Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Mój wymarzony serwer to na podobne candylongju i celestial-world

 

250 lvl max

status 125

brońki 100+

exp 250+

Edytowane przez malagamax
  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema

Wkrótce pojawi się serwer podobny do Nevrast i waszych propozycji

o nazwie FuriaMT2.

Wszelkie propozycje pisac do mnie na PW

FuriaMT2

Prywatny Serwer Metin2

Piszcie propozycje na PW

Opublikowano

zakladam to forum aby poznac wasza opinie na temat prywatnych serwerow . Jaki serwer waszym zdaniem najbardziej przypomina Mexortis ?? Tzn. 6/7 bon trzeba dropic z metkow 65+ , nowe metki , duzo nowych mapek dostosowanych do expa , max lv 250 , exp sredni , nie latwy i nie trudny , duzoo ulepszen , mozliwosc ulepszania przedmiotow na Dt , graczy w miare duzo ( powyzej 250 ) ;p , serwer polski , nowe ulepszacze dropiace z metkow 65 + , kd 80% . Rozpiszcie sie i sprawdzmy jaki serwer najbardziej przypomina stary mexortis przed pobieraniem oplat za downloada .

Opublikowano

dla mnie to przydał by się jakiś dobry serw PvP, z duzym abs i bonami max lvl 120 kilka nowych broni i zbrojek jakaś nowa bizuteria ) zero ulepszaczy 100% na ulepszenie u kowala :D czegos takiego mi trzeba :D

Opublikowano

Ja bym chciała serva reactivemt2.

Może ktoś z was ma te pliki i wystartuje? ;)

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Zamiast oku chciales chyba napisac oko ;)

A co do serwera to:

  1. Raty ok. 400
  2. Brak ItemShopu (Mozna wsadzic kilka itemow np. cos na exp ale nie eq)
  3. Stalki i Bronie 65LV u Chandlarzy
  4. KD, Wiecej PZ, Ulepszone Potki i takie zeby wyszedl na medium albo cos takiego

Opublikowano

Mi by się przydał serwer do zabawy.

Mianowicie , chodzi mi o takie 4Fun-a , lecz nie zalatującego 10000 Zbrojami i broniami .

Chodzi mi o 4Fun-a z ratami :

Exp: 700%-1000%

Drop itemów : 500%

Drop yang: 700%

 

5-6nowych zbroi , broni . Kilka nowych ulepszaczy ( z 3-4 max )

Oczywiście stalki , truty u NPC.

PD dropiące na każdym level-u .(w małych ilościach , szansa na drop : 20% )

Kawałki lodu dropiące na każdym lewel-u (Szansa na drop 40% , dobra waluta w grze , ulepszacz , Warty dość dużo :) )

Bez 6/7 bonu ,lub 6/7 lecz bez odporności na klasy .

HP : 4K

20% odporności na miecze , itp.

Nowe expowiska ( 3-4 )

Ciekawy system ulepszeń , 100% na epiki .

To chyba tyle :)

Opublikowano

Ja to bym chciał taki serwer jak nevrast + połączenie z blitzmt2 :) to byłoby coś . Zapewne taki serwer wyprzedziłby teraźniejsze o ponad rok.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

mój wymarzony serw:

Staty do 125

brak szóstych skilli

serw pod easy/medium

biolog co 1sec

wydropić zęby, księgi itp samemu

nowe bronie/zbroje co 20-25lv'li

biżuteria typu wprowadzone na PL co 60lv

mapka z bossami i metkami

arena do pvp

mapa handlowa

bronie 75 u handlarzy obowiązkowo

57771130746327474737.gif

Opublikowano

a ja to bym chcial zeby wkoncu przestali robic to ,ze jak chcesz epika to se dropnij bron na 65 /stalke i se zrób ... i tak samo z bizu itp .

czemu oni tego nie daja do dropu z np . wierzb na koncu red lasu z bardzo malym % , wieksza satysfakcja jak ktos by mial takie kolce ,co nikt inny nie ma albo ma inne , w ten sposób mozna by zrobic ze 5-6 zestawów bizu ,kazda maly bardzo maly % na drop i mimo iz malo kto by mial to kazdy troche inne .

dodac zbrojie na 65 /75 takie odpowiedniki broni 65 / 75 i bronie na 66-70 odpowiedniki stalek z sr bez ludzi .

wykasowac bon na ludzi i dac tylko do broni 75 (20% silny )i nowych zbroji na 75 (20 odporny na ludzi i tez tylko riper drop ,taka sama szansa na drop)

co sprawilo by ze pvp nie na skilla oraz takie bony jak kryt i szycie nie byly tylko dodatkiem tylko bonem który tez bedzie sie bralo pod uwage przy robieniu eq do pvp. stanowczo usunac 6/7 bo po co to komu ... no chyba ,ze komus by sie odalo go zrobic tak ,ze byl by czescia bonu 1-5. chodzi mi o to iz jak zrobie bony 1-5 i dodam 6/7 to ten bedzie wchodzil jak 1-5 i nie bedzie sie przy tym powtarzal (jasniej nie wytlumacze :P).

raty takie po 200 % all . ulepszacze : nie (itemy nie epickie ) , tak (itemy "nowe" )

Usunac av1/2 i dac cos nowego od 85 . max 127 ,staty 90 (kiedy bedzie nadamiar wymieniamy na fajne bonusy np 1% ludzi ,2% kryt u npc'ta)

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

lubie servery servery 4funy/pvp

muszą mieć dużo bajerów (hwangi,szmaragdowe,wszystkie epiki,bronie tylko +9 nowy klient

(też odjehany w kosmos) level max 255 lub wyżej ,wszystkie nowe mapy brak śmieciowego dropu z niskich map, drop przedmiotów z item szopu (tylko item szop nie jest potrzebny) durze bony ,qest u kapitana na skile p ,durzy exp 40000%,dop też,wszystko co się da dodać all bajerów

(nie czepiać się ortografii jestem dyslektykiem) :)

Opublikowano

Mam pomysła na serwera o jesli ktos jest chetny moge powiedziec na jakim servie duzo ludzi zagra za to chce gm :D

 

A to taki pomysł only GG 15+ 23933042

Teraz to dowaliłeś <FacePalm>

 

Bardzo dużo osób gra na easy/medium.

Opublikowano

fajne są serwy medium, na nich nie wbijesz szybko lvla, ale nie musisz się tak męczyć jak na plu

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

a ja znowu nie lubie mediumow, bo na privy ide albo:

 

na easy: (wbic szybko lvl i pokoxac)

albo

na harda: (jak nie mam co robic przez dluzszy czas, to wole troche sie pomeczyc i cos osiagnac):D

Metin2 Astral - BlackLegend - Wojownik Mental - 71lvl

YT2Game - Senti - Sura BM - 99lvl

GSYT2 - Songo - Wojownik Body - 99lvl

OrientalMT2 - Songo - Sura WP - 120lvl

Airo - Songo - Sura WP - 82lvl

Balmora - Songo - Wojownik Mental - 79lvl

Syrian2 - Songo - Wojownik Body - 78lvl

GuerraMT2 - Songo - Wojownik Body - 112lvl

Insperia - Senti - Wojowik Body - 95lvl

Play Free - Songo - Wojownik Mental - 99lvl

Opublikowano

Jak dla mnie, na 1lvl bojowiec i eq. max lvl 125, exp w normie. 6/7 u handlarki bez jakis stalek po +9 itd u handlarzy. DT odbugowane, misje u biologa itp. v2/v3.

Opublikowano

Jeśli mam być szczery najchętniej bym pograł na serwerze który by stał tak długo jak np x-world z ratami :

 

x1 exp z eventami na np 100% expa, wojnami królestw, kto wygra większe raty itp

x2 drop + rekąwica złodzieja

x10 yang

 

Peleryny u handlarza za grosze, żeby przeboleć tego niskiego expa.

 

Stary PL czyli brak atlantydy, ale w zamian jakaś inna mapka pod expa na 80+ np coś jak mapa na nawie.

Bronie na 75 tylko z ripa, co by czyniło je rarytasami i ktoś, kto by miał ją na 9 to byłby na prawdę pro.

Drop stalek z ripa i z tysiaków.

Zbalansowanie klasy szamana ( np. Healer z blogo i leczeniem [ w końcu jego nazwa mówi, że ma utrzymywać przy życiu swoich towarzyszy, prawda?] a smok z pomocą i zwinką ).

Bronie na 65 z których można robić epiki tylko ze szkat bossów i metki 90.

 

Itp itd. Taki...oldschoolowy serwer. Bez chuj go wie czego.

z9mJERf.png


 


Best Hand Eu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...