Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gierka Której Poświęciliście Najwiecej Czasu.


Mlodyske

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sory, że odkopuje post z 17 marca, ale

 

God of War ;D

 

GoW jest tylko na PS3 i PSP :).

 

I przy okazji aktualizacja:

 

RDR, Shift 2, Alan Wake. Jedyne rzeczy oprócz minecrafta, które odciągaja mnie od MPC :P

 

Oczywiście w formie rozrywki cyfrowej.

Opublikowano

Xboxa mam może 3 tygodnie - jak dotychczas to:

-Naruto Rise of a Ninja - 22h

-Call Of Duty Black Ops gram MP - 30h ( wiem bo wbiłem dziś takie wyzwanie ;d )

//Nieregulaminowa sygnatura.

Miyoshi

Opublikowano

Fable 2- kilka razy przechodziłem jako dobry bohater albo zły. :D

Red faction guerrilla - z tą to była zabawa, niszczenie wszystkich budynków i modernizacja zaistych broni :rolleyes:

Two world 2 - chociaż nie jest zbytnio znana, nawet miło spędzało się nabijając levele.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 - Wiele godzin spędzonych przez live albo z kolegą.

Fifa11- Tak samo jak up :P

whattheawwyeahp1.gif
Opublikowano

Chyba pierwszy wymienie ten tytuł :

 

WWE : Smackdown vs Raw 2011 oraz Fifa 11 :)

Witam wszystkich !!!

Jeśli w czymś pomogłem to kliknij + w prawym dolnym rogu mojego posta.

Dziekuję i Pozdrawiam !!!

Wiku ;)

 

345hglc.png

Opublikowano

@speader22

Dysmózgu potrafisz czytac ?

Na xboxa metina nie ma ...

 

@top

Ja to w Borderlands , bardzo fajna gra FPS + RPG:D

Jeszcze Mortal Kombat 9 [2011]

i ostatnia pozycja Red Dead Redemption

-

Opublikowano

Ludzie, ale wy jesteście ułomni, zwracam ten post do użytkowników :

 

- Lenox111

 

- speader22

 

- kubek299

 

Nie rozumiem was, jak ty Lenox111 mogłeś grać w Tibię na konsoli X-Box360? Jeśli chciałeś nabić zbędnego posta to Ci się udało.

 

Speader22 to ty masz metina na x boxa? o.O

 

kubek299 Nie no .. słyszałem ,że ma wyjść minecraft na kinecta ale ,że grałeś już teraz?

 

Yymm .. bez obrazy ,ale jak piszecie posty to patrzcie w jakim temacie.Nie patrzyłem na inne posty czy ktoś już zwracał uwagę ,a jeśli tak to apeluję drugi raz.

 

@TOPIC

 

A tak już pisząc to .. to ostatnio dużo czasu poświęciłem grze Portal 2,

WaldzioxD.png



Opublikowano

Fable 3. Pamiętam to ile siedziałem żeby odblokować wszystkie osiągnięcia. Potem legendarne bronie... a potem jeszcze achiwmenty do nich. I demoniczne wrota :D

 

Cod 4,6. Godzin na multi miałem chyba z tysiak. Może więcej. Co tu dużo gadać, to po prostu wciąga.

 

GTA 4.

 

Assasin's Creed - wszystkie części :D

 

Pamiętam jeszcze że w twierdze dużo grałem. Chyba 2 miesiące za nim przeszedłem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...