Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi do nich i komunikować się z innymi użytkownikami.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Traktorzysta

Gondormt2[Pl][Dedyk]

79 postów w tym temacie

ile stoi server bo te lv w topce maskara...

Po 1 naucz się pisać , po 2 jest reset bo gm dodaje 3 rękę i powiększony skład .

+-sy to:

-miła atmosfera
-ogarnięty skład
-dodanie new rzeczy itp.
-clienta warto ściągać (nawet ja ściągałem zajęło mi to 1 godzinę :])
-lvl idzie dosyć szybko a wyższe levele są często pomocni

-sy to:
-jest tylko jeden ale nie każdy jest bogaty (chodzi mi o parametry :])

Blad jest a na stronce jest all on to ten client czy server macie wszyscy off?

Pisze ze 53 gracze online...

jak Dla mnie Najlepszy server na jakim kolwiek grałem masz + i 5 ^ ^ a to ze sa tam 100+ to nic bo szybko sie lvl robi ^ ^ interesujące jest to ze dodanie bonu kosztuje 800k i trzeba na niego zarobić ;] ale drop kasy też wpożo

+ sprawdzi sie x d
1 osoba lubi to

Nie łączy coś teraz.
Nie mam błędu ale "zostaniesz połączony z serwerem" cały czas.
Jak wpisze błędne dane to od razu "błędy login lub hasło" a tak nie chce łączyć.
Co jest?

Właśnie działa komuś Gondor ja ma cały czas zostaniesz połączony z serverem....
A niby działa status All ONLINE ale graczy Online 0 ;DDD
Wie ktoś może coś na temat servera???

nażekacie na 100+ a ja gram 2 dnień mam 86 lvl, 1 ulepszenie zbroi i mam Hwanga reszta też +9 Pełen Wypas

jak chce pobrac lunchera to stronka z downloadem mi nie dziala !!!!!!!!!!!!!!!!

Traktorzysta napraw Teleportera bo jak chcesz żeby tp na kraje od 60 lvl to przenosi na ognistą. Na ss widać że z bambusa można coś zrobić a w grze nie idzie;/

Wprowadzona opcja lvl obok nick u?

Hm widzę że Traktorzysta zagląda tu tak że jakby wcale,i jak ktoś ma jakiś problem z serverem to musi czekać z tydzień a to są skutki braku forum. Więc z GA praktycznie niema kontaktu

wescie dajcie na jakis inny host to spol bo nie moge pobrac ;(

mam pytanie tu gramy tylko w 1 krolestwie? bo jestem na servie i widzialem tylko 1 os z jinno (ja shinso) nikt na wet nie wola ps server zarabisty

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0