Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacząłem grać w cabala jakieś 3dni temu i na razie dość mi się podoba tylko średnio ogarniam tą grę ;D wybrałem bladera :)

no więc o to moje pytania :D :

1. Skąd wziąć force core ?

2. Dlaczego nie dostałem zadania na combo ? mam 10lvl i wymagane um.

3. Czy skile i combo mogę ćwiczyć na tych kukłach ?

4. Jak zwiększyć manę i czy opłaca się to robić bladerem ?

5. co to są "cirty" czy jakoś tak ;D

6. Od jakiego poziomu dostępne są nowe krainy ?

7. Czy kupować jakieś umiejętności od magi ? np to leczenie jest kuszące xD ale w żadnym poradniku nikt o tym nie wspomina.

8. Dlaczego nie chcą mi sie już automatycznie um rozkładać xD ?

 

na początek to będzie na tyle :D

z góry dzięki za pomoc :)

[edit]

jeszcze teraz pare pytań xD

9. odstałem jakaś aure ocb z tym ?

10. Kiedy będe miał ten jakiś bf mode ? xD

11. jak ulepszyć ten "skill" z miksturką czerwoną ?

Opublikowano

1.Po co ci Force Core na takim lv? (drop,AH).

2.Ten Q jest na 20lv po ostatnim EP.

3.Na Kukłach można skilować (k) ,ale robi się to mniej więcej od 40lv.

4.Mana zwiększa się przy każdym lv.Można tez Upami.Ale jest to nie opłacalne.

5.Critical damage/rate. Critical damage-krytyczne uderzenie// Critical rate-częstość critical damage

6.50-Port Lux 70-Fort Ruina 80-Unded Grand 95-Forgotten Ruin 110-Lakeside 125-Mutant Forest 140-Pontus Ferrum 160-Porta Inferno

7.Tak.Leczenie i buffy kupujemy.Można kupić także kilka 1skili z magii do skilowania na kukłach.

8.No cóż tu ci nie pomoge.Kombinuj sam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

''1. Skąd wziąć force core ?''

Kupić od innych graczy ;)

''3. Czy skile i combo mogę ćwiczyć na tych kukłach ?''

Mozesz ;] Lepiej sie expi jak sie ma lepsze skille ;]

''8. Dlaczego nie chcą mi sie już automatycznie um rozkładać xD ?''

Lepiej rozkładaj samemu pod eq ;]

''10. Kiedy będe miał ten jakiś bf mode ? xD ''

Jak bedziesz mial

''11. jak ulepszyć ten "skill" z miksturką czerwoną ? ''

Musisz miec ksiege Lv 2 czy jakos tak ;d

77169193832044603396.png

Opublikowano

Dobra, a czemu na 23 lvl (priv server) mam dalej range Novice w skillach ? Polego problem na tym, ze w wymaganiach jest na czerwono "Class Rank 2" a na szaro ten lvl 10 ; / Rozumiem, ze 10 lvl mam na szaro bo zdobyłem lvl 10, ale jak zdobyc class rank 2 ?

Opublikowano

zazwyczaj set to ogólnie wszystkie, ktore masz na sobie. Czasami mówi się np. "Mam calego seta mithril" Co oznacza, że ma cały pancerz mithril.

 

Zamykam, od takich pytań jest temat "Pytania i odpowiedzi".

RAsfepN.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...