Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić Ss I Wrzucić Go Na Serwer


skubi025

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robienie Print Screena

  • ... Zacznijmy od tego, że uruchamiamy grę, otwieramy wszystko tak, aby na pierwszym planie znajdowało się to co ma być później widoczne na screenie,
  • Gdy wszystko jest już ustawione klikamy przycisk na klawiaturze [Print Screen] printscreenkeyboard.jpg
  • Po kliknięciu tego klawisza, automatycznie jest robione "Zdjęcie", wtedy należy włączyć jakiś program graficzny (paint/gimp/ps/itp.), wybieramy "Nowy" i wciskamy klawisze CTRL + V, co powoduje wklejenie obrazka do programu.,
  • Jeśli nie chcemy wklejać całego obrazka na forum, a jedynie jakiś jego fragment wtedy w programie graficznym zaznaczamy opcje wytnijbeznazwyp.png
  • Mając zaznaczony obrazek wciskamy klawisze CTRL + X i tym sposobem mamy wycięty fragment z obrazka który nas interesuje,
  • Po wycięciu przedmiotu, bierzemy ponownie "Nowy" i ponownie klawiszami CTRL + V wklejamy obrazek, dopasowujemy boki i obrazek mamy obrobiony,
  • Obrazek zapisujemy na dysku, najlepiej jako .jpg lub .png

 

Wrzucanie Screena na serwer

  • Wchodzimy na stronke darmowego hostingu graficznego w moim przypadku jest to http://imageshack.us/
  • Klikamy opcje "Browse" beznazwyf.png
  • Po kliknięciu "Browse" wyskoczy nam okienko, w którym musimy wskazać nasz zapisany wcześniej obrazek.
  • Gdy załączyliśmy już obrazek do uploadu, wtedy klikamy przycisk beznazwyi.png
  • Po załadowaniu ukaże nam się stronka na której jest link do naszego obrazka. WAŻNE!! Interesuje nas pierwszy link (ten zaznaczony na czerwono)
    beznazwynpo.png
  • Mając już link wystarczy udać się na forum i umieścić go używając kodu:
    codeS.png
    Kod źródłowy
    1
    LINK
    (w miejsce słowa "LINK" wklejamy oczywiście link do naszego obrazka).

 

 

 

 

 

 

 

 

1248991649.gifDziękuje!

Pomogłem? Kliknij na +

Opublikowano

Wszystko pięknie, ładnie tylko , że to jest plagiat.

W temacie nic nie napisałeś linku z innego forum...

Po drugie ten tut był pisany 1,5roku temu.

 

Brak zródła = plagiat

 

Cls

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...