Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Piszę ten mały tut bo zauważyłem, że niektórzy mają problem z configami na PL, gdy zrobią obejście.

Tyczy się tylko użytkowników Win7, Vista x64

 

Przejdźmy do rzeczy..

1. Wchodzimy w folder Metin2.

2. Zgrywamy pliczek metin2.cfg na pulpit.

3. Otwieramy go notatnikiem. (polecam Notepad++)

4. Postępujemy wg. poniższych instrukcji:

To jest ukryta treść, proszę

5. Zapisujemy plik.

6. Wklejamy go do folderu z Metin2.

 

FAQ:

Pyt: Dlaczego nie mogę edytować w folderze metin2?

Odp: Ponieważ wyskoczy błąd z prawami administratora.

 

Pyt: Co z resztą opcji w pliku metin2.cfg, które są nie opisane?

Odp: Polecam nie zmieniać danych, które mieliście zapisane w pliku.

 

Myślę, że się przyda.

A jeżeli się przyda, walnij +, to motywuje mnie do dalszej pracy ;)

Pozdrawiam, Beowulf.

Opublikowano

Pewnie mi sie przyda bo niedlugo kupuje windowsa 7 ;/ a na privach tez bede miec problem z zmiana configow ?

 

edit: dzięki za info :) masz 2 plusy zaszaleje dzis xD

Opublikowano

chyba oszalałeś !

 

ppm-->uruchom jakom administrator (plik config)

ustawiamy jak chcemy

uruchamiamy metin2.exe czy obejście czy na czym tam ktoś gra tak samo jak config

i już ;)

a nie jakieś kopiowanie, notatniki czy Bóg wie co

...i tylko Łódzki Widzew !!!

 

Zbieram (+) :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...