Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje Plików Serwerowych Na Dedyka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Poszukuję plików serwerowych, nie zwykłych zwykłe mogę mieć z byle "rury"

Poszukuję plików ala. to: http://www.youtube.com/watch?v=e2RxOVyzjaQ

 

Chodzi mi dokładnie o nowe tekstury podłogi tą "kostkę" bo zwykła już jest przejechana, znudzona.

Oraz o spolszczony cały serwer porządnie co do słowa lub w 70% (jeśli się nie da to nic poszuka się plików zastępczych :( )

 

Dodam że będzie dedyk więc potrzebuje jak najlepsze na zachętę

Dziękuję.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano
Chodzi mi dokładnie o nowe tekstury podłogi tą "kostkę" bo zwykła już jest przejechana, znudzona.

Oraz o spolszczony cały serwer porządnie co do słowa lub w 70% (jeśli się nie da to nic poszuka się plików zastępczych sad.gif )

 

No gratuluje...

Wygląd wszystkiego nie jest zapisany w serwerze tylko w cliencie wiec każdy może mieć inaczej..

 

Powodzenia w prowadzeniu serwera <lol2> <3

 

Ja na pewno nie będę grał :D


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

O kurde ty chcesz dedyka oO jak nie masz podstawowej wiedzy :D Tego jeszcze nie było !!! :D

Wygląd tekstur zależy od clienta..

 

Zajrzyj tu:

To jest ukryta treść, proszę

 

Natomiast to co jest w sklepach to już jest zależne od serwera ;-)

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Yhym... ale początek by wystarczał

Dawno się w to nie bawiłem i widze że duże zmiany weszły więc myślałem że to będzie przeróbka na plikach no ale cóż

 

A przynajmniej polskie pliki ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

O kurde ty chcesz dedyka oO jak nie masz podstawowej wiedzy :D Tego jeszcze nie było !!! :D

Wygląd tekstur zależy od clienta..

 

Zajrzyj tu:

To jest ukryta treść, proszę

 

Natomiast to co jest w sklepach to już jest zależne od serwera ;-)

 

1,5 roku temu stawiałem i to akurat wiem :) poprostu pomyliłem się jednak jeżeli chodzi o tekstury i tyle :)

Za link dzięki.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

up@ daj se siana :< każdy się może pomylić.

topic@ łapaj.

To jest ukryta treść, proszę

to te tekstury podłoża, o które prosiłeś. skana nie ma, bo plik przekracza 20 mb :P

pozdrawiam ;)

Opublikowano

Kolejny Newbie ;-)

Też dacy byliśmy ; ))

 

Jestem ciekaw co ty potrafisz bo zapewne tyle co napisałeś w poście .

 

Byłbym wdzięczny za jakies najnowsze pliki serwerowe dobrze spolszczone jeśli nie ma to obojetne z nie wygasnietym upem a spol naj wyzej sie podmieni pliki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

tutaj w tym tucie masz jak postawić dedyka + pliki serwerowe, na których stoją dedyki jak: Metin5, i prawie wszystkie :P

 

http://www.mpcforum.pl/topic/162121-tutorialstawianie-serwera-na-dedyku/

 

dograj se może jeszcze pliki insomani i będziesz mieć w około 90% po polsku serwera, można też skasować chinskie kraczkowate questy, wtedy. hmmm będzie wyglądać jak 100% pl :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...