Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kiedy Zał. Warrocka Skończą Prace?


Brasai

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie kiedy K2 skończą prace..

Potrzebne mi to jest.

Dlaczego?

Ponieważ miałem problemy z zainstalowaniem WR.

I w jednym z tematów otrzymałem info że przez te prace nad jakimś Hach Shield nie mogę zainstalować.

Nie moge zainstalować WR dlatego że Start Game jest ciągle na szaro.

Czy jest to dokładnie na 100% spowodowane przez te prace czy przez mój komputer,internet??

Poproszę 0% NOOBÓW!

 

Będą się sypać +!

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

na to pytanie nikt ci nie odpowie ponieważ admini nie zdradzają ostatnio info na ten temat

Jak pomogłem daj +

7273_3431.jpg

,,Myślałem, że uczę się, jak żyć, a uczyłem się jak umierać.""

Opublikowano

to nie wina Internetu , to wina Gamersfirst . Teraz GamersFirst zupełnie nic nie robi nic a nic czyli : Brak Patch , Brack banowania Graczy , Brak Nowych informacji i eventów a dokładniej to wielka klapa . Więc teraz i możliwe że nawet ściągnąć nie można chwilowo....

Opublikowano

Mój kolega też tak ma że jak włączy wr to na początku jest tylko reklama a jak ją wyłączy to ma takie szare .... nie wiecie kiedy to zniknie ????

Opublikowano

Hmm. Nie znam rozwiązania na ten temat, ale jeśli nie macie najnowszego Serviece Packa to zainstalujcie, może pomoże ;). Ja loguję się normalnie, czasami tak mam kiedy robią coś z grą oczywiście rzadko :D

222pac.gif

 

 

 

 

 

'Nawet w ciemną noc, każdy dzień jest odpowiedni. Żeby nawet gdyby niewiadomo jak jest ciężko, trzymaj głowę w gorze...'

 

Tupac Amaru Shakur [*]

Opublikowano

up@

 

Dokładniej 19 grudnia, Pozostaje czekać albo sprawdzic czy ma sie zaistalowanego SP nowego, jak to kolega wyżej napisał

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

To nie jest wina K2. Owszem sporo nowych błędów pojawiło się przez to zamieszanie ale to, że nie możesz wcisnąć game start

jest winą błędu plików w twoim WR.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

poszukaj w tucie jak nie możesz game start kliknąć to znaczy też że coś robią jak zwykle w końcu szykuje się spory patch

John_Cena_Signature_by_RomRomz.png

Moje dokonania :

[x]50 Posts

[x]100 Posts

[x]150 Posts

[x]200 Posts

[x]250 Posts

[x]300 Posts

[x]350 Posts

[ ]400 Posts

[ ]450 Posts

[ ]500 Posts

Opublikowano

zrób reinstall wr i wyłącz anty wira przy instalowaniu warrocka i powinno pomoc bo anty wir ci kasuje jakieś tam pliki przynajmniej tak zawsze było jak się pomyliłem to poprawcie mnie

849772628.png
Opublikowano

Reinstal może niepomuc.Mi nie pomógł gdyżod pewnego czsu kilku tygodni serwerów w wr niemam a próbowałem wszystkiego.Wiec należy czekać B)

Standing in the Hall of Fame !

 

(-(-_(-_-)_-)-)

Opublikowano

OO.

Wiecie?

Połowa stron nie działała mi. Typu Nk,SpeedyShare,Komixxy,Mistrzowie itp.

Pomyślałem że zresetuje router.

Zresetowałem i wszystko śmiga ;]

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

brawo ;]

John_Cena_Signature_by_RomRomz.png

Moje dokonania :

[x]50 Posts

[x]100 Posts

[x]150 Posts

[x]200 Posts

[x]250 Posts

[x]300 Posts

[x]350 Posts

[ ]400 Posts

[ ]450 Posts

[ ]500 Posts

Opublikowano

jesteś pro ^^

a co do tematu, mają "niby" skończyc przed świętami ale jak znam nasze kochane K2 może się przedłużyć ;p

 

ZBIERAM +

zbyt duża sygna

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...