Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie eq i gdzie zarabiać 35lvl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam woja mentala 35lv z bojem i chce sie dowiedziec gdzie zarobic najszybciej oto moje eq:

tygra+9

kosa+8 kd potwora+2 i szamana+3

zelak+8

bojowka+6

branza a raczej jej brak^^

najszyjnik 2% na omdlenie xD

ebo+7

skorzane kozaki+4

i moje pytanie jest takie czy gdzies mi poleci medal? dam rade dropic w pt zseby czy je kupowac?

Zainwestowac w riba? jesli tak to jakie sr i na jakim lv?

na jakie eq potem zamienic to co mam teraz?

aha mam 415 defa i 410 DMG więc rposze o wypowiedzi:)

Opublikowano

Z takim eQ to metki w m2.

Medal może polecieć w łatwym lochu na generałach (chyba) :>

Inwestuj, Inwestuj. Śr chociaż 20%+. Jak się dorobisz.:)

Ebo, srebrna branza, jakieś itemy do hp.

Opublikowano

no powoli inwestuje:/ malo dropi z metków i duzo osob siedzi i maly drop jest chce skonczyc zeby i dopiero expic mam do oddania jeszcze 9 wiec troche posiedze i mam nadzieje zarobic:D licze na dalsze wypowiedzi

Opublikowano

Metki w m2,Besty w m2.Na poczatkowych malpach tez lotnie medal lecz watpie zeby na takim lvl'u, wiec lepiej kupic za rozsadna cene ;]. Ribka mozesz sobie kupic sr 25+ to starczy ci do jakiegos 65 lvl'a. Na jakims 60 lvl'u dobrze by bylo jakbys mial zlota minimum +7 okragla +7, srebrna +9 koniecznie i ebo +9 :)

Za duża.

By pegas10

Opublikowano

medale w średnim lochu ci bedą lecieć

itemy do pż

jak jesteś\bedziesz body i bedziesz expił z boja to kup riba+7/8/9 śr 20+

reklama

Opublikowano

Expić w m2 na dzikusach w takim eq bo na pająkach nie dasz rady .

Koniecznie wymień tą kose i kup riba ze średnimi 20/25%.

 

Możesz spróbować iść do średniego lochu małp ale wątpie , że coś dropnie . Lepiej zrób mentala(dropera) na medale albo imha(m3).

Zrób na większy 'plus' ebo,buty i tarczę.. na 41 kup tą na 41 lvl +6/7

 

Dodaje prefix

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Jemu chodzi o drop zebow, czy mu w pt poleci, i czy je kupowac ;]

 

Jesli bedziesz expil w pt, to tez poleci, ale moze rownie dobrze poleciec kolesiowi z pt.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...