Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czym Się Różnbi To Psg Od Drugiego?


Brasai

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Po długiej przerwie zaczynam grać w WR.

Wchodzę do itemshopu i patrze jest jakieś :

-PSG_1_20B

Czym się to różni od zwykłego i czy jest lepsze?

Bo bd kupował.

Dinary to nie problem.

BD grał 50% BG 50% CQC więc lepiej?

-PSG_1

Czy?

-PSG_1_20B

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

To psg1 20b to jest psg na zombie mode. ( i tylko na zombie.. )

Różni się tym że ma 20 ammo w magazynku a nie 5.

 

/Edit

 

Kurde, no uprzedziles mnie o sekundy.. ;d

Mój kochany lapek:

Intel Core i5-450m 2.4ghz || ATI Mobility Radeon HD 5730 1gb DDR3 800mhz, GPU 650mhz || 4GB ram DDR3 800mhz || Win 7 64 bit

 

 

retailzoor.jpg

Opublikowano

Z moich obserwacji z hackiem na pasek życia na ZM wynika iż to nowe PSG jest silniejsze od tego zwykłego.

Ma większy dmg. Tak z ciekawości sobie sprawdzałem bo miałem obie : )

 

Nie opłaca się jej teraz wogóle kupować. Kiedyś było to za 1 dinar to sobie kupiłem i jeszcze mam.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

tak jak up jest praktycznie takie samo tylko to pgs_20 możesz tylko używać na zombie tak samo jak berette

John_Cena_Signature_by_RomRomz.png

Moje dokonania :

[x]50 Posts

[x]100 Posts

[x]150 Posts

[x]200 Posts

[x]250 Posts

[x]300 Posts

[x]350 Posts

[ ]400 Posts

[ ]450 Posts

[ ]500 Posts

Opublikowano

berette można używać na CQC ja mam np berette m93r są 3 bronie only na ZM są to psg20_B ,barett m82n nevren i glock17c więc się nie zacieszaj że będziesz nimi ownił na CQC : )

Opublikowano

PSG jak PSG , ale ta druga owszem ma 20 ammo w magazynku i może fajnie wygląda lecz jest do bani!!! Mi się ją grało okropnie , ale i tak kupiłem za 1 Dinar więc nic nie straciłem xD

Opublikowano

PSG jak PSG , ale ta druga owszem ma 20 ammo w magazynku i może fajnie wygląda lecz jest do bani!!! Mi się ją grało okropnie , ale i tak kupiłem za 1 Dinar więc nic nie straciłem xD

 

Tylko ci się tak wydaje bo te "większe" zombiaki mają więcej HP i wydaje ci się, że słaba jest.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Problem uznaję ze rozwiązany a tema za wyczerpany. Tak więc zamykam, bo było.

 

PS info mode masz warna za oszukiwanie w swojej sygnaturze. Zbierasz minusy więc poco piszesz, żeby ktoś Ci plusy dawał. No proszę wytłumacz się z tego.

 

 

razor130// tylko, że ty w tej sprawie nie masz nic do gadania : )

Za takie coś nie lecą warny.

Opublikowano

no duza roznica hyba ok 6 strzalami ubijesz chariota

pisze sie chyba a nie "hyba"

6shotamio nie mozliwe jak z tego miniguna okolo 100naboi trzeba wpakowac

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Te dwie snajperki różnia sie tym że PSG_1 jest na CQC ma mniejszy magazynek , a PSG_1_20B rozni sie tym ze jesty na zombi ma 20 naboi .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...