Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Życzenia Z Okazji Nadchodzących Swiąt


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

swieta.gif

Witajcie

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia

spędzone w gronie najbliższych

przyniosą wam wiele radości,

ciepła i optymizmu,w nadchodzącym Nowym 2011 roku,

Posty i Tutoriale

niech was nie opuszczą,

a wiara niech doda sił i energii

do tworzenia i realizacji nowych pomysłów,życze wam również moi drodzy pijanego sylwestra i dużo dużo pieniędzy,oraz sukcesów w szkole/pracy.Święta sie zbliżają tuż tuż mam nadzieje ze po świętach zobaczymy sie odmienieni na tym forum ;)

Wesołych Świat,

pomyślności w Nowym Roku

Życzy SPAT

swieta.jpg

Ps.Jeśli można to prosze o nie zamykanie bo juz swięta tuż tuż

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Admin Cienia
Opublikowano

Do świąt jeszcze setki takich tematów powstaną, niema się co spieszyć.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Weteran
Opublikowano

Wesolych swiat bo jeszcze tylko jedne beda : dddd

aaaaaaaaaa

bo w 2012 koniec swiata przez Swietami !!!!!!!

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

@up ^^ ; d

 

a wracajac do tematu swieta dopiero za 2tyg . ^ ^

nie ma sie co śpieszyc kto pierwszy postawi temat : " Wesołych Świąt " ^^

 

tlye ode mnie =)

1K odwiedzin

^^ ale podnieta ;d

 

150 postów i Beginner ^_^

Postawienie mi + oznacza to, że doceniasz moją pomoc co mnie motywuje do lepszej pracy na forum ; ).

Opublikowano

"buk" haha xD jak już to Bóg, Ciekawe ile masz lat że tak piszesz :) No Sylwek też spoko ;D Ale Boże Narodzenie też spoczko ;d

2w3xmwh.gif


­

Opublikowano

nie pouczaj Mnie kurwa, bo piszę tak specjalnie, jak nie wiesz to siedź kurwa cicho.

Boże Narodzenia wszyscy lubią, bo dostają prezenty, a inni na nich zarabiają.

pozdrafjam all.

g0Tef.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...