Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Kupiliście Bliskim Na Mikołajki I Jaka Była Ich Reakcja ; -)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej miśki B) ,

jak tam minęły mikołajki? co dostaliście a co daliście swoim bliskim?

 

Co dałem:

Głównie kupiłem 3 słodkie misie i po grześku swojej dziewczynie i dwóm innym z którymi od lat traktujemy się jak rodzeństwo i nazywają mnie braciszkiem. W nagrodę dostałem masę słodkich buziaczków aż bym cukrzycy dostał ; D. Główny powód mojego zadowolenia to, to iż będą spały z tymi misiami i pamiętały o mnie B). Były zauroczone i mile spędziliśmy czas przy pizzy ; D

 

Co dostałem:

50zł od mamy za co jej bardzo dziękuję i kocham.

 

Podsumowując: Cały dzień spędziłem z tymi najważniejszymi dla mnie które kocham i one kochają mnie, uroczy klimat był na chacie i czułem tą wspaniała atmosferę miłości której tak dawno nie zaznałem ;)

 

 

A jak tam u Was kochani ;)?, mam nadzieję że co niektórzy nie mulili przy kompie znowu :P

Pozdrawiam, ;)

2006-2010

Opublikowano

Lapka od rodzinki ;)

 

Dziewczynie dałem siebie jako prezent :D Cieszyła się czasem który ze mną spędziła i było zajebiście :) Od niej dostałem duużo miłości i pocałunków czyli to co najbardziej lubię hehe.

 

 

Jestem zadowolony z dzisiejszego dnia :)

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

A u mnie wyszlo tak, ze nic nikomu nie dalem, ani nic nie dostalem.

 

co za samolub...

 

@TOP

 

u mnie było całkiem fajnie :) dostałem pake słodyczy od rodziców :)

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Mojej dziewczynie kupiłem misia oraz biżuterię. No oczywiscie dostałem wzamian buziaka ;D

 

A co ja dostałem ?

 

100 zł . ;)

 

Ogólnie fajnie było ;P

1297511584u170772.png
Opublikowano

Ja kupiłem swojej dziewczynie płyte oraz jakiś wisiorek z serduszkiem :P A dostałem od rodzinki kase, bo nie wiedziałem o co poprosić ;)

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

Nie było mnie akurat w domu. Kobieta została zasłodzona czekoladą z Wedla. Co prawda nie dostałem od niej nic materialnego ale dziękuje i buziak były najlepszym prezentem :)

f.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...