Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić Obejście Na Metin2 Us


kiy0shi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka więc zaprezentuje jak zrobić obejście na Metin2 US

 

1.Wchodzimy w folder gdzie mamy zainstalowane Metin2 US u mnie to D:\Metin2 US

2.Tworzymy nowy dokument tekstowy

3.Wpisujemy w nim metin2.bin

4.Najeżdżamy na napis plik

5.Zapisz jako

6.Klikamy tam gdzie pisze dokument tekstowy(txt.) i zmieniamy na wszystkie pliki

7.Zapisujemy jako metin2.bat (końcówka bat jest najważniejsza)

8.Uruchamiamy powstały plik i gotowe ! gramy na obejściu :)

 

Licze na + :)

giphy.gif

Opublikowano

Nie postarałeś się ! Podobne tuty były ,lecz na PL. Tak samo się robi obejście ;) Niestety , minus.

draenor2.png

 

(¯`'•.¸(¯`'•.¸, _________________ , .•'´¯) .•'´¯)

(¯`'•.¸(¯`'•.¸««««««««««««»»»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)

--==>>>---> MPC Forum<---<<<==--

(_¸.•'´(_¸.•'´««««««««««««»»»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)

(_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Opublikowano

Nie postarałeś się ! Podobne tuty były ,lecz na PL. Tak samo się robi obejście ;) Niestety , minus.

ee sory ale w metin2pl trzeba wpisac Metin2client a nie metin2.bin więc wiesz

giphy.gif

Opublikowano

ej a może bocie wiesz że na metin2mod.tk jest Mod od kamera ? :) pod us i sg więc - !!! : ]

 

@edit na tym modzie nawet mozna go wgrać na PL'a i grasz nawet clienta nie trzeba sciagać ; [ to drugi argument

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

ej a może bocie wiesz że na metin2mod.tk jest Mod od kamera ? :) pod us i sg więc - !!! : ]

 

@edit na tym modzie nawet mozna go wgrać na PL'a i grasz nawet clienta nie trzeba sciagać ; [ to drugi argument

ehhh zrobiłem tuta dla tych którzy boją sie że KameR ich shakuje (ja do nich nie naleze) ale juz bylo wiele skarg ze to wlasnie na jego modzie ukradziono konta więc ?

giphy.gif

Opublikowano

a ja ci dam + na zachete ... tut prosty latwy i szybki tak samo jak na plu ^^ ale trzeba wlasnie inna nazwe zrobic ^^ ale + jest :)

1K odwiedzin

^^ ale podnieta ;d

 

150 postów i Beginner ^_^

Postawienie mi + oznacza to, że doceniasz moją pomoc co mnie motywuje do lepszej pracy na forum ; ).

Opublikowano

ehmm no cóż + na zachete tyle moge powiedzieć ^^

Lubie pisać i pomogac na MPC =]

 

forma zapłaty za pomoc ?! :

+

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...