Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial] Dlaczego Inni Ci Wala 1000 Jak Masz 1000 Defa Zajrzyj


Matq *-*

Pomogła ci ta informacja ?   

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tak

  2. 2. Przyda ci sie ten bon ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pewnie zastanawiacie sie dlaczego inni ludzię walą ci 1k z miecza a nie raz 0 a masz 1 k defa .

Wytłumaczenie jest proste otóż wyjaśniam :

Twoja obrona może i jest duża ale istnieje jeden bon którego nie rozumia inni ludzie ( zieloni ) ten bon rozbija twoja obrone dodając ilość defa do obrażeń

Schemat :

Ilość defa : 1000

Atakujący zabiera : 1000 + jego obrażenia

Przeciwnik posiada : 1200 ataku

1200 - 1000 + 1000 = 1200 bedzie ci zabieral obrażeń za każdym ciosem z miecza .

Ten Bon zwie się : Przeszywka , ta wiadomość może was zaskoczyc ponieważ inni myślą ze jak przeszywka jest to robi jakieś promienie takie jak krytyk

i dlatego inni ludzie nie robią bonu przeszywka a to wielki błąd .

Ten Tutorial zrobiłem z myślą o zielonych możesz sobie krytykować do woli ale ja wiem ze i tak to komuś kiedyś pomoże

Pozdrawiam

1292771488-U278615.jpg

Jeżeli wkurzyła cie jakakolwiek rzecz postaw -

Piszę poprawnię po Polska.gif

Opublikowano

Tak lecz pragne ci powiedzieć że to nie jest dział na takie tematy a po 2 to przeszywka nie działa na skile i też nie wchodzi za każdym razem.. i nie zawsze daje po 1k. bo czasami się nią nie trafia..

i im przeciwnik ma więcej defa tym większe obrażenia są ;)na takiej zasadzie to wytłumaczył kolega u góry lecz nie wiem po co on wgl zrobił ten temat, jak każdy sam może do tego dojść..

@UP

sr ale jak tu wchodziłem to nie było odpowiedzi typu "to nie ten dział.." JBC

graphic.png

Opublikowano

LOL ale głupi temat.

1. Tutaj nie przychodzą jak ty to powiedziałeś "zieloni"

2. 'zieloni" w większości wiedzą o tym bonie.

3. tyle masz minusów jakby 1/10 mpc nie znała tego bonu.

Nic nie dam.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...