Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Szukam Dmg Hacka Na Privy X 50 Lub X 30


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

Nie koniecznie x70 ani x20 napisałem ogólnie ze poszukuje dmg który pomnaża zadane obrażenia mieczem z konia na sure wp i to wszystko może być nawet x3 ;)

chodzi mi o to ze w v2 sobie dropie kasę. na bosa tez mogę iść ale chyba rozumiecie nie? w 5 min 25kk bez dmg... A z dmg kto wie xD;)

/reflink

Opublikowano

Można grać na 1hit + dmg ale musisz mieć postać babki ninji bo inaczej sie nie da, zeby zmiana była + dmg + 1hit.

Tzn. Da się ale z DmG na chlopku już tak nie bedziesz koksić.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Tak dokładnie, pobierz 1hit killera stąd.

http://www.mpcforum.pl/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=1613254

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Mam pytanie ściągnąłem tego 1 hit killer i śmigało ładnie na początku potem się raz zacięło a teraz coraz częściej. Wreszcie doszło do tego ze ledwo się ruszę i zcinka po przeinstalowaniu ciągle to samo....

Wie ktoś dlaczego?

PS gram na avalonie

/reflink

Opublikowano

@UP

 

To lepiej zmienic na babke i grac babka??

 

a i prosze o link na mega u. bo mi na inny muli

 

byl bym wdzieczny ^^ THX

21939.png18706.png

200 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

400 Postów[X]

slidbar.gif

 

 

Kiedyś zbierałem -

A teraz Like

Opublikowano

I nic ...

Masz dmg hacka na ninje :P

Ja gram na nim przez hamachi i każdego metka i jego "podopiecznych" mam na chmurke na P ^^

1201171861.png

Opublikowano

@UP

 

To lepiej zmienic na babke i grac babka??

 

a i prosze o link na mega u. bo mi na inny muli

 

byl bym wdzieczny ^^ THX

 

 

Chodzi Ci o dmg czy 1hit?

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

To normalne że tak zcina, polecam zrobić restart kompa.

 

owszem ale kłopot w tym ze nie pomaga restart kompa nawet reinstal.....

ps a co do dmg to dziś nie wiem czemu zaczęło mnie kićkać ciągle... zawsze chodziło ok a tu proszę...

/reflink

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...