Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Automatyczne Klikanie Co X Czasu Twoj Klawisz


Przydatny jej ten tutek??  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Rozwijac ten temat dalej??


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mini Tutek

 

 

 

* wykrywanie ControlID

1.ZMIENNA

2.PETLE

3.INSTRUKCJE WARUNKOWE

4.TABLICE

5.UżYWANIE GUI- SWITCH

6. MOUSE-CLICK,MOVE,DRAG

7.HOTKEY'E

8. WYKRYCIE LPM ITD...

 

 

*Odpalamy Autoit Window info > przeciagamy celownik na dane okno i ...

beztytuuynm.jpg

...i mamy nasz control id jesli pola sa puste znaczy ze nie ma tak owego:)

 

ZMIENNA- Oznacza się ją znakiem $ i dodaje nazwę tej zmiennej np: $zmienna1

jednak taka nazwa nie ma wartości więc trzeba ją nadać

 

$zmienna=1
$zmienna="lokuxd"

 

Przyklad zmiennej:

$zmienna= 10
msgbox(0,"",$zmienna)

Wyswietli się ona w naszym msgbox'ie

$zmienna= 10
$zmienna &=" lokuxd"
msgbox(0,"",$zmienna)

Zobacz jaki jest efekt i przeanalizuj

 

 

PETLE-Służą do zapętlania naszego programu aby wykonywał proces "w kolka" lub określaną ilość razy

 

Nr.1

Pętla nie skończona "kreci się w kolko"

While 1

WEnd

 

Nr.2

Pętla do kończy swoja prace kiedy zostanie osiągnięty jej warunek "until" i tu przykład

Do
until GUIGetMsg()= -3

W tym przypadku kiedy użyjemy "x" do zamykania okna

 

Nr.3

Pętla for pracuje określoną ilość raz np: od $i=0 do $i=100

for $i=0 to 100
next 

 

 

Nr.4

Funkcja zapętlająca funkcje-nie bardzo wiem jak to wytłumaczyć tongue.gif wiec przykład

	$x=0
AdlibRegister("TWOJAFUNKCJA",1000)
while 1
sleep(1000)
wend
func TWOJAFUNKCJA()
	$x+=1
EndFunc

Dziala to tak "TWOJAFUNKCJA" będzie wykonywana w kolko w odstępach 1 sek.

 

aby go usunać trzeba użyć

AdlibUnRegister("TWOJAFUNKCJA")

i przestanie być ona wykonywana smile.gif

 

INSTRUKCJE WARUNKOWE-If EndIf.

 

 

$zmienna="tu cos wpisz"
If $zmienna = "Loku" Then
msgbox(0,"","zmienna to Loku")
Else
msgbox(0,"",$zmienna)
EndIf

 

 

TABLICE

"Tablice liczy sie jak komputer zawsze od 0 1 2 3 itd..."

 

Oznaczamy je "przedrostkiem" Dim, Global, Local

Dim $zmienna[5] = [0, 1, 2, 3, 4]
;i kolejno:
$zmienna[0] = 0;Pierwsza
$zmienna[1] = 1;Druga
$zmienna[2] = 2;Trzecia
$zmienna[3] = 3;czwarta
$zmienna[4] = 4;Piata

;Tablice jedno wymiarowe:
Dim $zmienna[5] = ["to", "sa", "wartosci", "tej", "tablicy"]
MsgBox(0, "", "$zmienna[0]=" & $zmienna[0] & @CRLF & _
	"$zmienna[1]=" & $zmienna[1] & @CRLF & _
	"$zmienna[2]=" & $zmienna[2] & @CRLF & _
	"$zmienna[3]=" & $zmienna[3] & @CRLF & _
	"$zmienna[4]=" & $zmienna[4])

 

;Tablice dwu wymiarowe:
Global $zmienna1[2][5] = [["to ", "sa ", "wartosci ", "tej ", "tablicy "],["kot", "pies", "lew", "ptak", "zaba"]]
MsgBox(0, "", "$zmienna1[0][0]=" & $zmienna1[0][0] & @CRLF & _
	"$zmienna1[0][1]=" & $zmienna1[0][1] & @CRLF & _
	"$zmienna1[1][2]=" & $zmienna1[1][2] & @CRLF & _
	"$zmienna1[1][3]=" & $zmienna1[1][3] & @CRLF & _
	"$zmienna1[1][4]=" & $zmienna1[1][4])

 

 

 

$x=StringSplit("Abe|Jack|Bobby|Marty", "|")
Dim $test[5] = [3, 1, 3,$x]
MsgBox(0,"",$test[0] & @CRLF &$x[3])

 

 

UŻYWANIE GUI- SWITCH

 

GUICreate('Twoje gui')
$button=GUICtrlCreateButton('button nr 1',5,5,100,20)
$button1=GUICtrlCreateButton('button nr 1',5,25,100,20)
guisetstate()

while 1;Pętla główna
switch GUIGetMsg();Włacznik z fumkcjami okienka programu
	case $button ;Wybór włacznika w tym przypadku naciśniecie buttona
		_switch("msg")
	case $button1
		_switch("lokuxd")
	case -3
		MsgBox(0,"","wyjscie z okienka")
		Exit
Endswitch
WEnd




func _switch($switch)
Switch $switch
	case "msg"
		MsgBox(0,"",'odnosmik funkcji _switch case "msg"')
	case "lokuxd"
		MsgBox(0,"",'odnosnik funkcji _switch case "lokuxd"')
EndSwitch
EndFunc

 

MouseClick, MouseMove i MouseClickDrag

 

MouseClick- służy do kliknięcia w określone miejsce na pulpicie

MouseClick("buton",kord x,kord y, ilość klików jeśli jeden to nic nie piszemy, i szybkość ruchów)

MouseClick("left",100,100,2,10)

 

MouseMove - przenoś kursor w dane kordy

MouseMove(kord x,kord y,szybkość ruchu)

MouseMove(500,500)

 

 

MouseClickDrag-klika w kord x1,y1 i przeiąga myszkę w kordy x2,y2

MouseClickDrag("button",x1,y1,x2,y2)
MouseClickDrag("left",100,100,500,500)

 

 

HOTKEY'E

 

HotKeySet("klawisz", "funkcja")

np:

HotKeySet("f1", "msg")

While 1;Pętla aby program sie nie wyłaczył
Sleep(1000)
WEnd

Func msg()
MsgBox(0, "", "uzyłes hotkeya f1")
EndFunc   ;==>msg

 

 

LPM ITD...

#include <Misc.au3>
$dll = 'user32.dll'
While 1
	If _IsPressed("01", $dll) = 1 Then
			Tooltip("kliknieto lpm")
	EndIf
sleep(100)
WEnd

 

 

 

 

A tu przykład zastosowania tych cudów

mamy 2 buttony które odliczają jeden w dol drugi w górę

 

GUICreate("Twoje okno", 200, 200)
$Button1 = GUICtrlCreateButton("pokaz komunikat", 5, 5, 100, 20)
$button2 = GUICtrlCreateButton("petleka do-until", 5, 25, 100, 20)
$button3 = GUICtrlCreateButton("petla for-next", 5, 45, 100, 20)
GUISetState(@SW_SHOW)


While 1
Sleep(10)
Switch GUIGetMsg();poczatek wlacznika
	Case -3;-3 oznacza uzycie "x" do zamykania okienka
		Exit;chyba mowi samo za siebie (jesli klikniesz "x" to wyjdzie z programu)
	Case $Button1;czyli po kliknieciu buttona stanie sie cos.
		;a tu co ma sie stac np:
		MsgBox(0, "", "uzyles swojego butona")
	Case $button2 ;przypisujemy do buttona2 funkcjie
		_do_until_();ta:P
	Case $button3;powinienes juz wiedziec
		_for_next()
EndSwitch
WEnd

Func _do_until_();to jest funkcja zaczynasz jak od Func i konczysz endfunc roste chyba nie?

$x = 0;to jest zmienna:P
Do;poczatek petli do
	$x += 1 ;dodaje do naszej zmiennej 1 czyli 0+1
	Sleep(100);czeka 0,1 sekudy
	ToolTip($x);pokaze Ci jak odlicza
Until $x = 100 ; konczy prace kiedy zmienna $x=100

EndFunc   ;==>_do_until_


Func _for_next()
For $i = 0 To 100 ;czyli dziala od 0 az dojdzie do 100
	Sleep(100);czeka 0,1 sek
	ToolTip($i);jak wyzej
Next;koniec fora
EndFunc   ;==>_for_next

 

 

 

 

Skrypt który przenosi plik z jednego folderu do drugiego(taki badziew) laugh.gif

 

#include <ButtonConstants.au3>
#include <EditConstants.au3>
#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <StaticConstants.au3>
#include <WindowsConstants.au3>
$Form1_1 = GUICreate("Szukacz", 501, 278, 192, 124)
$edit = GUICtrlCreateEdit("", 0, 24, 500, 185)
GUICtrlSetData(-1, "\plik.format")
$Button1 = GUICtrlCreateButton("Importuj", 8, 216, 483, 25, $WS_GROUP)
$Button2 = GUICtrlCreateButton("Wyjscie", 8, 248, 483, 25, $WS_GROUP)
$Label1 = GUICtrlCreateLabel("Jaki plik:", 48, 0, 45, 17)
GUISetState(@SW_SHOW)
While 1
	$nMsg = GUIGetMsg()
	Switch $nMsg
			Case -3
					Exit
			Case $Button2
					Exit
			Case $Button1

					$var = FileOpenDialog("", @WindowsDir & "\", "(*.jpg;*.bmp)", 1 + 4)
					$var1 = FileSelectFolder("Wybierz folder.", "")
					MsgBox(0, "", $var & @CRLF & $var1)
					FileInstall($var, $var1 & GUICtrlRead($edit))
	EndSwitch
WEnd

 

 

 

KOD KTÓRY KLIKA 2 KLAWISZE W RÓŻNYCH ODSTEPACH CZASU:)

 

AdlibRegister("a", 1000);w miejscu 1000  mozesz podac czas co ile ma klikac pierwszy guzik
AdlibRegister("d", 2000);a w miejscu 2000 czas klikania 2 guzika

While 1
sleep(1000)
Switch GUIGetMsg()
	Case -3
		Exit
EndSwitch
WEnd



Func a()
ControlSend("[CLASS:Notepad]", "", "Edit1", "b"); "Notepad"-nazwa okna,"Edit1"-controlid, "b"-klawisz:)
EndFunc  
Func d()
ControlSend("[CLASS:Notepad]", "", "Edit1", "a")
EndFunc   

 

 

 

A tu bot ktory klika za ciebie ale 1 klawisz

tongue.gif!!

aby uzyskać controlid trzeba użyć Autoit Window Info

beztytuugmq.jpg

 

 

 

 

Download

skan

Instrukcja mam nadzieję nie jest już potrzebna po przeczytaniu tego tutka,

jeśli jest to znaczy że musisz przeczytać jeszcze raz:)

gra11.rar

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wady:

co ile ma klikac??

rozumiem możesz tak do mnie napisać ale nie w programie...

 

0 opcji tylko jedna komenda send...

---

dlaczego to wszystko jest takie wielkie i nie poukładane(chodzi o gui)?

---

małe pole do wpisywania tekstu

 

zalety:

brak :D

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

Opublikowano

po 1 70% ludzi ktorzy zadaja tu pytanie "zrobi ktos bota ktory klika co x czasu y klawisz" -prosze gotowy:P

po 2 co jest zle po ukladane? wedlug mnie ladnie i przejzyscie:P

po 3 to nie dla ludzi ktorzy ogarniaja autoit -chyba oczywiste

po 4 prosty bot do prostego zadania :P

nie pytalem o opinie tylko daje to czego niektorzy szukaja:)

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Program trochę słaby, ale sam lepszego nie napiszę więc masz + za dobre chęci.

@up A skąd wiesz może ktoś będzie szukał takiego programu.

Jeśli pomogłem liczę na +

 

 

Jeśli masz dać mi zamiar - dlatego że coś ci się nie spodobało nie licz więcej na moją pomoc ;)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opublikowano

problem moze sie pojawic przy grach gdzie trzeba kliknac w jakies miejsce zeby cos napisac np jak w notatniku na zminimalizowanym musi byc podany "Edit1"

wiec w razie problemow na zminimalizowanym pisac :P*

 

 

 

*jesli znacie nazwe okienka do pisania ^^

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

do czego to doszlo zeby takie rzeczy podpinac.Tylko zaśmieca dział. Ale nic straconego. Lokodux rozwin program i przede wszystkim napisz ładny i przejzysty tuturial jak samemu to napisac! To nie jest dział "Dobre programy". Tylko się postaraj i maksymalnie rozwiń temat.

Opublikowano

@up

 

zeby nie bylo takich to spoko ale juz bylo kilka wiec po co sie wysilac i pisac kolejny lepiej dac juz tego gotowce i miec z glowy :P

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Dobra no to tutorial też dam. Ja sam stworzyłem GUI w Koda. Kto nie ma musi

ręcznie :)

 

1. Zaczynamy od Include...

 

Mi Koda sam zrobił takie:

#include <ButtonConstants.au3>
#include <EditConstants.au3>
#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <StaticConstants.au3>
#include <WindowsConstants.au3>

 

2. Tworzymy GUI (Ręcznie lub za pomocą Koda)

To chyba nie jest jeszcze trudne. Ustawiamy te buttoniki itp.

gdzie chcemy.

 

Np.

 

GUICtrlCreateButton("Start", pozycjaX, pozycjaY, szerokosc, wysokosc)
GUICtrlCreateButton("Start", 16, 120, 60, 20)

 

I tak samo robimy z każdym. Oczywiście button będziemy używać więc najpierw

dodajemy np. $Button przed GUICtrlCreateButton.

 

Wygląda to tak:

 

$Button1 = GUICtrCreateButton(Nie chce mi sie pisać, było wyżej...)

 

Tak własnie zadeklarowaliśmy buttona. Robimy tak z każdymi. U mnie wygląda to tak:

$Form1 = GUICreate("Kliker v0.2", 295, 184, 192, 124)
$txt = GUICtrlCreateInput("Tekst", 96, 32, 193, 21)
$time = GUICtrlCreateInput("Czas", 96, 64, 193, 21, 0x2000)
$csend = GUICtrlCreateInput("Nazwa Okna", 96, 96, 193, 21)
$Button1 = GUICtrlCreateButton("Start", 16, 32, 65, 25, $WS_GROUP)
$Button3 = GUICtrlCreateButton("Info", 16, 64, 65, 25)
$Button2 = GUICtrlCreateButton("Wyjscie", 16, 96, 65, 25, $WS_GROUP)
$r1 = GUICtrlCreateRadio("Na Zminimalizowanym", 16, 130, 130, 20)
$r2 = GUICtrlCreateRadio("Normalnie", 16, 150, 100, 20)
$Label1 = GUICtrlCreateLabel("END - Koniec Pracy; F1 lub Start to Start ", 16, 10, 252, 17)
GUICtrlSetState($r1, $GUI_CHECKED)
GUISetState(@SW_SHOW)
$petla = GUICtrlCreateCheckbox("Zapętlaj tekst", 150, 130, 150, 20)

 

To jest to, co widać :)

 

3. Teraz deklarujemy funkcje pod każdy pierdoł. Np. Buttona, Radio, Checkboxa itp.

 

Dajemy to w pętle - While 1 - Taka się nie kończy.

 

While 1- takie coś sam tworzy koda
$nMsg = GUIGetMsg() 
Switch $nMsg
	Case $GUI_EVENT_CLOSE
		Exit - do tąd
	Case $Button1 - Co po kliknięciu Buttona 1
		btn() - Funkcja przypisana pod button1
	Case $Button2
		Ext() - tak samo
	Case $Button3
		inf() - tak samo
	Case $r1 - funkcja, gdy zaznacze $r1 = Radio 1
		r1()
	Case $r2 - to samo co wyżej, ale $r2 = Radio 2
		r2()
EndSwitch - Koniec Switcha
WEnd - Koniec petli

 

4. Czas na danie funkcji wysłania tekstu przez program.

 

Zaczynamy od :

 

Func btn() - PATRZ WYŻEJ CO JEST POD Case $Button1
(Instrukcje)
EndFunc

 

W te instrukcje wpiszemy wysyłanie tekstu.

If GUICtrlRead($r1) = 1 Then
	Sleep($time) - czas przerwy (Sleep - Spać (Ang.))
			ControlSend("[CLASS:"&GUICtrlRead($csend)&"]", "", "Edit1", GUICtrlRead($txt)) - wysyłamy tekst do np. zminimalizowanego okna lub niezaznaczonego.
EndIf - Koniec Ifa

 

Mamy tutaj jednak także funkcje, aby nie wysyłał w tle.

 

Wygląda ona tak:

 

		If GUICtrlRead($r2) = 1 Then - Jeśli radio 2 jest zaznaczone
	Sleep($time) - czas przerwy
	$t = GUICtrlRead($txt) - Czyta tekst z $txt 
	Send($t) - Wysyła wyczytany tekst
EndIf - Koniec Ifa

 

5. Funkcja wyjścia, Funkcja Info

 

Najprostrze:

 

Func ext()
Exit  ;;; Wyjście
EndFunc

Func inf()
MsgBox(64, "Info", "Kliker v0.2 by Suchy!") ;;; MsgBox z Info
EndFunc

 

Może potem dodam tą reszte. Pozdro. Piszcie jakby coś :)

 

Mój Kliker v0.2

 

Pobierz

 

Skan

 

By Suchy113™

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Edit1 to controlID tylko dla notatnika , każdy program ma inny

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

wiem i napisalem to ze moge dac jesli znaja i ze to przyklad dla notanika

 

 

@up2

 

skoro to spam bot-klikacz czy jak to tam nazywaja to chyba oczywiste ze ma zapetlac wiec po co ta opcjia??

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Loku zdarzyło się, że chceli program, który po kliknięciu Np. F1 wyśle tekst tylko raz... Więc zrobiłem tak :D

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sry za doubla.

dodalem male "ulepszenia" klikanie 2 kuzikow jednoczesnie

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

guicreate('')

$buton=guictrlcreatebutton('',5,5,100,20)

guisetstate()

 

while 1

switch guigetmsg()

case $buton;naciskanie butona i otwiera forme

;tu wtorzenie formy

guicreate('');otwiera sie nowa forma

guisetstate()

endswitch

wend

 

...

 

to jest gotowiec

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam potrzebuje napisac program ktory bedzie spamowal 3 klawisze (6,7,8) np co 0.5 sec, tak zeby klawiszem E go wlaczac a klawiszem Q wyłaczac walcze z tym autoIt3 ale lipa za glupi jestem i nie moge tego ogarnac prosilbym o pomoc w napisaniu tego a w miare mozliwosci o gotowy kod pozdrawiam.

Opublikowano

"Witam potrzebuje napisac program ktory bedzie spamowal 3 klawisze (6,7,8) np co 0.5 sec, tak zeby klawiszem E go wlaczac a klawiszem Q wyłaczac walcze z tym autoIt3 ale lipa za glupi jestem i nie moge tego ogarnac prosilbym o pomoc w napisaniu tego a w miare mozliwosci o gotowy kod pozdrawiam.

0

 

* +

* -"

 

Zrobię ci za 12,30zł :)

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...