Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Mam Dość ! Nie Mogę Zalogować Się! Metin2 Pl (Bugi I Bugi !)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Niestety posiadam pewien error w grze metin2PL. Jak co dzień zalogowałem się na metka. Włącza się auto patch. Coś tam piszę "Error -8 patch coś tam coś tam" Włącza mi się metek. Loguję się . Pokazuje mi się postać wybieram i za chwilę log do wyboru serwera. Potem znowu się loguję . Wybieram postać ładuję się pasek do chodzi do samego końca (pokazuję się trawa w metin2) postaci nie widać i znowu loga do wyborów serwera :<

W folderze metin2 znalazłem dokument txt o nazwie "syserr" są tam pewne jakieś zagadnienia.

 

 

Instalowałem metka z 2010 r.i nic pobrałem hshield4 od kamera i metin2modPl też nic !! :<

 

 

Poniżej wklejam pliki jakie są w folderze "syserr.txt."

 

1207 15:40:30064 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file_info.cpp(145): File has run-time type tag of 0x8000000f, which doesn't match this version of Granny (0x80000010). Automatic conversion will be attempted.

1207 15:40:56575 :: HShield: _AhnHS_MakeResponse return error(3)

1207 15:40:56575 :: Phase Loading does not handle this header (header: 204, last: 16, 204)

1207 15:42:26069 :: granny_shared_vbs:

1207 15:42:26069 :: 0: 40

1207 15:42:26069 :: 1: 20

1207 15:42:26069 :: 2: 20

1207 15:42:26069 :: 3: 40

1207 15:42:26069 :: 4: 2

1207 15:42:26069 :: 5: 20

1207 15:42:26069 :: 6: 2

1207 15:42:26069 :: 7: 0

1207 15:42:26069 :: 8: 0

ZBIERAM ---

Opublikowano

czesto tak mialem, usun WSZYSTKIE metiny z kompa i zainstaluj na innym dysku ten glowny metin. np miales na C to na D zainstaluj.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...