnie się gra Heavy Troper mówię dlaczego:

 

Otóż mam RPG-7

 

Żeby zakupić M134 z is muszę broń jakąś usunąć bo mam full opłaca się???

 

Żeby zakupić m249 nickel muszę dać 800 G1 opłaca się???

 

Otóż mam t-bomb więc też mogę założyc na Heavy

 

Ogółem kosiłem nim z RPG-7 M134 T-BOMB Mp5k Katana i brakowało mi M249 nickel

 

i moje pytanie czekać na jakieś ceny zniżkowe świąteczne czy w ogóle nie kupować nic i grać tym co mam czy co pisać all co robić dodam iż jestem pazerny niestety:(:(

 

Można zobaczyć moje eq na stronie WarRock nick:Dzioszkaaaaa i powiedzccie co sądzicie proszę pomóżcie :(:( a dostanie każdy lub każda daną ilość ++++ lub -------- jak pomoże chodź troszeczkę.PSSS:przepraszam za błędy i takie tam

Opublikowano

Nie chwal sie eq ;]

 

z takim eq to nie graj heavim :P na Twoim miejscu cisnalbym enginerem ;] gold scorpy, red scorpy, zwykle scorpy, tbomb, mp5k, combat knife i ownisz ;D

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...