Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm typowy hardzik gdzie grałoby z 2 tysiące ludzi i wyżej (tak jak kiedyś na pl'u- ahhh)

Max lv 99

Staty 95

Bez 6 skill'a

Nowe dungeony dla niższych i wyższych lv w tym rajdy i wyzwania :)

Ciekawa fabuła gry

Ładna oprawa graficzna ; d

Bronie na 30 lv dropiące z metinow

Dodanie nowych broni na niższe lvl ze średnimi :) Dropiące z rajdów etc

Prywatne DT jak na balmorze

The Devils Catacomb jak na balmora <3

Jakies ladne nagrody od biologa na niższych lv

Drop yang x4 niż na PL ;>

Exp x3 niż na PL

Drop szkat z np elit króla demonów, best kapitana : ) i innych bossów z których nie dropią szkaty

Nowe piętro w DT z niebieską śmiercią

Ulepszenie DMG dla klas (żeby było po równo)

Ciekawe eventy i administracja

Tyle ode mnie pozdrawiam :)

11573538277329494069.gif

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Ja bym chciał takiego serwa jak rxlj / csyt2 / FantasticWorld

 

Moje top 3 to:

1.rxlj

2.csyt2

3.FantasticWorld

Edytowane przez Majdan12

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Mój wymarzony serwer to hard z prawdziwego zdarzenia, w którym nie jest lekko, i troszkę lepiej niż na PL, bez żadnych epików,tylko standardowe itemy, oraz z ogarniętą administracją, z dobrym forum i moderatorami forum, i właśnie go znalazłem, Aferia-MT2.pl serdecznie zapraszam.

Jesteśmy elitą nie tłumem w sercach nosimy dumę! - Wspieraj swój lokalny klub!

4lpI8mb.png

 

 

Opublikowano (edytowane)

Gdyby ktoś zrobił serwer jak stary fkyt2 to by było super! :)

 

Hwangi u handlarzy za 200kk które by się uzbierało do 70. Hwangi te zwykłe na 50 lvl co dają 500 defa. Kd +5 za 25kk u handlarzy.

 

 

 

 

BOJOWY---->SYREK

 

STALKA---->NIC HWANG U HANDLARZY

Bez branz i reszte eq na 80/90. Bez 6/7 bon max 99 lvl. A tu filmik

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Mój stary gameplay ;( Aż się łezka w oku kręci. Nie mając pojęcia na serwerach prywatnych jak i robieniu bonów, robiłem filmik na starym kompie :P

 

 

Data filmiku dnia 28 gru 2009

Edytowane przez Suckers
Opublikowano

ja szukam servera taki sam jak pl tylko ze usunięte ulepszacze i wiekszy exp , drop etc.

softuser.jpg

Dawajcie + jeżeli pomogłem to nic nie kosztuje.

Jeżeli potrzebna pomoc pw pomagam tyle ile w mojej mocy.

I love Rock.

Opublikowano

Cos jak diomt2.. starlongju.. boshe.. najlepsze wloskie serwery na jakich gralem.

wymarzony serwer:

max lv 127.

2 hwagi, Jeden epicki - robi sie ze stali drugi normalny robi sie ze zbroi na 61lv.

epiki takie jak ktos tam graficznie przedstawil tj. dzwon smierci, swiety miecz, niebian itp. MAX.

Lv do 100 nie lecialby za szybko ale i za wolno tez nie. MEDIUM.

Kasa wystarczajaca, NPC ktory robi za BANK.

Zadne epiki posrane rodem z WOWA, czy zbroje szmaragdowe sszafirowe czy ch*J wie jakie diamentowe.

Nowicjusz
Opublikowano

Najlepszy serwer to jest pod PL ! Tzn.

 

Ulepszacze takie jak na PL

 

System ulepszeń:

 

Bojowy - Syrek

 

itd..

 

Ze zbroi :

 

Stal - Szmaragdowa

 

itd.

 

 

 

Raty : 2x Większe od PL (Drop z mobów , żeby był bardzo dobry)

 

Ceny dostosowane na do dropu yang .

 

Sklep odpowiadający item - shop'owi

 

Na ulepszenie biżuterii jest 100% , ale trzeba ulepszacze jak na PL . !

 

U rybaka małze za 2kk i rybki za 1k .

 

Pelerynki i koń bojowy lub koń bojowy z misji !

 

UWAGA !

 

Serwer bez wiekszych przerobek , jest najlepszy ..

 

Coś takiego jak Tiveria , pozdrawiam . :) (Item Shop wskazany do utrzymania serwera)

dlachojraka.png

Uga , buga

 

Hehe , głupi pies ..

Opublikowano

Wymarzony serw-to taki który nigdy nie powstanie z prostej przyczyny<>każdy kto stawia swój priv robi to tylko dla kasy a co za tym idzie nigdy szansa na rozwój postaci nie będzie sprawiedliwy bo wygra ten który ma znajomości w teamie,komórka mamusi ma duzo kasy itd itd.fajne tutaj propozycje dajecie ale raczej nie ma co liczyć na prawdziwe cacko prywatne MT2 jesteśmy ze soba szczerzy tak,jak na dzień dzisiejszy praktycznie 100% serwów PL Mt2 to badziewie i nie ma gdzie na dłużej miejsca zagrzać bo 3/4 ich właścicieli to głupcy w wieku 15/21 lat którzy żerują na dziecinnych marzeniach graczy...co do wymarzonego serwa który by miał powstać to na pewno nie zrobi go zwykła osoba fizyczna tylko ktoś taki który w życiu twardo stoi i sklepik IS wypierdoli z serwa na zbity pysk...bo według mnie IS w prywatnym świecie mt2 to pomyłka.

Opublikowano

Wymarzony serw-to taki który nigdy nie powstanie z prostej przyczyny<>każdy kto stawia swój priv robi to tylko dla kasy a co za tym idzie nigdy szansa na rozwój postaci nie będzie sprawiedliwy bo wygra ten który ma znajomości w teamie,komórka mamusi ma duzo kasy itd itd.fajne tutaj propozycje dajecie ale raczej nie ma co liczyć na prawdziwe cacko prywatne MT2 jesteśmy ze soba szczerzy tak,jak na dzień dzisiejszy praktycznie 100% serwów PL Mt2 to badziewie i nie ma gdzie na dłużej miejsca zagrzać bo 3/4 ich właścicieli to głupcy w wieku 15/21 lat którzy żerują na dziecinnych marzeniach graczy...co do wymarzonego serwa który by miał powstać to na pewno nie zrobi go zwykła osoba fizyczna tylko ktoś taki który w życiu twardo stoi i sklepik IS wypierdoli z serwa na zbity pysk...bo według mnie IS w prywatnym świecie mt2 to pomyłka.

 

Hmm... W większości zgadzam się z Tobą... Powiedz mi tylko, skąd ma brać się kasa na co miesięczny abonament za dedyka na którym stoi taki serwer? Od 300 do 600zł co miesiąc skąd??? Bo niestety takie są koszty dobrej maszyny w Polsce, zapewniającej płynną rozgrywkę dla sporej liczby graczy :/

Wymarzony serwer... jaki by nie był (raty, hard/4fun), jeśli "oblegasz" z grupką 15-20 dobrych znajomych jakiś prywatny serwer - ten staje się tym najlepszym!

beznazwy1bb.jpg
Opublikowano (edytowane)

Jak dla mnie idealny serwer to:

 

Poczatek Postac 1 Lvl eq na pierwszy Lv +9 Kon bojowy !

Nastepnie eq : Max syrek.smocze.brzegowe. itd :) do +9 Zadnych nowych broni

Skile: Kamienie u handlarzy, Ku rowniez :) 5 Skili bez dodawania 6 .gdyz buguja one tylko serwer!

Ogarniete wojny gildi bez bugow...

Magiczne metale zamiast bodzi ,bez ulepszaczy typu: matowy lód, żółć itd... na 7/8/9 Perly !

Bosowie normalni jak na Pl ! bez nowych map itd

Bony podstawowe wartosci , jedna sprawa zeby wchodzily np od 5 a nie 2/3 % :)

Brak dropu itemkow typu Syriusz z metkow czy cos w tym stylu :) Pro hard serwer z w miare expem !

Dopracowany drop z metkow !!

Ulepszanie do +6 100% ! na 7/80%, na 8/70%, na 9/65%! Kd Maxymalnie 35% !! do +5

Brak bonow 6/7 typu 10/5 wojow ! itd

BONY od 1-4 u handlary .5 bon w zakiewkach szczescia rowniez u handlary

Brak dropu KU I KAMIENI duchowych z metkow gdyz beda one u handlary

Zwoje i rady pustelinka rowniez handrala

Kd handrala poty. itd ta sama cena

U handlarzy eq do 48 Lv +9 ewentualnie branzy,naszyjniki , kolce. buty moga byc rowniez u handlarzy!

Fryzury u straznikow od danej klasy postaci!

Biolog lekko przerobiony z mozliwoscia ciaglego oddawania dropu !

Misje sa zbedne oprocz biologe moga zostac wylaczone, gdyz zajmuja one tylko nasz cenny czas ! :)

Grota v1/v2 Bez dropu broni na 65/70/75!

Las normal Drop

Max Lv 105 ! Status 90,

Exp 200% okolo . Kasa rowniez ! :)

Bez wielkich bajerow i szmerow

Przede wszystkim ogarniety Team ,eventy. i konkursy OX!

Mozliwosc zrobienia konia militarnego !

Hwang oczywiscie ale nie za latwo!

To nie wszystko ale 1 osoba nie opisze wszystkiego, tak wyobrazam sobie idealnego priwa do ciekawej gry w ktorej bedzie mozna spedzic milo czas ze znajomymi ! :)

Edytowane przez samel
Opublikowano

Mój wymarzony serwer Metin2

 

Więc zaczynamy moje pomysły to serwer świąteczny który miałby Npc jako Elfy i mikołaj który miał by rozdawać prezenty oczywiście nie za nic tylko za misje które u niego będą serwer by miał dużo nowych rzeczy jak nową fabułę , nowe npc tak jak już wspominałem elfy :)

Moze by były jakieś nowe ulepszacze świąteczne trochę zmienione bronie padał by śnieg i by były mapy gdzie by był śnieg

 

W Npc znajdowały by sie takie rzeczy jak zawsze są na medium serwerach i można by było zrobić sanie które by były razem z koniem :) przywoływane , wygląd by sie zminiło dekoracie świąteczne pytania W OX trochę ze świąt no i jak mówię choinka by była na środku m1 :) i m2 , żeby była bardzo miła Atmosfera i duzo ludzi by zagrało :) Oczywiście Is by był z róznymi przebraniami świątecznymi itp.

 

Ja bym zrobił jeszcze dodatkowo misję które by były z fabuła swiąteczną bo to serv ma być świąteczny

 

To moja propozycja serwera świątecznego na świąta Bożego Narodzenie :)

 

Może wpadną mi jakies pomysły nie krytykowąc to tylko mój wymażony serwer na Swięta Jeżeli ktoś ma jakies propozycje piszczie pod tym tematem

 

Las normal Drop

Max Lv 105 ! Status 90,

Exp 200% okolo . Kasa rowniez ! :)

Bez wielkich bajerow i szmerow

Przede wszystkim ogarniety Team ,eventy. i konkursy OX!

 

Dopracowany drop z metkow !!

Ulepszanie do +6 100% ! na 7/80%, na 8/70%, na 9/65%! Kd Maxymalnie 35% !! do +5

Brak bonow 6/7 typu 10/5 wojow ! itd

Ogarniete wojny gildi bez bugow...

Bosowie normalni jak na Pl ! bez nowych map itd

Bony podstawowe wartosci , jedna sprawa zeby wchodzily np od 5 a nie 2/3 % :)

Brak dropu itemkow typu Syriusz z metkow czy cos w tym stylu :) Pro hard serwer z w miare expem !

 

Pozdro ! ^_# .

_#

asdsadsadsadsadsadasd.jpg

 

Czekam

:)

Opublikowano

mi by pasowal serwer nie okresle tego zbytnio ale przypadl by mi do gustu serwer bez b 6/7b odp na magie 20% miecze sztyle 2 reki 20% itd bronie ktore se w npc zwykle na nie trzeba mocno charowac a one beda w npc np hwangi szmaragdy ogniste(szmaragdy sa ale na made in china serwerach) raty exp 750 zeby nie lecial tak ze w 4 h 200 lvl yang i rzeczy 450% do ulepszania nic nie potrzeba moze jesli juz na pro bron i jakies wlasne skile serwera nie takie tradycyjne ktore sie nudza czeste wojny krolestw ox jak na PRO mt2 ox sa czesto i nic wiecej juz nie potrzeba ;D

Opublikowano

Ja proszę aby każdy się wypowiedział jaki woli Serwer :

 

1.Hard

czy

2.Easy/Medium

 

W odpowiedzi najlepiej zacytować post abym wiedział kto mi odpowiedział :P

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

Opublikowano (edytowane)

Witam :rolleyes: ^_^

Moim wymarzonym serwerem jest serwer, na którym:

-exp leci dość szybko tak samo kasa,

-max lvl 250 lub 255,

-6/7 u handlarza za rozsądną cenę,

-jedna broń epicka, z której można robić następne,

-nowe ulepszacze dropiące z BOSS-ów,

-nowe zbroje, na które trzeba ulepszacze,

-miła administracja oraz ogarnięta,

-bez jakichś wymysłów (coś na wzór DragonMT2, EliteMT2 - chodzi mi o bronie i zbrojki),

-nowe wymagające mapki,

-oraz fajni, mili, ogarnięci gracze. xD

 

P.S. Mój wymarzony serwer na pewno wystartuje... To jest "ValdionMT2" Pozdrawiam [GA]PaTrOL-a MaveR :D

Edytowane przez SabatoR

<p><img alt="" src="http://screenshooter.net/5778701/iahlqwh" /></p>

Opublikowano

Start Militar max przywołanie 200konarów podstawowe eq+9 pierscien tp 200pelerynek i 200potek Red i blue

osobna mapa do handlu arena pvp , av1 ,av2 komnata smoka, rozmaicone dt na nowych zasadach z 2 kowalem na ostatnim piętrze ,wymiar władców bossy metki z odpowiednim dropem,

bronie max w rozwinięciu bojo 65lv>syrek 80 >Śmiercio 95+/- >tasak140 przykładowo oraz trudne do zdobycia ulepszacze np dropiące z kilku bossów w wymiarze

zbroje Stal70 Niebiańska90 Szafirowa 100 Szmaragdowa 120 Hwang 140 tak samo cięzko dropiące ulepszacze np bryłki kryształy, smocze łuski smocze szpony,

RATY SERWERA serwer cos pomiędzy medium a easy zeby nie za łatwo ale tez nie tak cięzko jak na hard (200%/400%)

drop stosunkowo dobry 300%/350% yang 200/300%

IS tylko w nim PD,2x exp , fryzury i inne ułatwiające expienie bez EQ w itemshop

999dni powiększony magazyn ,3 ręka

brak 6 skila

wierzchowce dropiące z szkat blasku księzyca czy jakis innych wypadających w av1/av2 komnata smoka

mapa bossów wstęp w pt od 6osób wymaga dropnięcia czegos w rodzaju co na pl krętych kluczy do wejścia na tą mape oraz płatne 100kk od osoby czy cena podobna

max 150lvl

biolog na 30,40,50,60,70,80,90,100,110,120,130,140,150 i na tym ostatnim do zrobienia unikalna zbroja dodająca tyle samo obrony co hwang lecz z abs po 10% na każdą klase

6/7 bon bez klas i bony max 2000hp 50wart ataku 10wit siła int zr 10% na moby itd

bony zwykłe wywalenie pierdół bonów po 2% bony inne max 8% na potowry tylko 20 % abs tylko 10,15% hp max 2000

ku u handlarza zwoje egzo u handlarza KD u handlarza jeden i odrazu P

metale u handlarza

drop broni na 75lvl w dt lub komnata smoka

bronie na 65 dropią nie za łatwo w czerwonym lesie na metkach których będzie bardzo dużo lecz nie jeden na drugim

serwer Dedykowany

Dodatkowe bronie do ulepszania z broni na 75 lvl na bronie do expa na przykład na lvl 100 dające tak samo średnie oraz bonus 10% na moby

kd na klasy dropiące +4 mozna ulepszac na +5 z broszką czy czyms na kd dające 35% a reszta u handlarza kd na klasy +3 u handlarza z możliwoscią ulepszania lecz na ulepszenie na +4 duża ilosć yang/albo mała szansa na zrobienie

odporoność na magie tylko i wyłącznie w bonusach wbudowanych w zbrojach

Biżuteria kolczyki dające 5k hp i 10% na ludzi jako wbudowane

Bransoletka 2k hp wbudowane i 10% magia nie wchodzi jako zwykły bon tylko po zrobieniu na epicką

naszyjnik dający 25%średnich i 100wartosci ataku

buty nowe buty z PL'a z innymi bonusami

dodatkowo na ulepszanie każdego z itemów smoczych wymagana np bryłka w 10x czy cos innego co można zdobyc z wszystkich bossów począwszy od ripera

nowi npc z ciekawymi Questami co każde 5lvli początkowo od 80lvla

chyba wszystko napisałem co do wymagan serwera na którym mogło by zagrac wiele osób bronie/zbroje mogą byc różnych rodzajach zastanawiało mi czy ciekawiej było by dropic z różnych szkatułek/worków ulepszacz mogący isc w strone eq do expienia a drugi ulepszacz do eq pod pvp oczywiscie dające nie wielkie bonusy mogło by to dotyczyc np zbroi lub broni lub tego i tego szansa na drop oby dwu była by taka sama

oczywiscie na serwerze ogarnięta ekipa

dużo eventów typu OX odbywających sie np co tydzien w sobote i niedziele z róznymi nagrodami którymi nie można handlowac

event w stylu oborny królestwa tzn pojawiaące sie metiny na 100,110,120,130,140,150 lvl które można ubic ale nie zbyt łatwo metiny mogą występowac na równinie gnoli czym wyższy lvl metina tym trudniejszy ale z coraz lepiej oddającym sie dropie np posiadając lvl 100 bijemy metka z 100lvlem lub z 110 ponieważ z innych nie będzie dropu na danym lvlu np od 111 lvla konczy sie drop z metków na 100 ale zaczyna z metków na 120 itd

dosyc sie rozpisałem moze to kogos zainteresuje i zajoł by sie tworzeniem tego typu serwera

:)

Opublikowano

38763736500967494857.png

Co/Jak ;D:

 

 

A więc, specjalny typ 4fun/easy jedyny taki w polsce ..

Na serwerze będzie różnego rodziaju nowości przekonacie się

Kilka Inforamcji z którymi powinniście się zapoznać .. m.in :

Na Serwerze będzie max 127lv. - jeżeli 10 osób wbije 127 to lecimy do 255lvlu ..

Biolog jest ze stałymi bonami etc...

Różne i ciekawe Questy wyjątkowe

Extra nowe Mounty -Metal!

Nowe Epiki ..

Bardzo ciekawy system ulepszeń ;d (Brochy,perły,kasa.. i tym podobne )

Na serwerze są też nowe Mapki, Bronie , Zbroje , Mounty , Questy..

Questy są związane z Fabułą!!

Możecie też spotkać ciekawe Eventy m.in Raidy , Konkursy OX , Zuuo, PvP...

A także Bony bedą wchodzić duże , sami zobaczycie

Więcej info zobaczycie na forum ^^.

 

 

Na serwerze są też zrobione misje ,

 

dzięki którym gra będzie jeszcze bardziej ułatwiona;)

 

M.In....

 

 

Biolog:

 

-Od 30 do 100 - Nie taki trudny + ciekawe nagrody

 

-Od 105 do 250 -Jeszcze lepsze nagrody do ~210, potem coś na PvP ;)

 

Inne:

 

-Polowania

 

-Dunegony

 

-Zabicia

 

-Drop ... itp ..

 

Czas na Raty Serwerowe - zróżnicowane

pochodzące pod Easy/fun..

 

 

 

A więc Serwery Melleur są jedyne w swoim rodzaju mają różnego rodzaju nowości..

Posiadają własną specialność niż reszta serwerów

Serwer chcemy zapiąć na ostatni guzik , aby gra była przyjemna i ciekawa

Będzie to serwer jedyny , niepowtarzalny w polsce.. Nie znajdziecie takiego serwera nigdzie..

Coś o Meleurze:

Otóż Melleur chce otworzyć całą sieć serwerów! Lecz bez was nie damy rady! Potrzebujyemy Grafikia, Client Makera .. etc. Ale gdy wystartujemy z tym serwerem będzie lżej

 

34127134971236946388.png

Opublikowano

Moim zdaniem powinien to być MEDIUM/HARD.

Maksymalny lvl 150 max staty 125

Najlepiej taki mini hard, żeby KU dropiły z moobów, kamyki(zwykłe) i dodania/zmiany bonów (1-5) z metinów. Z mocniejszych bossów (Ripper, wróżka drop kamienia 1 - P)

Brak 6/7, Rozpiska bonów najlepiej taka :

 

ABS (Magia, miecze) 15%

Max HP 3k

Reszta bonów tak jak na PL.

tj: 12 staty, 10 kryt, 10 szycie, 15 blok etc.

 

System ulepszeń np taki:

Bojowy (65)--> Syrek(90) --> jakaś tam broń(100) -->Kolejna broń (125) --> Kolejna broń (150)

Stal --> Szmaragd (bon regeneracji pz)--> Szafir(regeneracja pz + max hp)

EQ na 54 --> Epicka bizuteria od 100 lvl

 

Ciekawe, opłacalne misje(mocno rozbudowana fabuła). Zedytowany biolog.

Ranking zabitych metinów, bossów itp. też myślę, że byłby niezłym dodatkiem :)

Może kiedyś będzie ;p


Opublikowano

Mój wymarzony serwer:

No to tak jak najbardziej nastawiony pod rozrywkę a nie expienie monotonne, raty expa, yang i drop zoptymalizowany, max lvl120, status max 90, bony tradycyjne 2k pż, 10ludzie, 10kryt itd. Bony 1-5 brak, 6 i 7 bonów, żadnych rosek, wsparcie boga smoków, dłoni krytyka itp. Itemy wszystkie do wydropienia, wbijanie skili instrukcjami, dropienie kamyków duchowych i KD z metków, żadnego konia na początku rozgrywki, itemy normalne nie jakieś tam epickie eq czy hwangi czy kosmiczne bronie. Ograniczony Item Shop, naturalnie pierścienie itp. serwer też musi się z czegoś utrzymywać. Na takim serwerze aż się chce grać, nie jakieś tam serwery easy w których w tydzień można osiągnąć wszystko. Idealny serwer taki, jakim był AnimeMT2

Opublikowano

Witam , od dawna marzy mi się serwer na którym po prostu przyjemnie by się grało i który nie był by po brzegi naszpikowany nowymi itemami i różnymi badziewiami. Mam na myśli serwer taki jak serwer powstając na początku ery serwerów prywatnych. Grałem już na bardzo wielu serwerach , a ogulnie w metka gram od czasu powstania serwera Obsydian na globalu. Mam na myśli stworzenie servera który odzwierciedlił by stare dobre czasy metin2 ale zarazem był atrakcyjny.

Ni mniejszym chodzi mi by na serwerze

a) nie było

-nowych zbroi ( możliwie z wyjątkiem szmaragdów rubinów itd.)

-nowych broni

-nowej biżuterii

-nowych przedmiotów

-ITEM-SHOP'u

-kosmicznych bonów

-nowych potworów i mapek

B) by znajdowało się

-max 99 poziom

-max staty po 90 lub 125

-system ulepszania broni kończący się na syrku , brzekowym bezduchach itd.

-kilka nowych questów

-niezbyt szybki exp (chodzi mi o serwer medium)

 

Chodzi mi o taki serwer na którym można by było poczuć się jak na tych serwerach sprzed 2 lat

bez niewyobrażalnych nowości.

 

 

Teraz przejdę do spraw technicznych. Sam postawił bym ten serwer , lecz niestety mam bardzo słabe łącze internetowa (1mb/s) dlatego poszukuję osoby która mogła by taki serwer postawić na swoim komputerze. Zapewne wielu z was będzie pisało że to beznadziejny pomysł i że na pewno to nie wypali, lecz ja wierzę że są jeszcze ludzie którzy nieprzywykli do tych dennych serwerów pojawiających się codziennie z masą nowych itemów. Zainteresowanych takim serwerem proszę o komentarze w temacie , tych którzy chcieli by ze mną współpracować proszę o kontakt na MPC lub gg: 13958275.

 

Pozdrawiam KoXTuro

Opublikowano

moj wymarzony server to PL sprzed 2 lat;) z lekkimi modyfikacjami:

 

-wiekszy drop ku z metkow

-wiekszy drop bodzi z mobkow

-drop dodan i zmianek bonow z metkow

-drop zwoi, rad, z metkow

-zwoj cofania skili u handlary

-bojowiec na start

Metin2 Astral - BlackLegend - Wojownik Mental - 71lvl

YT2Game - Senti - Sura BM - 99lvl

GSYT2 - Songo - Wojownik Body - 99lvl

OrientalMT2 - Songo - Sura WP - 120lvl

Airo - Songo - Sura WP - 82lvl

Balmora - Songo - Wojownik Mental - 79lvl

Syrian2 - Songo - Wojownik Body - 78lvl

GuerraMT2 - Songo - Wojownik Body - 112lvl

Insperia - Senti - Wojowik Body - 95lvl

Play Free - Songo - Wojownik Mental - 99lvl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...