Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie Eq Żeby W Miare Dobrze Dt Mental Metin2Pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze nie mówcie hełm +9 20 na trupy to jest pl a ja nie jestem dziecko is.

W tej chwili woj mental 65 def 660 nie mam jescze wykonanych pamiatek.czyli 720.

Czy to mi wystarczy na dt żeby móc pomóc innym.0% na trupy ponad 13k hp

czy moge cos zmienic

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

Powiedz jaki serwer? Ja bym zrobil sponsorpay na lape dropa i pochodził na metki albo cos. Jutro od 12 do 24 dropia szkaty blasku to mozesz zarobic i kupić srebrna +9 20 na dt (u mnie wydatek rzedu 350kk czyli 100 szkat blasku)

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

mam magnecik z kd kryyt +4 najgoesze ze czasu nie mam moze kolega serwer to s9 agronas

@edit i bufka 42 i wlasnie mi szkatki wogole nie dropia 2 x drop w czesniej 4h i 4 szkaty a jak cos gdzie moge pujsc tym wojm zeby jak najwiecej zebrac spota i zeby dropily szkatki blasku

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

Powiem tak mental musi miec cos na trupy a teraz jak mi sie widzi eq pod mentala

 

-zrob te pamiatki

 

-bon na strzaly min. 10%

 

-bon na nieumarle min.20% najlepiej 40% dobra bron najlepiej rib srd 30

 

-i hp 12k+ i jakos powino ujsc

Tesco dla ciebie badziewie

Opublikowano

Bon na strzaly masz w butach na 29 i są tanie ok 50kk +9 ;p

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

wait haczek i gites ale moze zrezygnuje z max hp i czysty item na trupy i strzaly wiecej potow ale nie wydam wiecej niz 30kk a mówicie ribek 30sr mysle ze to nie w tym rzecz i jeszce pomysly gdzie te szkatki najgorsze taki przypal ze nie mam militara czekam

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

Zrób sobię 1 lvl eq +6 i na psach do 10 lvla fastem dropią te szkaty

i tak co chwilę xD

ja miałem 10 postaci i z 10 postaci =80 szkat :D

Zbieram -

By Kazik33333

Opublikowano

v2 koniec przepustek czyli v1 to zrezygnowac z max hp i dac wiecej abs bufek i czy wy mowicie o solo dt czy 2/3 osoby jak bedzie z krolem chyba bez problemu z max hp 2k i 1.5 wie poli i na lajt i czym dłużej tym skille dalej narazie po m2/4 ale full ku dodam źe magnet bon 8% omdlenie i mam eq na trutke helm 3% i bron 5% czy uda mi sie

edit@zrobie nowego konto i minii exp bocik wait od 100ytpro i auto bot pickup i gites od 12 do 24

a co z bronia nie bede zwyklego miecz do +6 z nowych postaci ulepszal a reszta do kupienia

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

f5

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

Prosze nie mówcie hełm +9 20 na trupy to jest pl a ja nie jestem dziecko is.

W tej chwili woj mental 65 def 660 nie mam jescze wykonanych pamiatek.czyli 720.

Czy to mi wystarczy na dt żeby móc pomóc innym.0% na trupy ponad 13k hp

czy moge cos zmienic

 

hahaha, żeby na plu mieć hełm +9 20 trupy trzeba być dzieckiem isu? przez rok wydałem na is ze 20 zł, a mam całe wybonowane(prócz zbroi i bransolety) eq...

 

no, ale zeby dt bylo...

10 na strzały w złotym naszyjniku(wbudowane) i w nim 1500/2000 pż,

jakis ribek +9 30+sr albo partyzana 20 dt(6+),

ebo +9 15 strzały albo 20 na nieumarłe

konary oddane, silne G1

I MUSOWO MILITAR!

DAWAC MINUSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Opublikowano

f5

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

f5

@dublle post netek zcinka

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

Refreshujemy co 24h... a nie co 5minut...

 

 

Masz specjalny temat do tego :

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Closed

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...