Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Automatyczne Klikanie Co X Czasu Twoj Klawisz


Przydatny jej ten tutek??  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Rozwijac ten temat dalej??


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podałem w tym tutku wszystko co trzeba żeby to napisać + gotowca wiec jeśli dalej nie chce Ci się napisać to sory;/

hotkey'e ustawiasz na klawisze są opisane...

petle- są opisane

controlsend lub send jest w helpie:) i tyle

a i AdlibRegister też tu jest :) tym będzie najwygodniej chyba

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Do czego jest opcja controlid ? I jak to ustawić żeby w oknie DBS Pro klikało mi F1 co 40 sek ? wiem że to 40000ms ale nie działa bo nie wiem jak to controlid ustawic :x

167161466687770313241.png

Opublikowano

Napisałem ze trzeba wyjać controlID za pomoca autoit window info i wtesy sobie controlsend ostawiasz zeby klikalo {f1} i tyle

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

No dobra, przeciągnąłem tą strzałke na clienta gry, wchodze w zakladkę control i ID jest puste, co mam zrobić ? Widze title, class w zakladce window jakies pierdoly, a reszta pusto

167161466687770313241.png

Opublikowano

ControlSend("[CLASS:twojclass]", "", "", "{f1}") tak skoro nie ma controlid

twoja gra moze miec zabezpieczenia jesli nie chce ci to działac:)

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Skąd wziąść controlid podaj dokładnie pls

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

udajecie czy mnie wkręcacie??

 

odpalasz program AutoitWindowInfo > wybierasz taki celowniczek i najeżdżasz na wybrane okno

beztytuuynm.jpg

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

hmm tylko guiregistermsg 4ggr3510n dal kod ktory czyta klikniecia,

w gui ale tobie pewnie chodzi o klikniecia w jakims programie wiec nie wiem:P

 

dajse to pod f1 3 klikniecia przestaniesz grzebac w jajkach na chwile zeby wcisnac f1 to nie odpadna:P

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

w sumie jak bys zajzal kilka tematów nizej to bys mial odpowiedz...

 

 

#include <Misc.au3>
$dll = 'user32.dll'
While 1
If _IsPressed("01", $dll) = 1 Then
	Sleep(400)
	MouseClick("left", 100, 100, 3)
EndIf
WEnd

 

leniu...

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Nie znalazlem nic takiego :D Jestem nubem :rolleyes:

Mozesz pomoc?

 

Nie zauwazylem dopisku ;x

 

Dziwne , klika ale jak nacisne myszka jedzie w jedno miejsce prawie calkiem w lewy gorny rog i tam naciska.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sorki ze tak zapytam niby to poradnik dla początkującego a ja nie wiem jak napisać sobie krótki skrypt do schoolgame ;/ może ktoś poradzić mi na pw jak można zrobić najprostrzy skrypt do klikania jednej rzeczy powiedzmy po około 8 minutach nie musi to być gotowy skrypt

Użytkownik od 21 kwi 2010

 

 

Posty: 100  200  300 ☑ 400  500  600  700  800 ☐ 900 ☐ 1000 

Opublikowano

petla:

while 1

sleep(czasm w milisek przelicz na 8 min)

klikanie(myszka- mouseclick, klawiszy-send lub controlsend)

wend

 

radze pisac metoda prob i bledów szybciej sie nauczysz

tu sa opisane podstawy A NIE JAK PISAC PROMGRAMY:p

program piszesz sam znajac podstawy:)

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

petla:

while 1

sleep(czasm w milisek przelicz na 8 min)

klikanie(myszka- mouseclick, klawiszy-send lub controlsend)

wend

 

radze pisac metoda prob i bledów szybciej sie nauczysz

tu sa opisane podstawy A NIE JAK PISAC PROMGRAMY:p

program piszesz sam znajac podstawy:)

 

 

no ok a mozesz mi jeszcze tylko napisać jak by to wyglądało aby miał np kliknąć na zrobienie jakiegoś zadanie potwierdzenie tego naciskajac znowy myszką na ok takie 2 kliknięcia jeden za drógim potem jakies 10-15 minut odstępu i potem zaś to samo od początku bo ty chyba opisałeś tylko na jeden klawisz a jak by to wyglądało na 2 klawiszE??

Użytkownik od 21 kwi 2010

 

 

Posty: 100  200  300 ☑ 400  500  600  700  800 ☐ 900 ☐ 1000 

Opublikowano

@2up

 

program dziala tak ma np: 20 linijek kodu i leci od gory do dolu wiec jesli ma klikac 2 razu klawisz x dajesz send("{x}")i pod spodem to samo... + oblicz ile to 15 minut w mili sekundach 1sek=1000milisek odpalkalkulator windowsowy i policz sobie daj to w ta petle co dalem wyzej i juz

 

lub w helpie f1 masz opisane jak zrobic zeby kliknal 2 razy :)

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

KOD KTÓRY KLIKA 2 KLAWISZE W RÓŻNYCH ODSTEPACH CZASU:)

 

AdlibRegister("a", 1000);w miejscu 1000  mozesz podac czas co ile ma klikac pierwszy guzik
AdlibRegister("d", 2000);a w miejscu 2000 czas klikania 2 guzika

While 1
sleep(1000)
Switch GUIGetMsg()
	Case -3
		Exit
EndSwitch
WEnd



Func a()
ControlSend("[CLASS:Notepad]", "", "Edit1", "b"); "Notepad"-nazwa okna,"Edit1"-controlid, "b"-klawisz:)
EndFunc  
Func d()
ControlSend("[CLASS:Notepad]", "", "Edit1", "a")
EndFunc   

 

 

 

Mam pytanie czy jest możliwe to ale pod mysz? czy musze pisać

    
mousemove(a,          <-----  Całość
mouseclick("")              <----- Musze 
sleep(x)                      <----- Kopiować
mousemove(c,d)          <----- Ile razy
mouseclick("")             <----- Ma 
sleep(x)                      <----- Kliknąć

A,B (współrzędne 1 kliku)

C,D (współżedne 2 kliku)

 

Niewiem czy rozumiecie oco mi chodzi :)

KLIKNIJTUTAJ!!!!

sygnakarol346.png

Opublikowano

jak niby na 2 myszki?:D

masz jeden kursor ???

spróbuj się drapać pod pacha prawa ręką i jednocześnie po nosie tez prawa jak ci się to uda to zrobię ci tak z myszka:)

 

 

mozesz uzyc tablicy i zrobic sobie klikanie 3 razy w rozne miejsca np:

 

 

 

Dim $xyczas[3][3] = [[100, 200, 300],[100, 200, 300],[1000, 2000, 3000]]

 

For $i = 0 To 2

MouseClick('left',$xyczas[0][$i], $xyczas[1][$i])

Sleep($xyczas[2][$i])

Next

 

o cos takiego chodzilo?? tablice masz opisane w tutku;)

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Rozwijaj, wszystko ujdzie, ładnie układasz zdania, tak wiem, offtop to nie dział z j. polskiego ale całkiem nieźle ci to wychodzi. Pozdrawiam!

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

To może ktoś miałby jakiś nowy pomysł, żeby się tu coś znalazło??

jak chcecie żebym opisał jakaś nową funkcje to w miarę moich możliwości się postaram:)

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

link do downloadu ?

bo nie ogarniam, a tamten wygasl.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

@UP

Poprosiłem autora na PW o reup. Czekamy... :)

 

Na przyszłość staraj się pisać PW do autora tematu w takiej sprawie. Nie ma sensu odkopywać tematu z sierpnia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...