Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W Tym Temacie Piszemy Co Wygraliśmy I Na Ile


Dziocha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóż w tylko i wyłącznie w tym temacie starajmy się pisać ile przegraliśmy dinarów na bronie chodzi na ile macie te bronie jakie i ile dinarów poszło

 

 

Zacznę od siebie

 

-AI_AW 134 days

 

-SiG550 74 days

 

inne takie jak magnum nie podawałem bo odrazu usuwałem tak samo jak SSG.

 

Teraz powiem ile dinarów poszło na to wszystko otóż:150 tysięcy dinarów więc sporo ale się nie przejmuję bo dinar bot i na przód :):)

 

Piszemy co i jak :)

 

aha edit: Współczuję tym co zakupili SIG550 z G1 za 599 Credytów wiadomo dlaczego:)

Opublikowano

AI-AW

Lease Remaining: 165 day(s)

 

[WR]SIG550

Lease Remaining: 105 day(s)

 

K1

Lease Remaining: 43 day(s)

 

mialem jeszcze magnuma na 150 dni i ssg podobni ale usuwalem.

 

edit:

wydalem okolo 190k dinarow.

 

mozna w tym wygrac aw? :O

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

Ja straciłem 40k a wygrałem tylko ai-aw na 7 dni (bo potem poszedlem sprawdzić i sie juz nie dalo :P) uzi na 17 dni i k1 na 17dni :(

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

Można się dowiedzieć co się wygrywa bo dawno nie grałem i nie w temacie jestem, a widzę że chyba coś ciekawego ?

odalup78ab6.png

Opublikowano

Szlak wydałem 350k miałem 470k i juz mam ostatnie 118k dinarow, wygrałem tylko na 180dni k1 70dni uzi, nowy nożyk i Desert na 60dni Ale coż mam nowa postać ;D

Opublikowano

HAHAH SIEMA MARLEY!

Wczoraj gralismy przeciwko sobie na czitach mój nick to : Zwidek13 pamiętasz?XDD

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

http://img706.images...nshot017io.jpg/

 

tam jest jak ukończyłyłem 999 killi :

 

czerwone xm8 15 dni

 

czewone skorpiony 15 dni

czerwony granatnik 15 dni

 

 

czewony dragonovn 15 dni

 

 

SORY ALE NIEWIEM JAK SIE PISZE "DRAGONOVN" BO TRUDNA NAZWA xD

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 2%, którzy są normalni wstaw to do swojej sygnatury.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...