Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Body 61Lv Gdzie Najszybciej Zarobie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pewnien problem otoz od jakiegos czasu nigdzie nie moge zarobic:( nie mam kasy na dobre eq a jak cos zarobie to kupie KU i nie wejdzie zazwyczaj:/

Oto moja postac:

boga+7 czysta zelak+8 ebo +8 4% odpornosci na trute branza 500hp naszyjnik 500hp butki 500hp czarna tarcza +7 zabojca lwow +4..... Postac skopana chyba bo skille ma aura m1 berek m3 i 2 KU do m4 wirek m1 więc napiszcie mi tu co poprawic i gdzie zarobic bo nie mam kasy na aure stojacą 7-8kk a moze grac od początku mentalem? sam już nie wiem i czy duzo pomogą mi pamiątki ( 11 zostało do oddania:/) i gdzie expic do 65lv?

Prosilbym o szybkie odpowiedzi pozdro aha i jeszcze jakby ktos mial poradnik mentala lub bodego do groty to prosilbym o linka zwlaszcza jak sobie te postacie tam radzą:) i prawie zapomnialem ^^

defa mam tylko 420 a dmg 760-810 więc piszcie dalej jakies porady:)

Opublikowano

Jeździj na metki na so-han lub zwykłego lasu, zakup rękawicę złodzieja ;-)

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Jak dla Ciebie to metki 55... chyba ze jakims cudem dasz 65 czyli sohan no i moze trudny loch malp,

A co do zmian? tarcza+9 61lv ebo 9 branza 1.5k pz/srebrna 9 wloz kd do boga i zobaczysz poprawe. Chociaz to i tak malo idz na sohan drop kamyki ibedziesz miał na eq

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziekuje&Dobranoc

Back to BF3...

Opublikowano

@UP

mam woja mentala 35lv z bojem i eq +8/9 ale wierz mi ze nie chcą dropic KU i KD ale malo leci z metkow i duzo noobow jest:/

z metków zazdry zazwyczaj mi nic nie leci a jak poleci KU to zwykle z metkow 25-30 wiec lipa:(

Opublikowano

Idź do m2 na metki zazdry tam jest dobry drop z tego metka mi ostatnio dropły 3 ku aura i 2 silne Polecam.

@Edit:A przepraszam nie zrozumiałem w zupełności twojej wypowiedzi postaraj się iść na pustynie tam dobrze drobi z metków 45 lv masz dobre eq a więc dasz rade

Daj - nie bądź żyła!;d

Opublikowano

Nie rób dropa bo szkoda czasu.

Bij metki na so han diabła i śmierci. Możesz się nieźle dorobić + kilka % expa zawsze wpadnie

Ewentualnie wbij sobie wyższy lvl mam tu na mysli 70 i próbuj metki 85 lvl z buffem aczkolwiek z dropem może być problem.

238626.jpg]
Opublikowano

Dokup naszyjnik/buty 1,5/2k pż, I OCZYWIŚCIE ZMIEŃ TEGO ZABÓJCE :).

Polecam riba z konia, najlepiej średnie 25++

Opublikowano

Chyba dostałeś wszystkie możliwości nie?

 

MarioBase najlepiej pomógł.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...