Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Desert Fox- Jak Złapać Tego Ciula?


shillpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Od razu mówię, że jeśli go zabijesz a misje skończysz to nie dostaniesz itemów z eventu <-- muszą być wszystkie zadania wykonane.

ludzie jak go złapać? raz nam się udało ale niestety nie na moich oczach i nie wiem dokładnie jak to zrobić (bo zapierdala za szybko)

Za pomoc +

 

@EDIT: jak ktoś gra tera to sie umawiamy 21.20 bravo 5 name room DUPA Haslo takie samo

@EDIT2" -2: Jestem tylko człowiekiem. Poprawiłem

Opublikowano

Haha... Sped hack xD.

Zaraz zobacze ;) (dopiero patchuje ;))

Sprzedam sprzęt muzyczny!! (Dystrybutor "Beskidzkie Centrum Muzyczne" oraz mogę pomóc w wyborze instrumentu/sprzętu..;])dlametalav2.png

Opublikowano

Ja zawsze robie tak :

 

  1. Jak go zobacze to odrazu strzelam w niego (Ale tak zeby go nie zabic ! )
  2. Nastepnie patrze ciągle na mapę klikając "M"
  3. Potem wystarczy tylko zobaczec czy jest pokazay na mapie.
  4. I na koniec podejsc go od tyłu ja ninja :ninja:


donGURALsko_by_Daxeron.png

Opublikowano

@UP. ale on nie reaguje jak jesteśmy za nim czy jak? mam nie strzelać?

bo on caly czas mi spieprza (albo wystrzeli seryjkę i spieprza) ;p o.O

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...