Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Interializacja - Nowa Era Spolszczeń!


MrBocki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działa normalnie bez zastrzeżeń wiecie o co chodzi z tym że działa bez różnych plików pack ? to jest taki jakby laucher który jest spakowany w jeden plik exe i w nim jest ustawione że odczytuje najpierw dane z pack a w ostateczności ze swoich ...

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano

on ma locale i root wbudowanie -.- tak samo chinole maja na serwerach niektorych a to dobre bo neo nie wie jakie sa porty

sygnaturaq.png
Opublikowano

UP

 

Wystarczy zwykły cmd w Windows i netstat -.-

 

Plik nawet fajny. Przydałby mi się taki tylko jak to "zdekodować". Pobawiłbym się z tym ale nie mam czasu za wiele(koniec semestru, oceny).

 

 

Opublikowano

Też mam dziwny launcher który nie wymaga metin2.bin i metin2client.bin jest on do klienta 2010roku który ma odbugowanego dozorcę.

W procesach po odpaleniu jest samo "nazwa.exe" żadnego "metin2.bin".

Launcher prawdopodobnie wykonany przez Chińczyków ^^

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

fast77,

no dokładnie.

Mi kumpel dziś pisał że kiedyś znalazł coś podobnego.

Tzn. też spol.

Tylko że one było typu zabezpieczenia.

Bo tam było root, locale_pl, PC i PC2.

Czyli brak DMG hacków itp...

Ale już nie ma, miał formata.

Tam dawało się IP zmieniać bo był dołączony plik .txt tak

jak w przypadku głowy sury.

Mówił że niestety wszystko było po chińsku.

Więc jednak stawiamy z nim że to jest by Ćinkciarz xD.

jedcy.gif

Opublikowano

możliwe że chińczycy zakodowali bo sam miałem launcher sam który tak jakby pobierał pliki z nikąd (??)

w item nie było nowych broni ani w innych plikach a one w grze były :)

ale jak by chinole zakodowali to by nie było polskich serverów -.- czyli polak to zakodował :D o proszę jak się chce to sie zrobi B)

Opublikowano

@up

 

Też miałem takiego launchera, on pobierał pliki do ukrytego folderu :)

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Opublikowano

Trzeba napisać na epvp i różnych tego typu forach, może ktoś słyszał o tym, wie jak zmieniać ip, ew. jak to ulepszać :> Przecież ktoś to musiał napisać :PP

 

@offtop

Polak potrafi ;d;d


 

Opublikowano

Chyba nie.

Nie wiem, sprawdzałem tylko na 2008 r. :)!

Ale już już coraz więcej o nim wiem.

Niedługo będe umiał już zmienić IP :D

jedcy.gif

Opublikowano

Chyba nie.

Nie wiem, sprawdzałem tylko na 2008 r. :)!

Ale już już coraz więcej o nim wiem.

Niedługo będe umiał już zmienić IP :D

 

 

ciekawe jak niby umieścisz ip skoro jest skompresowany. jest spakowane tak samo jak yt2game.

 

Edit: Jestem dziwiony udało mi się zrobić taką samą paczke :rolleyes:

Opublikowano

Nowa Era Spolszczen? Watpie. To sa zabezpieczenia przed "Polusiami" i znanymi hackami na caly świecie(NewLongju2 YT2G itp robione przez KaMeR1337) Jak to bedzie na chinolach to bedzie wkoncu dobrze. 0 dmg hackow 0 1HK 0 SH itp

 

Na PL niech takie cos zrobia :)

Opublikowano

ciekawe jak niby umieścisz ip skoro jest skompresowany. jest spakowane tak samo jak yt2game.

 

Edit: Jestem dziwiony udało mi się zrobić taką samą paczke :rolleyes:

Kamer ja także jestem zdziwiony ponieważ zrobiłem to samo i się udało :rolleyes:

Tak. Nic tu nie ma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...