Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Wirus, wyskakujące okienka.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam bardzo fajny i łatwy sposób żeby zrobić mini-wirusa.

 

 

Zaczynamy. Otwieramy notatik (notepad.exe)

 

Wpisujemy:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Dałem tylko dwa aby nie zwiesić sobie kompa za bardzo. Jeżeli chcemy to możemy tego wklepać nieskończoność i wtedy zwiesimy komuś komputer na amen.

 

Powinno to tak wyglądać:

 

post-4805-1233241637.jpg

 

Następny krok to zapisywanie:

 

Dajemy zapisz jako > Wpisujemy "Start.bat", Zmieniamy na wszystkie pliki i zapisz.

 

Powinno to wyglądać tak:

 

post-4805-1233241896.jpg

 

Jeżeli klikniemy w to, wyskoczy nam tyle okienek, ile jest tych "Start" w notatniku. W moim przypadku były to dwa okienka.

 

post-4805-1233241746_thumb.jpg

d23735233b786cb5.jpg

 

 

Dołącz do nas! :)

Opublikowano

może się nazywać jak chcesz, żeby tylko .bat jak już zapiszesz jako bat możesz zmienić np. na zdjecie.jpg wtedy nie zmieni się rozszerzenie tylko taki napis aby się ludzie nie spostrzegli :P

d23735233b786cb5.jpg

 

 

Dołącz do nas! :)

Opublikowano

aha czyli mozna wpuscic na neta i wkurzac ludzi xD spoko puszcze koledze i zobacze co zrobi ;p

 

@offtopic

gdzie se moge zkolowac taka sygnaturke jak ty? ;]

Opublikowano

offtop

 

http://www.darmowe-liczniki.web-tools.pl/

 

tutaj Stwórz darmowy licznik, wybierz jak ma wyglądać, nic nie wypełniaj i Stwórz licznik i z tego licznika jak będziesz miał

To jest ukryta treść, proszę

 

Wybierz żeby zostało tylko

To jest ukryta treść, proszę

d23735233b786cb5.jpg

 

 

Dołącz do nas! :)

Opublikowano

A ten temat to nie w Programowanie Cheatów?

@Topic

Ja mam coś takiego że te czarne okienko mi nie wyskakuje :/

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

tym możecie sprawdzić stabilność Waszych kompów, mój bez najmniejszego zamulenia dźwignął 1730 okienek :D

d23735233b786cb5.jpg

 

 

Dołącz do nas! :)

Znawca
Opublikowano

192 razy było wpisane Start i nic, tylko chwilke poczekałem i zamknąłem grupe....

 

Ile trzeba razy wpisac do zacięcia(średniego kompa):>?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...