Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukam serwera medium. W miarę rozwinięty system ulepszeń. Szansa na ulepszenie epika to 90-100% (nie jest to aż tak ważne). W IS nie może być broni, których nie da się zrobić w grze. Brak 6/7, a jak już są to bez silny i odporny na klasy. Kilka nowych mapek (min. 1), oraz mobów. Chyba tyle :)

 

 

 

Jak możecie proszę piszcie z propozycją serwera na PW :)

Opublikowano

Mój ideał?

  1. Max 99.
  2. Epiki jak na PL.
  3. Wszystko jak na PL, tylko biolog co 1sec.
  4. DC
  5. Bossy z groty
  6. Drop broni 65 / 70 /75 z groty
  7. Bony jak na PL
  8. Brak 6/7
  9. Perły, kamyki duchowe i małże dropią z mobów od 1lv prosto do eq, w miarę dobrze.
  10. Zmniejszone dmg mobów w grocie.
  11. Diabły działają w grocie.
  12. Ranga leci o wiele szybciej niż na globalu.
  13. Exp banalny do 75, od 75 kiedy już wkroczymy do groty troszkę ciężej.
  14. U handlarzy 2 rodzaje pd, rękawic itp.

Takim serverem był World of Dreams. Lepszego nigdy nie znalazłem ;)

Chętnie bym ponownie na nim zagrał

DIG86Gz.jpg
Opublikowano (edytowane)

max 99 lvl zeby sie wbijalo ten 99 tak z tydzien drop yang zajebisty 0 epikow tylko bezdy syrek ... 6/7 bon u handlarzy tak zeby tani byl z ulepszaczami u handlarzy skille na P sie dostaje albo za jednym kamykiem mapka do dropienia broch 90% na ulepszenie brochy i perly na ulepszenie perly w sklepie tanie ale zeby za latwo nie bylo to brochy trzeba bylo by dropic stalki bronie na 65 u handlarzy eventy, duzo ludzi

Edytowane przez BunnYWIDZEW

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

serwer jak tiveria tylko z lepszym expem ;) bez tych żadnych epickich "hwangów" które psuja estetyke gry ...

Opublikowano (edytowane)

-Bez nowych broni i zbroi tylko stare.Jeśli ktoś grał na CSYT2 to wie o czym mówie :D

-Bez IS.

-Średni exp.

-Dużo eventów

-Dobra zabawa

-Bez nowych skilli

-Bez bugów w DT :D

-BEZ ULEPSZACZY!!!!!

Edytowane przez ValanderosXx
Opublikowano

ja to bym zagral na takim original ...

-max lv 50

-staty 60

-skille na m1 od kapitana a potem ku u npc i kamyczki z metków 100% na wejscie kamyków ,czylo 10 i p

-all itemy obnizony lv o 40% czyli stal na ok 42-43 lv a bojowy itp na 38-39 lv

-nowe bronie ale takie klasyczne typu oss ,sztylety zin ,smoczy dzwon diabła , które by byly do zrobienia z normalnych z pl :bezdy itp.

-zbroje :z stali -->> hw ,ale przerobiony zeby bylo z nim +1,+2 itd.

-exp 300% , 500% drop , yang jak na pl nie widze powodu bo zmieniac.

-magiczny metal u npc ,bodzi dropi -i slyzy jako ulepszacz.

-bez ulepszaczy tylko +7 biala perła x1 ,+8 blue perła x1,+9 red perła x1 na all itemy nieepickie i epickie.

-nowe mapy z trollami ,gnollami. od ok .40lv

-jako ze 50lv to usunac all mapy powyzej sw. hw lub przerobic je do dropu. (edit : heh lub nawet od orków w wyż)

-misje new i takie podstawowe new rzeczy typu bizu itp ale 1 set .

-eq start . +9

bony :

max pz /pe 1k/2k

odpornosci na wszystko 8% /12% ,a na miecze itp troche wiecej 15%

kryt /szycie 9%/15% i tak z wszystkim gdzie jest szansa na ...

silny na ludzi hmm uwazam ze to glupie i najgorszy bon w metku -brak

silny na potwory 10/15%

Gdyby powstał taki serwer, byłby ideałem :)

Opublikowano (edytowane)

idealny serwer dla Mnie ?

to więc tak :

- maxymalny poziom do osiągniecia w grze 99,

- Stal -> Niebianska stal (z tym takim ladnym niebieskim plomyczkiem ),

- Bron 65 -> np. Tryton i to wszystko,

- exp taki aby nie byl za szybki i za wolny gdzies taki ze po dniu grania 70 lvl, 75, 80,

- yang dopasowany do poziomu mobków,

- 1 kamien duchowy skill P

- Ku u handlarki ale bez rad pustelnika zwoje egzo tak

- zestaw rybaka u rybaka

- kowal taki jak na PL

- ulepszacze (część z nich powinna być u NPC, np nie powinno byc magicznych nasion piaskow kwarcowych czy tam krysztalow i perel )

- na start eq +8/9 kon 20 lvl albo 21 5 przywolanie 100k buty wiatru 100 pelerynek i jakis fajny wstep opisujacy serwer,

- katakumby,

- Berana Setao i jakis konkretny drop,

- gienka (Generala Yonghana),

- wiedzme,

- mape handlową,

- roznych ciekawych questow,

- KD +4 max (no moga byc +5),

- brak 6/7!!!!!!!,

- Magiczny kamien ktory mozna by bylo zdobyc w roznych konkursach z Is typu TOMBOLA metin2.Pl,

- dodania i zmiany bonusow u handlarki,

- 4x CH,

- zmniejszony czas oczekiwania na resp Bossów do 1 godziny albo nawet mniej,

- zmniejszony czas oczekiwania na resp Metinów,

- zmniejszony czas oczekiwania na resp metina w DT powinnien odrazu spadac po zbiciu,

- czeste eventy typu ZUO, albo OX,

- biolog do 94 (mozliwosc oddawania co 1 sec albo co 15 sec),

- arena PVP,

- zielarstwo,

- drop szkat blasku ksiezyca na eventach albo na swietach,

- grota od 75,

- teleporter w m1 do groty v2 za yang albo specjalna przepustke (niektorym nie chce sie jezdzic),

- zgrany TEAM (kilka osob),

- kanal ts,

- Bon na diably w grocie,

- zmniejszony atak mobow w grocie,

- status 90/95,

- resp potworow co 15sec,

- drop notatek co bossa,

- certyfikaty u npc,

- kamienie duchowe lecace z metinow, 70% szansy na drop od poziomu 35 metina,

Jak cos mi sie przypomni to dam EDIT

za wszelkie orty i zjadanie liter soraaa ale wiecie nie kazdy ma 6 z polskiego^^

 

PS Jesli myslicie ze chce kopie PL bo nie moge tam nic zdobyc to zapraszam S3 shinsoo Sura wp 91 woj 90 :) poprostu chce sobie pograc na serwerze na ktorym nie trza is i nie jest taki wykokszony

Edytowane przez JaroTt
Opublikowano (edytowane)

Mój idealny serwer to coś w stylu Ahrimania ;].

>Z każdym + itema wartość jego np:obrona podnosi się o 2x

>Konik na start (zwykły)

>Oczywiście ulepszacze :]

>Bony max

>Max lv 99-127

>ok.5ch

>Odbugowane wszelkie bony

>Grota wygnańców od 75lv.

>Niebieska śmierć w DT

>Dodane wszelkie bossy z groty

>Dobrze przygotowane eventy

>Bez Katakumb

>Naj. zbr. to niebiańska stal (z takim fajnym dymkiem jak na PL;u ;])

>Naj. miecz to Miecz diabła który ma SR/UM

>Dodany drop sztabek (500k)

>Duża wartość yang

>Brak 6/7 a jak już to u handlarki

>Powiększona szansa na ulepszenie przedmiotu

>Arena PvP

>Brak rosy na magię

>Dodania/zmiany bonów u handlarki za przestępną cenę ;]

>BARDZO wartościowe nagrody od Biologa

>KD max +5, ale nie u handlarki tylko drop z metków

>Skile na P standardowo

>Raty takie jak na Triadicy

>Wygląd clienta taki jak na AnimeMT

>Odbugowane wojny gildi

>Ranga która leci troszkę szybciej niż na PL'u

>Możliwość bugowania Pierścienia Doświadczenia :D

>Taki Team z którym można sobie lajtowo pogadać na PW

 

 

To chyba na tyle :]

Edytowane przez Testament
aa5d952d8f42dc84.jpg

Opublikowano (edytowane)

Idealny serwer:

- exp w miarę dobry do 75lv

- 75-100 średni, 100lv - new mapa, 120lv - new mapa, 140lv - new mapa, 160lv - new mapa.

- brak 6/7 bon !

- 1-5bony u handlary po 10% ludzie, 10%kryt, 15%abs, 3k hp..

- Skile do G1 bez czytania jakiegoś gówna, tylko np. za 500k masz skila G1.

- od G1-P kamykami które dropimy/kupujemy.

- Boj na start, militar samemu.

- Biolog co sekundę..

- Miecze: 65, 80-90, 90-100, 110, 125 !

- Zbroje: 70, 70-80, 80-90, 100-110, 125 !

- Biżuteria w miarę z dobrymi bonami, podział pod exp i pod pvp np:

Bransa na 90lv z 20% potwory + 10% ataku.

Bransa na 90lv 10% ludzie + 10% ataku..

(dwa rodzaje)

 

Mniej więcej takich serwerów podobnych do opisu jest dwa!

KalimdorMT - grałem tam, lecz przestałem z braku ludzi.. 300os? Nikogo nie ma w m1 ;/

Teraz wyjdzie TrojaMT2 więc na niej będę grał :)

Edytowane przez Makavelli

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Raty:

 

Exp: 2-3x

Drop: 2x

Yang: 5x

 

System ulepszeń:

 

Max lvl: 99lvl

 

Bojowy Miecz -> Miecz Trytona

Partyzana -> Zabójca Zółtego Smoka

Miecz Egzorcysty -> Brzegowe Ostrze

Szpon Ducha -> Święty Miecz

Smocze Noże -> Bezduszne Noże

Łuk Żółtego Smoka -> Olbrzymi Łuk Diabła

Dzwon Burzowego Ptaka -> Dzwon Szczęki Smoka

Wachlarz Zbawienia -> Wachlarz Demona

 

Zbroja z Czarnej Stali -> Zbroja z Nieb. Stali

Zbroja Płytowa Czarnej Magi -> Zbroja Płytowa Smoka

Ubranie Czarnego Wiatru -> Ubranie Nieb. Smoka

Czarna Szata -> Smocza Szata

 

Handlarze:

 

Handlarka:

- Czerwone Poty

- Niebieskie Poty

- Pelerynki

- Zwoje Teleportacji

- Zwój Cofania Umiejętności

- Puste Butelki

- Pierścionek zaręczynowy

- Maska Emocji

 

Handlarz Bronią:

- Broń na 5lvl+6, 15lvl+5, 25lvl+4, 32lvl+3, 36lvl+2

- Strzały

 

Handlarz Zbrojami:

- Zbroje na 9lvl+4, 18lvl+3, 26lvl+2

- Tarcze na 21lvl+4

- Hełmy na 21lvl+4

 

Na Start:

 

Bron na 1lvl+3

Zbroja na 1lvl+3

Helm na 1lvl+3

Tarcza na 1lvl+3

200 Potków Czerwonych

200 Pelerynek

Pierścień teleportacji (M1, M2, Dolina Orków, Pustynia, Góra Sohan, DT)

Trzecie Ręka

Powiększony Skład u dozy

 

Drop:

 

Potwory:

- Zwiększony drop Zwoji Błogosławieństwa

- Zwiększony drop Marmurów Polimorfi

- Zwiększony drop Języków, Ksiąg Polimorfi, Ksiąg Dowodzenia, Ksiąg Combo

- Zwiększony drop Fasolek Zeń

- Bardzo duży drop ziół na roski

- Drop Dodań i Zmianek Bonów z mobów.

- Zwiększony drop Medali w lochach małp

- Zwiększony drop Ulepszaczy w tym przedmiotów dla Biologa

- Drop pieczęci wierzchowców.

- Drop Małży z mobów od 40lvla (bardzo mały %)

- Wymiana ryb na małże u rybaka (np 10 karasi = małż)

- Wymiana małży na perły (np 3 małże = 1 perła)

 

Besty:

- Bron na 30lvl

- Małż

- 5x zmiana bonu

- 5bon

 

Metiny:

5lvl-35lvl

- 3x KU

- kd+0-3

- 3x dodanie bonu

- 5x zmiana bonu

- 1x 5bon

- 1x Rada Pust.

- 1x Zwój Egzo

 

40lvl-70lvl

- 5x KU

- KD+2-4

- 3x dodania bonu

- 8x zmiana bonu

- 2x 5bon

- 3x Zwoj Egzo.

- 3x Rada Pust.

- Malż (30%)

- Kamień Duchowy (10%)

- Zbroje 48-54lvl

 

75lvl-80lvl

- 8x KU

- KD+3-4

- bronie na 65lvl (typu nimfa)

- 3x dodanie bonów

- 10x zmiana bonów

- 3x 5bon

- Małż

- Kamień duchowy (20%)

- 5x Zwoj Egzo.

- 5x Rada Pust.

 

85-90lvl

- KD+4

- Bronie 65lvl (typu nimfa)

- Bronie 65lvl (typu bjowy

- Stalki (30%)

- Zbrojki 61lvl

- Małż

- Perła (30%)

- 5x Zwoj Egzo

- 5x Rada Pust

- 1x Dodanie Bonu

- 5x Zmiana Bonu

- 1x 5bon

- PD, Rekawica (30%)

 

Bossy:

- Szkata

- Małż

- Kamień Duchowy

- 3x Zwoj Egzo.

- 3x Rada Pust.

 

Dodatkowe Info:

 

Max lvl:

1. 99

 

6/7 bon:

1. NIE

 

6skill woja i ninji:

1. NIE

 

Wartość bonów:

1. Takie same jak na PL

 

Bronie 75lvl

1. Ze szkaty Ripka

2. Ze szkaty Nieb. Śmierci

3. Z wróżki (chodź tutaj nie musi byc dropu 75)

 

Robienie konia:

1. Dropimy normalnie medale

2. Czytamy je jak KU

 

Robienie Pereł

1. Po dropnięciu 3x małży idziemy do rybaka

2. Rybak nam wymienia 3 małże na losową perłe

 

Ulepszanie KD

1. KD można ulepszać od +2 do+5

2. KD+0/3 można wymieniać na Bodzie

 

Nowe Mapy:

 

- Diabelskie Katakumby

- Rozbudowane DT (z Niebieska Smiercia)

- można dodać różne NOWE CIEKAWE runy dla Calej gildi gdzię można zdobyć wiele ciekawych itemów)

 

Item Shop:

 

- Pierscien expa, rekawica złodzieja, szczęśliwa moneta

- Bojowiec, Militar - w grze łatwo to zdobyć

- Pieczęci z Wierzchowcami np.:

- Dzik 20% silny na potwory

- Lew 50% wiecej expa

- Bizuteria małżeńska

- Księga lidera

- Olejek Wygnania

- Zwoj zmiany Płci

- Pierscien Zastepstwa

- Wspomagacze Boga Smoków

- Dłonie krytyka/przebicia

- dodania, zmianki, 5bon - to rowniez bedzie w grze łatwe do zdobycia

 

IS jest potrzebny by utrzymac serwer a itemki w nim zawarte nie sa niezbedne do gry.

Metin2 Astral - BlackLegend - Wojownik Mental - 71lvl

YT2Game - Senti - Sura BM - 99lvl

GSYT2 - Songo - Wojownik Body - 99lvl

OrientalMT2 - Songo - Sura WP - 120lvl

Airo - Songo - Sura WP - 82lvl

Balmora - Songo - Wojownik Mental - 79lvl

Syrian2 - Songo - Wojownik Body - 78lvl

GuerraMT2 - Songo - Wojownik Body - 112lvl

Insperia - Senti - Wojowik Body - 95lvl

Play Free - Songo - Wojownik Mental - 99lvl

Opublikowano

Najlepszy byłby taki wg mnie : Dużo fajnego eq ( Najlepiej takie jak na Kalimdor <3 ) . Max lv 255, łatwy i przyjemny exp ( albo lvl od GM :D) , Ogolnie serwer pvp, Skille na P u kapitana. :P

Opublikowano

Mój wymarzony serwer ? Identyczny jak PL prawie *

 

* Większy exp , że w dzień spokojnie 60 wbijesz.

* Maks. Lv 99

* Maks. Staty 90

* Instrukcje do skilli po 10 sztuk z metków

* Kamienie duchowe po 2-4 szt z metinów 30+

* KD od +3 w góre od metinów 45+

* Nowe bronie i zbroje takie jak są na PL

* Grota v1 / v2 , Beran wszystko żeby było na swoim miejscu

* Dodania i zmiany bonów dropiły by dość często z każdego rodzaju mobów

 

Chciał bym zowu poczuć ten stary klimat gry, żeby chodzenie na DT miało sens, żeby nie było w 1 dzień mieć najlepszego EQ

Bicie metinów w red lesie itp...

 

 

Chciałbym żeby taki serwer jeszcze powstał... ale czy to możliwe ?

 

Jeżeli ktoś by taki zrobił to myślę, że nie tylko ja bym był bardzo, ale to bardzo zadowolony :)))

 

Pozdrawiam

j8d8.png

Opublikowano

4fun co exp będzie leciał dość dobrze, stalki dropiły z metków i szkat, był system ulepszeń ale nie duży, bez ulepszaczy (100% że zrobi), żeby miał ogarniętą administracje, bez 6/7, żeby nie miał bugów, lagów i żeby postał więcej niż miesiąc -,-''

 

Wiem, ze takiego nie znajdę.

Opublikowano

Hmm a co byście powiedzieli na taki serwer:

 

- max lv 127 staty 90

- raty : exp 200 yang 300 drop 200

- na start (eq na 1 lv +7 bez konia)

- misje konne co 3h

-misje biologa co 1h do 50 lv później co 2h

- dodanie i zmianki z metków

-10 ku do skilla na G (drop Ku z metinów , możliwość czytania co 6h)

- zwoje egzo z metków +50 lv

-kamyki duchowe z metinów +35 lv

-brak broni na 30 lv u NPC (drop z bestów)

- system ulepszeń broni (65--> 80 --> 100)

- system zbroi (stal --> Hwang --> Królewski Hwang)

-3 nowe mapki do expa

- bez 6/7 bonu

-bony jak na pl

-nowe wierzchowce

 

To na razie na tyle podobałby się serwer??;>

7e24f19f797948f3a1948ae8d262d5b8.0.gif80c4d85e44e446ff87575da859c1f77b.1.gif

 

 

Opublikowano

Idealny server to niemiecki Zephion.org, Fajne PVP dużo zabawy, nie za trudny exp, eq łatwo do zdobycia/gorzej z bonami.


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

Opublikowano

Mój wymarzony server to:

1.Max lvl 250

2.raty 600% (ale takie prawdziwe 600 anie niby 600 a tu exsp beznadziejny)

3.z 6-10 nowych broni i zbroi (jakiś nowych a nie hwangi)

4.nowa biżuteria (taka żeby każda profa miała swoja np.: z ebonów robi sie ebony v2 czy coś takiego)

5.z 10 nowych map jak nie więcej (takich że z 8 do exspa, 1 metinów, 1 Boss)

6.Arena walk musi być

7.Odbugowane wojny gildi jak i ziemie gildi

8.nowe fryzury (np. afro, kapelusz oficera)

9.z 6 nowych wierzchowców + wszystkie renifery

10.z 20 nowych misji

11.Biolog co 10 lvl zaczynający sie od 130 lvl (można to zmienić oczywiście)

12.żeby z każdego moba leciały jakieś szkaty a z nic np. marmur losowy, pierscien pd itp.

13.żeby leciały sztabki 2kk rzadziej 5kk (oczywiście same do ekwipunku)

14.Dużo eventów (tak z 1 Ox w tygodniu, co 2 tygodnie event metinków, co 3-do miesiąca wojna królestw)

 

To jest taki mój wymarzony serv :)

Opublikowano

Mój wymarzony serwer metin2...

 

Zwiedzam serwery metin2, i nie mogę trafić na wręcz idealny serwer.

Po namysłach z kumplem o idealnym serwerze, doszedłem do wniosku, ze napiszę propozycje w tym temacie. A więc przejdźmy do rzeczy.

 

Serwer by musiał być typu Medium/Hard

Jeżeli chodzi o bronie to przykładowo

 

Bojowy>Syrek>Epik(jeden)

 

Z zbrojami by wyglądało tak

 

Stal>Szmaragd/szafir

 

Na serwerze by musiało być sporo questów fabularnych, nowe expowiska oraz potwory.

Powinny odbywać się częste eventy, konkursy itd.

Koń od podstaw, ale misje na niego edytowane.

Maxymalny lvl 127 i żeby nie można byłoby go wbic w tydzien .. gra na dłuższą mete.

Bez zadnych nowych bizuteri, fryzur itd.

Edytowany biolog..

 

te i wiecej info na temat mojego wymarzonego serwera znajdziecie pod numerem gg: 36862260 , polecam się na przyszlosc.

Opublikowano

hmm nie chce tutaj offtopować , ale wiecie że możecie napisać 300+ lvl to przecież też jest możliwe . Korzystajcie troche z wyobraźni , a nie na tym co dają w tych powtarzających się serwerach.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano (edytowane)

Mój wymarzony serwer wyglądał by następująco :

 

Max 99lv

 

Bronie i zbroje tak jak na pl syrek bezdy stalka ostatnio w ostateczności szmaragd

 

kd max +4

 

Ulepszacze od +7 i zawsze 70 % na ulepszenie a z ulepszaczy to żeby były najlepiej (perełki) chociaż pewnie dużo ludzi się nie zgodzi ale to moje zdanie jest.

 

Exp tak żeby do 75 lv można było wbić tak 3-4 dni a od 75+ 1/4 wbijania lv z pl a można powiedzec tak że do 75 lv 100% . Tak żeby każdy ten co ma mało czasu na gre mógł się nacieszyć tym wyzszym lv.

 

Drop 10 x do PL

 

Yangi tak jak na PL

 

Ku ma dropić z każdego 100 zabitego mooba i ku ma być losowe albo żeby byla możliwość zapłacenia za te ku powiedzmy tam 1kk jeśli by się chciało wybrać dane ku a jak losowe to darmowe , i z metka losowe ku ;] .

 

Zwoje i Rada u npc za dosyć dużą cenę najlepiej by bylo podzielone na 1, 10, 100, 200 tak samo Rada .

 

Fms Riby koziki itp te bronie na 30 lv u npc +0 żeby było czym expic

 

Zbroje u npc do 34 lv +0 i hełmy i tarcze do 41 lv +0

 

Kamyki duchowe z każdego metka , oraz ku i kd odrazu +4 z dropu ale pomyslne wsadzenie ku niech będzie tam 60 %

 

Av1-Av2 a Av3 niech będzie tam smok ale zeby można go samego rozwalić powiedzmy tak porównując do ripera x2 i ze smoka ulepszacz do ulepszenia szmaragda ze stalki.

 

Resp metków i smoka co 5 min żeby łatwy drop powiedzmy z metków

 

Częste eventy co weekend ma być inny.

 

DT takie jak na PL a drop z niego ma być 3x ku 3x ulepszacz oraz 3x kamyk duchowy i 3x kd +4

 

Max bony tak jak na PL i 6/7 bonu bym nie chciał ;]

 

Myśle że to na tyle jeśli o czymś zapomniałem i mi się przypomni to dopisze , proszę nie mieć mi za złe za estetykę oraz ortografię, proszę też również o komentarze na temat tego co napisałem czy mógł by być to dobry serwer w przyszłosci o ile kiedyś powstanie.

 

Zapomiałem najważniejsze że serwer ma być taki Medium/Hard .

 

Dziękuje jeśli wogóle to przeczytałeś to jestem ci wdzięczny ;] Trzymajcie się.

Edytowane przez PiotreczekxD
Opublikowano

Witam,

 

Mam takie pytanie czy zagralibyście na serwerze metin2 gdzie sa dozwolone boty i cheaty?

 

 

Dozwolone do Expa, Do pvp i wojen absolutnie nie.

 

- bo tak czy siak ludzie używają cheaty.

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...