Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Kto Dostał Emaila Od Metin2 Jp -Japonski


MissU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wysłałem e-mail , dostałem zwrotny ;)

 

Ale jak zrobic konto ? co z tego ze dostałem ? wchodze w linka i tam cos po chinsku ;/

 

Kto mi moze pomuc gg 31599919

Opublikowano

NoNameWu tym się różni że japoński jest dla japońców a polski dla polaków :P mówiąc o globalach a nie o privach,bo jeśli chodzi ci o privy to inna sprawa :D

Daj - nie bądź żyła!;d

Opublikowano

Wysłałem 1 raz i dostałem :P

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Opublikowano

Ja też wysłałem 1 i dostałem , ale tam nie piszę , że się da zarejestrować.

Piszę poprawnie po Polsku.

Jeśli pomogłem daj - ; d

Jestem na MPC dłużej niż niektórzy KidModzi itp.

Po prostu nie poszczę , a nie wiem za co mam te % ( 25 )

Opublikowano

jeśl wam przyjdzie e-mail to bardzo sie ciesze ale NIE SPAMCIE PLS :D

jeśli wgl nie przyszedł e-mail to znaczy że nieobsługuje danego emaila

no naprzykład onet tam niedziala a gmail ideolo :)

jestem w ciągłym kontakcie z supportem w jęz. ANGIELSKIM sankando,

powołuje sie tam na GM wiek nie gra roli i możliwe że będe gm od spraw angielskich

i innych obcokrajowców - polacy turki i vietnamce banned 4ever chociaż z polakami nie są pewni

ale wystarczy usłyszą historyjki o niszczeniu serwów przez polaków...

kto niechce niech niewierzy ja nie wmawiam tylko mówie !

 

pozrawiam

 

@edit

 

PRZYSZŁO POBIERAM CLIENTA xD

 

@edit2

 

ale na betke trza czekać tu macie info

 

ゲーム登録完了

以上の手順でゲーム登録が完了しました。

Metin2公式サイトより、ゲームのクライアントをダウンロードして

クローズドβテストへご参加ください。

※ダウンロード開始日時は、12月16日(木)17:00を予定しております。

 

 

czyli o 17.00 ich czasu sie rozpocznie tu macie ich zegar

 

http://24timezones.com/pl_czas/tokyo_czas_lokalny.php

vote for torchan !

fuck the chinese hacking group!

Opublikowano

ELEGANCKO !!!!

WWW.METIN2.JP

PZDR !!!!

BETA OPEN :D ZARAZ POTESUJE SERWA !!! xD

sry za doubla ale musze powiadomic was o otwarciu ^^

vote for torchan !

fuck the chinese hacking group!

Opublikowano

Mi coś nie działa nie wiem czemu. Głos jest taki jakby błąd podczas łączenia się z serwerem

Opublikowano

OMG... za 3h i 5 minut rusza:

tu jest ich czas:

http://24timezones.com/pl_czas/tokyo_czas_lokalny.php

 

jest 1:55 u nich czyli 13:55 a rusza o 17...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...