Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzis wam opisze jak zrobic SSa w metinie niektore z osob o tym moga nie wiedziec wiec opisze Moze sie komus przydac

 

1. Co jest nam potrzebne ?

No Sprawna Klawiatura !

 

2. Naciskamy przycisk " Print Screen~"

Znajduje się/ Wygląda on tak:

 

print_screen.png

 

print-screen-button.gif

 

 

3. Naciskamy START starttv.png Następnie " Uruchom "

 

4. 4. I wyświetla nam się takie Okienko mspaints.png

Wpisujemy w nim " mspaint"

 

 

Uruchamia nam się Microsoft Paint !

 

5. Gdy paint zostanie już odpalony naciskamy CTRL + V !!

 

6. Następnie Klikamy>> PLIK>>ZAPISZ/ ZAPISZ JAKO>> WYBIERAMY CO I JAK >> ZAPISZ !!!

 

 

Inny z sposobow to zamiast wchodzenia do URUCHOM Wystarczy Nacisnac Start ---> Programy -----> Akcesoria ------ > Paint

 

Lub Robimy SS przysikiem print-screen-button.gif

 

Wchodzimy do katalogu metka i do folderu ScreenShot

i to chyba na tyle :)

05962579050416538615.jpeg

 

 

Najlepszy Doping Kibicowski w Polsce ! Najlepsze Oprawy Meczowe ! Dwa Wielkie Słowa POLONIA BYTOMSKA

ARKA GDYNIA

Arka Wódka Polonia !

 

To co nie zabija wciąż wzmacnia nas

 

 

Daj -- Będę szczęsliwy

Opublikowano

Dużo osób nie umie zrobić screena , więc przyda im się to, masz minusa ;)

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Hehe, dobry poradnik lecz jednak banalna rzecz ;P no chyba że dla początkujacych lub noobow ;p Ale łap - :)

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Opublikowano

Ale nie trzeba zapisywać screena w paincie. W folderze metina jest folder "screenshot" i tam są zapisywane wszystkie screeny z gry. ;]

Opublikowano

po co zapisywac ss? jezlei w folderze metin2pl masz taki folder "screnshot" i tam sie zapisuja ss wszystkie zrobione w grze-.-'

Opublikowano

Buahahahaha... ha ha... Wy to już nie macie o czym pisać? Żałosne, żałosne, żałosne.

Sam nie umiesz robić zrzutów ekranu. Bo gdybyś umiał wiedziałbyś, że w Metinie zapisują się one w katalogu screenshot.

 

Pozdro&Poćwicz

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...