Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zagrać Na Prywatnym Serverze Rappelz?


Cupidyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

postanowilem ponownie zagrac na rappelz.biz ale mam kilka problemow:

1. Wlaczam launcher ( oczywiscie wymieniony) pokazuje sie taki blad: xml scene's was not loaded - copyrighst_page.xml kilka ok i rappek rusza dalej.

2. jak rappek juz sie wlaczy to mam rozowe tlo:

http://img209.imageshack.us/i/rappelzscreen00000000b.jpg/

bardzo mi to nie przeszkadza

3. wpisuje normalnie passy kilkam ok klikam ok na serwer i pojawia sie moja postac ( jak mozna to nazwac pojawieniem):

http://img535.imageshack.us/i/rappelzscreen00000001v.jpg/

4. no dobra klikne enter bo robic a tu crash ( wywala mnie bez zadnego bledu )

Prosze o pomoc co z tym zrobic sciagalem juz 2 razy i reinstalowalem ponad 5 i nic za kazdym razem to samo

Opublikowano

postanowilem ponownie zagrac na rappelz.biz ale mam kilka problemow:

1. Wlaczam launcher ( oczywiscie wymieniony) pokazuje sie taki blad: xml scene's was not loaded - copyrighst_page.xml kilka ok i rappek rusza dalej.

2. jak rappek juz sie wlaczy to mam rozowe tlo:

http://img209.images...n00000000b.jpg/

bardzo mi to nie przeszkadza

3. wpisuje normalnie passy kilkam ok klikam ok na serwer i pojawia sie moja postac ( jak mozna to nazwac pojawieniem):

http://img535.images...n00000001v.jpg/

4. no dobra klikne enter bo robic a tu crash ( wywala mnie bez zadnego bledu )

Prosze o pomoc co z tym zrobic sciagalem juz 2 razy i reinstalowalem ponad 5 i nic za kazdym razem to samo

 

 

Ciężko powiedzieć, gdyż nie widać błędu prócz zmiany koloru tła. =x Najlepiej zostaw w spokoju ten serwer, bo tylko strata czasu, nie jest w ogóle dopracowany, masę bugów o lagach to już nie wspomnę.

15097.png
Opublikowano

juz zrobilem ( blad byl w tym ze na jednym niewypakowywalo sie data001 bo byl blad a na drugim data 005 z tego samego powodu i po prostu przezucilem 1 z tych dat 2 do folderu )

Opublikowano

chciałbym wiedzieć czy ten server jeszcze działa bo jakoś z ich stronki nie mogę pobrać instalki( przerywa pobieranie w granicach 800-900 mb).

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber (BIMBER) stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz tak jak ja do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to na swój profil xD

 

18706.pngmpcubdeflection.png

34477.jpguntitled112gy3.png

Opublikowano

Ok więc pociesze cię tym że mi wogóle dowloand nie działa na tej stronie.

Ale jeżeli tobie działa to być może antywirus blokuje ci odbieranie pliku.

Opublikowano

nie to nie antywirus. Poprostu tak jakby w jednej chwili połączenie ze stroną zostało zerwane.Czy ktoś wie skąd to mona pobrać???

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber (BIMBER) stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz tak jak ja do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to na swój profil xD

 

18706.pngmpcubdeflection.png

34477.jpguntitled112gy3.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...