Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][TuT] Ładna, kolorowa tapeta w Paint'cie.


The.Fast.Men

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj troszkę nudziłem się i postanowiłem pobawić się Paint'em.

 

 

Tak więc zacząłem:

 

Włączyłem Paint'a, następnie kliknąłem CTRL + E i ustawiłem 2x2

 

Tak jak na obrazku:

 

post-4805-1233245347.jpg

 

No i zrobił mi się taki bardzo mały obrazek, to są 4 piksle. Dałem więc lupe na 6x. Powinno to wyglądać tak:

 

post-4805-1233245485.jpg

 

Wziąłem więc ołówek i pokolorowałem na 4 kolory, 4 różne, tak o:

 

post-4805-1233245823.jpg

 

Następnie zapisujemy. Ważne: Zapisz jako mapa bitowa 24.

Wchodzimy tam gdzie zapisaliśmy to i otwieramy przez podgląd obrazów i faksów. Następnie PPM na to i ustaw jako tło pulpitu, to nie wyjdzie ciekawe, więc zróbcie tak.

 

Na pulpicie PPM i Właściwości

 

post-4805-1233245945.jpg

 

Tutaj wchodzimy w zakładkę Pulpit i dajemy Rozciągnięcie.

 

post-4805-1233246019.jpg

 

I zobaczcie efekt, jak dla mnie jest zajebisty.

d23735233b786cb5.jpg

 

 

Dołącz do nas! :)

Opublikowano

Nie wiem co w tym takiego zajebistego. ;o

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Mi jakaś dziwna wyszła xD

 

@down

 

Nie musisz...^^

Opublikowano

@up

nie rozumiem Cię

 

wow, a zobaczcie sobie to.

 

Atrybuty 4x4

 

Takie coś narysujcie:

post-4805-1233273063.jpg

 

efekt jeszcze ciekawszy..

d23735233b786cb5.jpg

 

 

Dołącz do nas! :)

Opublikowano

Mogłeś od razu wrzucić efekt końcowy. ^^ Teraz widzę, że wychodzi zajebiście.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano
@Up

Mnie jakos nie powalił ;] Pozdro

 

 

http://img84.imageshack.us/my.php?image=xzcsadsadas8.png

 

Zapiszcie to na kompie i ustawcie na tapete (rozciagniecie)

 

By Durex :)

 

Double...

 

A dajcie to na tlo i rozciagniecie by devilpl ;]

 

http://img91.imageshack.us/my.php?image=4v4xz7.png

sygnakopia.png

 

Tak i Nie na drodze xD (animacja) zobacz ;]

Bębnyyy!!! (animacja) zobacz ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...