Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Patch] 2010 16 Grudnia Godzina 6:00 Waga 42 Mb


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym poinformować że 16 grudnia 2010 roku pojawił się patch rozmiar 43 mb.

 

Jak skończy mi się patch to zobaczę co niby dało bo 43 mb bo dosyć dużo

Scren:

patchq.png

634534203295449218.png
Opublikowano

to tak , zmienili ekran wlaczania sie gry , tam gdzie jest loading

jest nowa mapa na survival

event ziomowy , sniezki itd itp

jakas nowa zakladka lucky shot

nie ma zadnych nowych broni

 

(bede edytowal jak cos nowego znajde)

 

/edit

jak uzywac tego lucky shot? jak by ktos wiedzial to dam tam + lub -

Czas na Black Ops'a

 

 

86% nienormalnych ludzi w czasie czytania tekstow na forach internetowych nie zdejmóje reki z myszki, nie zdejmój reki juz za puźno

 

 

Pomogłem? Daj + , nie pomogłem , nie badź sknera , też daj +

Opublikowano

masz może problem z plikiem version tak jak ja (wejdz w pomoc techniczna tam napisałem temat może ktoś odp.)

Moje konto sydney223.gif

 

Konto brata siemapol.gif

 

 

Proszę o plusika jeśli pomogłem :)

Opublikowano

To nic teraz nie da ...Nie chce Ci się aktualizować bo teraz warrock jest wyłączony...Poczekaj aż włącza.

Pomogłem ? Daj +

 

Jeżeli moja wypowiedz Ci się nie podoba to napisz to ! Nie dawaj - .

Opublikowano

Nie chce mi sie zaktualizowac :/

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

jaka bron za te 300 kili ? bo robie je dzisiaj z kumplem

Czas na Black Ops'a

 

 

86% nienormalnych ludzi w czasie czytania tekstow na forach internetowych nie zdejmóje reki z myszki, nie zdejmój reki juz za puźno

 

 

Pomogłem? Daj + , nie pomogłem , nie badź sknera , też daj +

Opublikowano

To ja może przetłumaczę co się zmieniło (potem autor może dodać do swojego posta):

 

• Broken Sunset (nowa mapa na Zombie Mode)

• Lucky Shot (Nowa minigra, która pozwala za dinary wylosowanie jednej z bronii (więcej na dole))

• Christmas Content (Rzucanie śnieżkami które pozwala po wygraniu eventu na zdobycie czerwonej wersji jednej z bronii.)

• 3 nowe świąteczne mapy: x-Velruf, x-Marien, and x-Red Clover.

• "Śnieżne głowy" i świąteczne (x-mas) granaty.

 

 

Lucyk Shot - to bardzo prosta minigra, która polega na strzeleniu w określone pole które rozszerzamy za pomocą Dinarów. Oczywiście im szersze pole tym większa szansa na wygranie SIG550 albo Ballistic_Knife. Mam nadzieję że rozjaśniło :)

piotrek23.jpg
Opublikowano

Za 300 killi dostaje sie XM8 red na 15 dni.

\m/ 8th day God created Heavy Metal and he saw It was good \m/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...