Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP Nie! Nigdy... Gra stała by się nie fair i każdy byłby równy sobie.

 

@TOPIC. Nie ma już wymarzonych serwerów metin2, zostały same gówna - oczywiście jest pare moich ulubionych.

Mój wymarzony serwer to taki jak Nawie, NevrasT świętej pamięci, Evenye świętej pamięci.

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Max lvl- 150

Max Pkt-95

typ serwer trudniejszy medium

 

 

system ulepszeń cos takiego jak na PL

 

exp 200%

Drop 200%

yangi 200%

 

0 eq w IS

400 graczy + ; d

to na tyle ;)

23semvo.png

Opublikowano (edytowane)

ja to bym zagral na takim original ...

-max lv 50

-staty 60

-skille na m1 od kapitana a potem ku u npc i kamyczki z metków 100% na wejscie kamyków ,czylo 10 i p

-all itemy obnizony lv o 40% czyli stal na ok 42-43 lv a bojowy itp na 38-39 lv

-nowe bronie ale takie klasyczne typu oss ,sztylety zin ,smoczy dzwon diabła , które by byly do zrobienia z normalnych z pl :bezdy itp.

-zbroje :z stali -->> hw ,ale przerobiony zeby bylo z nim +1,+2 itd.

-exp 300% , 500% drop , yang jak na pl nie widze powodu bo zmieniac.

-magiczny metal u npc ,bodzi dropi -i slyzy jako ulepszacz.

-bez ulepszaczy tylko +7 biala perła x1 ,+8 blue perła x1,+9 red perła x1 na all itemy nieepickie i epickie.

-nowe mapy z trollami ,gnollami. od ok .40lv

-jako ze 50lv to usunac all mapy powyzej sw. hw lub przerobic je do dropu. (edit : heh lub nawet od orków w wyż)

-misje new i takie podstawowe new rzeczy typu bizu itp ale 1 set .

-eq start . +9

bony :

max pz /pe 1k/2k

odpornosci na wszystko 8% /12% ,a na miecze itp troche wiecej 15%

kryt /szycie 9%/15% i tak z wszystkim gdzie jest szansa na ...

silny na ludzi hmm uwazam ze to glupie i najgorszy bon w metku -brak

silny na potwory 10/15%

]

 

Dzis troche bardziej opisze mój wymarzony server :)

Helmy : Normalnie 1, 21, 41 (21 -->> 41)

Buty : 59=42, 55=39, 51=37, 47=33, 43=29, 39=25, 34=22, 29=18, 23=15, 17=11, 9=5, 1=1

Bizu : 54=41, 50=39, 46=35, 42=33, 38=28, 33=25, 28=21, 22=15, 15=11, 8=5, 1=1 (+ te kryształu duszy z pl na 45 :) )

Tarcze : 61=41, 21=11, 41=21 , 1=1

Zbroje : 66-70=40, 61=38, 54=36, 48=34, 42=29, 34=23, 26=18, 18=9, 9=5, 1=1 (hwang : 40-->>41-50)

Bronie : xD lecimy

75=40, 70=34, 65=30, 60=26, 55=24, 50=22, 45=20, 40=18, 36=16, 32=14, 30=12, 25=10, 20=8, 15=6, 10=4, 5=2, 1=1

(nowe bronie na lv : 30-->>35-->>42-->>46 )

Dodatkowe info :

- wszytkie bizu dropia na odpowidnim lv , także kryształu duszy

- Itemy na żółto to epiki

- stalki , bronie 34/30 dropiły z tysiaków :)

 

:::: Originalny pomysł by opelit :P :::::

Lowiąc moglibysmy złowic magiczny lakier (złoty , czerwony , zielony , niebieski )

W połączeniu z stalka +9 dodaje bonus i maluje stalke rzecz jasna :)

Stalka nie ulega zmianie defa i bonu magii lub lv , tylko dodaje bonus . np czerwony doda nam 3k pz ,

a niebieski 20 % blok , złoty 25% drop przedmiotu lub yang itp

:::: koniec pomysłu::::

BONY

 

 

Silny przeciwko Diabłom :10%/20%

Silny przeciwko Zwierzętom : 10%/20%

Silny przeciwko Ludziom : jak mówiłem brak

Silny przeciwko Nieumarłym : 10%/20%

Silny przeciwko Orkom :10%/20%

Silny przeciwko Mistykom :10%/20%

Maks. PŻ :1k/1.5k

Maks. PE :800/1200

Energia życiowa :8/12

Siła :8/12

Zręczność :8/12

Inteligencja:8/12

Szybkość ataku:10%/20%

Szybkość zaklęcia:10%/20%

Regeneracja PŻ:10%/20%/40%

Regeneracja PE:10%/20%/40%

Szansa na otrucie:10%/

Szansa na omdlenie:10%/

Szansa na spowolnienie:10%/

Szansa na przeszywające uderzenie:10%/20%

Szansa na krytyczne uderzenie:10%/20%

…% obrażeń będzie dodane do PŻ:10%/20%

…% obrażeń będzie dodane do PE:10%/20%

Szansa na Odbicie Ciosu Skierowanego w Ciało:10%/20%

Szansa na Blok Ciosu:10%/20%

Odporność na wiatr:8%/12%/18%

Odporność na błyskawice:8%/12%/18%

Odporność na miecze:8%/12%/18%

Odporność na broń dwuręczną:8%/12%/18%

Odporność na magię:8%/12%/15%

Odporność na sztylety:8%/12%/18%

Odporność na wachlarze:8%/12%/18%

Odporność na dzwony:8%/12%/18%

Odporność na ogień:8%/12%/18%

Odporność na strzały:85/12%/18%

Szansa na uniknięcie strzały:10%/20%

Szybkość poruszania się:10%/20%

Niewrażliwy na omdlenie:100%

Niewrażliwy na spowolnienie:100%

Szansa na bonus doświadczenia:10%/20%

Szansa na podwójne wyrzucenie przedmiotów:10%/20%

Szansa na podwójne wyrzucenie Yang: 10%/20%

Wartość ataku : 100 /200

 

 

i jescze troche i mapy :PP

MAPY

 

 

-m1{moby 1lv - 5lv },m2(moby 7lv -12lv),m3(moby 14lv-18lv) <jinno shinno chunnjo> :tp

-dolina orków (moby 23 lv -27lv ) : tp

-DT (moby 24lv- 34 lv {na wyzszych pietrach } ): wejscie w dolinie orków od 25 lv

-ice run(moby 37lv -41lv wiec takze mapa exp ) : cos w stylu dt ale na nowej mapie tu filmik o co kaman

: wejscie na koncu red lasu -bylby npc

-tysiaki (moby 32lv - 34 lv) nie pamietam jak ta mapa tam ma :) ale do dropu : wejscie w dolinie orków tak gdzie kiedys do av1

-las duchów (moby 33lv - 36lv ) : wejscie tam gdzie tysiaki jakies teleportgate by sie zrobilo

-red las (moby 33lv-36lv lecz sa to co w red lasie jest -- metki, z nich piekny drop kamole itp !!!!) : wejscie koniec lasu duchów

-Pustynia zombie no musi byc (moby 41lv-47lv) : wejscie tylko tp

-a oprucz tego mapy drop i pvp ,handlowe , i z metkami :)

 

 

Edytowane przez opelit

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano (edytowane)

Hmmm... idealny serwer?

 

-max 120lv

-duzo dobrych misji

-sredni exp i kasa

-bez 6/7 bonu, ewentualnie 6/7 typu int, krytyk itp. bez odporności i ataku na ludzi...

-bony zwykłe, tradycyjne

-max 3 nowe poziomy zbroi i broni, czyli ze stalki max. 3 nowe zbroje tak samo z broniami.

-ulepszacze na eq powyżej 40lv, na +7 +8 i +9, ulepszacze drogie w sklepie i z dropu

-magiczny metal drogi w sklepie i z dropu

-księgi umiejętności w sklepie, ale kamyki duchowe z dropu, lub w sklepie, ale DROGIE (100% na wejście)

-nowe mapy

-bez wspomagaczy typu błogosławieństwo ataku ipt, ewentualnie rosy

-BEZ EQ W ISie

 

 

chyba tyle ;d

Edytowane przez Voltimo
9434ff52e0096d5f.jpg
Opublikowano

Mój wymarzony serwer? PL bez cheatów niskie ceny na wszystkich serwerach , bez yangow na allegro ,np z smoka i ripa dropia dodania i zmianki po 1x ale żadko i było by świetnie ;)

Opublikowano

moim wymarzonym serwerem jest serwer z ogarnieta administracja, bez cofek, bez resow ;)

Sporo jest takich wystraczy dobrze szukać ;]

 

 

Wymarzony hmmm

Mi podobają się serwy typu EliteMt2 --- VirtualMt2 ;]

- pełno epików czyli brak nudy : >

- Lv. 250/254

- dużo misji

-nowe ulepszacze

-nowe mapy/bossy

itd...

:D

GoLGis

:)

 

GoLGis

Opublikowano

Witam. Ja przedstawie swoj wymarzony serwer Metin2.

 

Poziom: 99

Bronie: Podstawowe + Epiki na 80 poziom

Zbroje: Podstawowe + Hwang za uzyskanie 99 poziomu

Ekwipunek: Podstawowy

Ulepszanie: Od +0 do +4 100% +5 do +9 Tradycyjnie

Ulepszacze: TAK

Biolog: Oddawanie co 1h misje az do 90 poziomu

Mapy: Podstawowe

DT: Podstawowe

Bonusy: Podstawowe

KU: 1 ksiega - 1 M

KD: Podstawowe

Pierscien Teleportu: TAK

EXP: Medium na tyle by w miesiac moc wbic 80 poziom przy najmniejszej ilosci godzin przeznaczonych na gre powiedzmy 5h dziennie

DROP: Medium

YANG: Medium

START: EQ +9 na 1 lvl oraz Koń Zwykly

SKLEPY: Tradycyjnie procz sklepu z Przedmiotami typu Rada Pustelnika i Pelerynki i inne

 

Podstawa Metin2 jego prostota to sukces ktory mi wystarczy by cieszyc sie gra.

 

Pozdrawiam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam!

Co tu dużo się rozpisywać?

;)

Bez syfu. Co to jest syf?

 

Zbroje:

Czarna Stal -> Zbroja z Niebieskiej Stali

:)

Bronie:

Bojowy -> Trytona

I tak dalej dla każdej klasy. Epiki na serwerach są rzeczą przesadzoną, nie kręcą mnie zupełnie

;)

 

Raty:

Exp: 4x PL -> nie za łatwo, nie za trudno

;)

Drop: 3x PL -> wysil się po ulepszacze!

;)

Yang: 3x PL -> po co więcej? Ceny u NPC dostosowane do tego...

Max 99 lvl

Staty po 90

 

Skille:

- Brak 6 skilla! Zło, daje zbytnie pierdyknięcie wojownikom!

- Instrukcje dostępne u handlarzy po odpowiednich cenach.

- To samo zwoje / rady.

- Kamyki trzeba dropić, ale loot ich nie jest jakiś zacnie trudny

;)

 

Itemy na start:

Zbroja +3

Broń +3

Eq +3

Zwykły kuc na 1 poziomie.

 

Misje:

W pełni edytowane, pisane od nowa. Fabularne. Co 5/10lvli.

Wymagające działania w grupie (np. dungeony).

Biolog edytowany, możliwość oddawania co sekundę.

 

Koń:

Otóż, medale by były dostępne po odpowiedniej, dostosowanej do lootu yang cenie u NPC.

Misje takie jak na PL.

 

Eq w sklepach:

Zbroje na 18lvl +6

Zbroje na 26lvl +5

Zbroje na 42lvl +4

Broń na 15lvl +6

Broń na 25lvl +5

Broń na 30lvl +0 po dostosowanej cenie

Broń na 32lvl +5

Bransa srebrna +0

Kolce ebonitowe +0

Naszyjnik jadeitowy +4

5 kątna tarcza +4

Hełmy na 21lvl +4

 

Rzeczy u handlary:

Potki zwykłe HP/MP

Fioletowe małe

Zielone małe

Tobołek

;)

Pierścień expa 1h - spora cena, jednak opłacalna dla 50+ lvl

Rękawice złodzieja 1h - no, na medale!

Fasolka zen - droogoo

;) Dla tych koksów, co już mają kamyczki

 

Bony:

Otóż! Dodania i zmianki by dropiły z każdego metka 35+ lvl po 1-3 szt każdego

:)

Brak 6/7 bonu / ewentualnie tylko silny na potwory i kryt / szycie 5%.

 

 

Mapy:

No cóż. Misyjne dungeony.

Diabelskie Katakumby

Atlantyda v1/v2

Rajdy bossów:

Czerwonego Smoka - PT: 4 osoby min 75lvl przywódcy

Królowej Pająków - PT: 1 osoba min 50lvl przywódcy

Wodza Orków - PT: 1 osoba min 30lvl przywódcy

9 Ogonów - PT: 1 osoba min 50lvl przywódcy

Zjawy Żółtego Tygrysa - PT: 1 osoba min 65lvl przywódcy

Olbrzymiego Żółwia - PT: 1 osoba min 45lvl przywódcy

Smok z atlantydy (nie pamiętam nazwy...) - PT: 3 osoby min 70lvl przywódcy

itp

:)

+ expowiska

80-89lvl

90-99lvl

Troll?

Opublikowano

im nowoczesniejszy tym lepszy :) i żeby było z ulepszaczami ok :P np zeby nie 3 x3 perly na hw tylko 3x1 itp

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

Najlepszy serwer wg mnie ? Hmm proste ...

 

Exp : 250 %

Drop : 200 %

Drop Yang : 400 %

 

Ulepszacze tylko +7/8/9

 

Max lvl : 99

 

Sysem Ulepszeń : Stalka +9 > > > Szmaragd +0 | Broń 65 lv +9 > > > Broń 80 lv +0

 

Wymiar władców katakumby , Drop ksiąg umiejęstnosci z kazdego moba ( handlarka u której mozna wymienic ku za opłatą kd +0/1/2/ ) Wieża wygnańców , drop kamoli z metków 65 + , wierzchowce , drop z wiedzmy generała smoka . drop perel z bossow i metków 85 + , magiczny metal z generała i smoka (szansa na ulepszenie : do +6 - 75 % , +7 - 55 % , +8 - 45 % , +9 - 30 % ) Serwer hard miła atmosfera , naciskajac na medal konny co 2h podnosimy 1 lvl konia , medale , rosy , i inne wspomagacze z "Świetlistej Szkatułki" która leci z kazdego moba . Mógłbym jeszcze pisac i pisac ale nie mam czasu .

Zapraszam Was na serwer ZdW Squad miła atmosfera , ogarnięta administracja i prawdziwa przyjemność z gry !

 

Nazwa : ZdW Squad @ Zabijaka.pl

IP : 78.46.47.198:28917

Ilość slotów : 20

Rodzaj gry : Teamdeath Match HC

Mapy : Standardowe

Mody : Brak

 

 

Zapraszam !

 

b_560_95_1.png

Opublikowano

Wymarzony serwer ?

 

1326786628-U215643.png

 

To oczywiście DivineWorld S2 / Balmora S2. ^.-

 

Drop ku z mobów / Max 3,4 Epiki .

 

6/7 Do expa.

 

0 Bugów.

 

- Start na czas.

 

1326786628-U215643.png

1326786628-U215643.png

 

1329679176-U173186.pngjbnYjmf633fsA9.png

 

34247.png

 

| babcyna_aka_krul_metinczykóff. | members. | technolove_loff. | mpc hejt team. |

 

1326786628-U215643.png

Opublikowano (edytowane)

Powiem krótko coś w podobnego jak dawny serwer Miet2

 

Myślę że to co maże kiedyś się spełni teraz są trudne czasy i każdy robi jakiś serwer z duperelami lub 4/fun najlepiej by był trudny i łatwy w jednym taki jaki był świętej pamięci Miet2 :(

Jestem podobnego zdania. Sporo broni ale z takimi samymi bonami - wybieramy tą, która się podoba, raty ok 300% (3x pl), zbroi nie za dużo, najlepiej szmaragd->szafir->zatruta->->mini hwang->olimp (królewski hwang).

 

Też chciałbym zagrać znowu na Miet2, wielu moich kumpli też tak uważa.

Miet2 był najlepszym serweram, na jakim kiedykolwiek grałem.

Może jest coś podobnego? Jakaś reaktywacja albo coś?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Snuja™
Opublikowano (edytowane)

Poziom: ok. 120

Exp: mówiąc po waszemu 250-300% - medium/hard...

Drop: jeśli chodzi o częstotliwość dropienia to ciut łatwiejszy niż na globalu...

Drop Yang: mi się marzy identyczny jak na PL, zarabiamy kując/dropiąc itemy, wykonując questy, bijąc metki/bossy, a nie tłucząc non stop te same moby...

Questy: powiedzmy co 3lvl`e jeden z ciekawymi/losowymi nagrodami(nie mylić z bonusami), polowania dające dość sporo doświadczenia...

Epiki: wszystko to samo co na PL`u, ew. epicka tarcza po 20% abs na 2 klasy postaci... ŻADNYCH HWANGÓW(tylko jako nagroda dla 1 osoby, która osiągnęła max. lvl...

Bronie do pvm: fms`y, rib`y itp. kupujemy u npc lecz zatrute, lwie itp. dropimy ze szkat, nie z mobów w av2...

KU: kupujemy u npc

Kamienie duchowe: czytamy tyle co na PL, dropi 1 z każdego metka...

Kamienie duszy: max. no niech będzie +5, dropią tylko +3/4, ulepszamy u kowala 50% szansy na ulepszenie i wejście do itemu...

Bonowanie Itemów: dodanie 1-5 bonów u npc tanio, zmiana bonów - drogo u npc, rzadki drop, nagroda za questa...

ItemShop: Only wspomagacze do pvm, żadnych fryzur z atrybutami(najlepiej żeby w ogóle ich w grze nie było)...

 

Na taki serwer i tak nie mam co marzyć, ale mam nadzieję ujrzeć bliźniaczo podobny serwer do AfanduMt2, bądź Tiverii :)

Edytowane przez -ReysoN-

Metin2.PL -> Body 76, Mental 85, Smok 75, Body 87, Body 78, Dagger 89 -> off

Na serwerach prywatnych najczęściej można mnie spotkać pod nickami: ReysoN, Andreas, Dziubdzius.

 

Adelante!

Legends never die!

Opublikowano

Najgorsze w zyciu to powiedziec co sie chce. a jak sie to dostanie to i tak bedziemy narzekac.

Najlepszym serwem byl Metin2,pl ale jak powstawal. Te emocje kiedy ulepszamy itemek z nadzieja ze ulepszy albo spali.

Czy pvp z innymi graczami i trudy z dropem aby ulepszyc item.

 

MOIM WYMARZONYM SERWEM JEST METIN 2 PL ALE Z FREE IS

 

I POWIEDZ ZE JEST INACZE.KAZDY NEW PRIV BEDZIE NUDNY.

Opublikowano

Bardzo łatwy exp drop i yang +750 eq +55lvl w npc oczywiście npc w stylu polskiego item shopu większy level niespotykany dotej pory nie wiem np 500 :D ulepszacze w npc skile na p u npc od 0lvl zeby byl magiczne metale oczywiscie :D nowe wierzchowce tez niespotykane do tej pory, zeby bylo mozna miec jakies zwierzątko w stylu feniks czy cos w tym stylu nowe metiny obowiazkowo 6,7 bon za niska cene bo to ma byc server do pvp :D nowe fryzury nowe bronie i zbroje niespotykane do tej pory jakies eq nowe :D Ulepszacze tylko do lepszych rzeczy +200lvl usuniecie starych misji a dodanie nowych to ma byc server wogule inny niz wszystkie zrobienie jakby całkowicie nowej gry :D Ktoś opsze sie wyzwaniu ?

 

 

 

SORKA ZA ORTOGRAFIE ITP !

Opublikowano

Ja uważam, ze tilian to będzie coś z dawniejszych czasów.. :D

 

Max 250.

Bez 6/7 [aby nie niszczyło].

Bardzo ładnie udekorowane miasta dodatkowymi drzewami.

Nowe QUESTY zamiast biologa jest historyk, gdzie biolog zakończył swoją misię na tamtym terenie.

Wiele nowych map i dungeonów. :)

Nowe bronie i zbroje aż pod 239lvl. :)

 

 

Takie serwery są najlepsze i przykładem jest np. http://Tilian2.pl

Start bety jutro [piątek 16.03], trwa 4 dni, aby usunąć 99% bugów, gdzie i tak już praktycznie wgl. bugów nie ma...

Clienta już dzisiaj będzie można pobrać :)

Opublikowano

Ja uważam, ze tilian to będzie coś z dawniejszych czasów.. :D

 

Max 250.

Bez 6/7 [aby nie niszczyło].

Bardzo ładnie udekorowane miasta dodatkowymi drzewami.

Nowe QUESTY zamiast biologa jest historyk, gdzie biolog zakończył swoją misię na tamtym terenie.

Wiele nowych map i dungeonów. :)

Nowe bronie i zbroje aż pod 239lvl. :)

 

 

Takie serwery są najlepsze i przykładem jest np. http://Tilian2.pl

Start bety jutro [piątek 16.03], trwa 4 dni, aby usunąć 99% bugów, gdzie i tak już praktycznie wgl. bugów nie ma...

Clienta już dzisiaj będzie można pobrać :)

Tilian najlepszy!!! :D

Opublikowano

Wasze marzenia się spełnią... ;]

 

 

NeoraMt2 nareszcie porządny serwer no i dzisiaj startują z betą :)

Opublikowano

Mi by się takie coś podobało :

 

 

-250lvl max.

 

-125. pkt statusu

 

-Skile na P na 5 lvl-u

 

-Ciekawy system ulepszeń

 

-Wiele broni / zbroji / biżuteri

 

-W 1oo% odbugowany

 

-Musi być miła i ogarnięta administracja

 

-Częste eventy

 

-Raty pod easy / medium

 

-6/7 ale bez bonów na klasy

 

-Bony np :

 

-15% abs

 

-5h/10k hp

 

-Staty 30/40/50

 

-Ciekawe mapy :

 

-Różne rajdy

 

-Mapy z metkami

 

-Mapy z bosami

 

-Nowe DT

 

-Brak 6th skili

 

-IS bez broni / zbroi itp.

 

-Ulepszacze tylko na epiki

 

-Bony w paczkach po 200

 

-Ceny dopasowane do dropu

 

-Drop sztabek

 

-Drop różnych szkatółek z których np. by lotał pd itp.

sygnav2.jpg

Żegnam się z wami 95% warna ... Dziękuje serdecznie adminą którzy warnują za nic . Pozdrawiam .

sygnaxd.jpg

Już za niedługo nowy priv serwer mt2 ...

 

 

Opublikowano

Mi sie marzy server a'la iMetin, easy do pewnego poziomu, dalej medium. Prosta gra bylaby do optymalnego, 100 poziomu, dalej juz trzebaby bylo cos miec, lecz bez takich problemow jak na hardach, ze bojowego trzeba dropic 3 dni :)

Ulepszanie powinno byc dopiero od epikow, np. od syrka, podstawy powinny spokojnie do +9 siadac, waluta moglyby byc perly, calkiem fajnie sie na tym wychodzilo.. (czyli drop yang na tyle duzy, zeby starczalo na 1-5 ile sie tylko zapragnie i nie sprzedawalo sie cennych itemow w sklepie.. Dzieki temu kazdy farmi kase jak na PLu i ciezko cokolwiek kupic bo ceny sa 10x wieksze..)

Chcialbym jednak w odrozieniu od iMetina, aby klasy magiczne jak BM nie byly dyskryminowane, aby nie bylo tak duzych obrazen magicznych, ale tez zeby nie bylo skilli zbugowanych, ktore bija mocniej od wszystkich innych, choc nie powinny.

Do tego nie powinno byc za duzo broni, ale jednak chcialbym troche nowosci :)

Na koniec IS nie powinien byc wymagany aby zostac kims, powinny sie w nim znajdowac niektore rzeczy, ale powinny byc slabsze od tych robionych samemu :)

Chyba tyle ;p

Pomogłem? Daj lajka, to nie boli (:


 


sygna2.png


Best server for me :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...