Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Kompana Do Gry S1 S14 Lub S25 Oraz Inne


barbarka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuję kompana do gry na s1 s14 lub s25 jeżeli chcesz mogę zagrać na innym świecie ale wtedy od zera.

 

s1-(Szaman buff lvl 6, woj body lvl 15, sura WP lvl 6)-Jinno

s14-(woj body lvl 65+ posiadam do tego buffa, ninja Dagger 35 lvl bardzo dobre eq)-Chunjo

s25-(ninja Dagger 32 lvl)-Jinno

 

Oferuję pomoc na innych serwach pisać na PW lub tutaj ;]

42985152343480391846.jpg
Opublikowano

Ja bym mógł zagrać na s14/25 jak załatwisz na start jakieś eq i trochę potów :D

 

@Edit jak coś to pisz na GG 6178200

 

@edit2 sorry ja jednak nie mogę...

Opublikowano

Możesz zagrać ze mną na s1 buffem, mam tam surke WP 46lv z w miare dobrym eq, jak coś to PW

65ef1c8a0c2b4755755980e.png

Opublikowano

Mogę zacząc na s14 lecz od zera jak bym miał coś na start to luzem wbije ten 35 zagralbym na s25 bo mam (miałem) 67lvl body ale ban za nie legalne oprogramowanie ; [

Opublikowano

ja jestem na s25 shinsoo mam 25lvl ale za to zajebiste EQ

broń:Kosa bojowa +6

zbroja:tygrysia +9

tarcza:pięciokątna +7

butki:skurzane+6

hełm:żelak+7

naszyjnik:srebrny+3 bon 500hp

kolczyki:miedziane+3

bransoleta:mam 2,5KK więc teraz kupie srebrną branze +7/8/9

 

A jak tyle tego uzyskałem na 25lvlu? przez 7godzin siedziałem w m1 ch2 i szukałem noonków do okradnięcia nic nie zarobiłem sam i nie wciskam wam tu żadnych kitów na prawdę siedziałem przez 7 godzin w m1 i okradałem ludzi ,mniej więcej z tego zarobiłem 10-15KK ,teraz widzicie ile jest noobków w metinie ;)

Opublikowano

Wiecie co... jak tyle ludu chcę grać... to ja też jednak mogę zagrać na s14 :P załatw mi jakieś EQ na start dla ninji jak możesz:P (tzn zbroja na 1lvl ; hełm na 1 lvl ; łuk na 5 lvl ; tarcza na 1 lvl no i co tam możesz jeśli możesz:P)

 

@Edit@UP Ja na 21 lvlu mam lepsze eq na s5... Bez używania allegro.pl czy ISu, czy harów większo-levelowych... A dokładniej: długi +9(nie kupuje lepszego... wole poczekać na 36 lv...), lwia +7 (wymieniłem tygre+9 za 5kk i hałke +9... noobek jakiś chciał xD), żelak +7, 5kątna +7 i 184kk... Nie zmyślam... mogę pokazać. Jak będę tu grał to oczywiste, że tam się będzie marnowało :)

Opublikowano

Ja gram na 14. Mam woja mentala 54 lvl z nawet dobrym eq i robie mili. 43body. 30body. 21 mental eq+9 i buff lvl 1 :D

 

Niestety na shinsoo;/ :(

Opublikowano

Może jeszcze ktoś ? Oferuję podexpienie do około 30-40 lvl ;] Pisać na PW. Drobne eq też mogę załatwić ;]

42985152343480391846.jpg
Opublikowano

ja mam na s25 Jinnodaggera 35 lvl, bdb eq zasadzka m4, dropek 21 lvl z eq +7,8 no i daggera 37 moge miec jak chce tez zasadzka na m4, ale nie mam czasu na gre, tylko weekendy i swieta, napisz do mnie, nie chce eq, szukam kumpla

:)

Opublikowano

Ja mogę zagrać na s14 bez cheatów możesz załątwić tam eq 1/5lv +4/5/6 napisz na pw jak co to woj metal

reflink

Opublikowano

Piszcie na PW jeżeli macie postacie w tych miejscach ;p zagram z każdym bardzo chętnie ;] Nawet moge 8 graczy 1 lvl expic ;]

42985152343480391846.jpg
Opublikowano

Piszcie na PW jeżeli macie postacie w tych miejscach ;p zagram z każdym bardzo chętnie ;] Nawet moge 8 graczy 1 lvl expic ;]

 

Ja uwielbiam grać helerem ;-)

"Same dobre mordy z osiedlowej hordy"

Opublikowano

Wolałbym znalesc ekipe na s26 (jak wyjdzie) zrobic jakąs gildi, tylko zeby to nie byla ekipa dzieci ktore bedą nabic 30 lv w 7 dni tylko gracze ktorzy naprawde umią grac i bede sie starac o topke i nie beda konczec grac o godzinie 22 xD tylko puźno xD wtedy owiele latwiej i przyjemniej sie gra, jeszcze jakies vt czy cos i jazda :D

 

Jak cos w sprawie wspolnego grania na s26 pisac na Skypie nick adam19241.

Opublikowano

To i ja nie bede gorszy na S14 mogę popykać ;d WP albo Bodym ;]

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

Ja gram na s 25 teraz mam mentala +40 lvl oraz kumpla +50 body oraz kumpla 25 + lvl sura WP, i buffka +40 lvl ;) i gildie własną , 3 lvl :) jak coś PW only ^^

RMCF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...