Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
szatan123

Udobot Czy Ibot?

25 postów w tym temacie

Wy wszyscy wyżej... jeśli ibot jest lepszy do zbierania skrzynek to udobot jest lepszy do wrót ... omg...

Zdecydowanie UDObot, ibotem nie wolno zbierać boxów - zapamiętajcie.

lol to wkoncu który ??:D i botem można czy nie ?

udobot, ma mnięjsze szansa na złapanie bana moim zdaniem :P

ale i tak wale ibotem. :D

ale do zbierania skrzynek Udobot.

zycze milego bocenia.

Ibot zbiera szybciej, nie wiem czemu mamy go nie używać, ostatnia aktualizacja honeyboxów miała miejsce kilka miesięcy temu, nie ma obaw. Dlatego zdecydowanie polecam IBota

Ibot zbiera szybciej, nie wiem czemu mamy go nie używać, ostatnia aktualizacja honeyboxów miała miejsce kilka miesięcy temu, nie ma obaw. Dlatego zdecydowanie polecam IBota

Ale IBot nie ogarnia tych honey boxów. Kilka miesięcy temu? To dziwne bo miesiąc czy 2 temu dostałem bana za 2.35. Jeśli chcecie jeszcze pograć w DO to nie polecam używać ibota!

Ale IBot nie ogarnia tych honey boxów. Kilka miesięcy temu? To dziwne bo miesiąc czy 2 temu dostałem bana za 2.35. Jeśli chcecie jeszcze pograć w DO to nie polecam używać ibota!

Ogarnia czy nie ogarnia o to jest pytanie.

Mi jak na razie ibot 2.7 gg nie zebrał ani jednego honey boxa

One chyba występują tylko na mapie bazowej x-1

Dla porównania Ibot 2.7 GG zbiera przez całą noc mi 25 - 30 tyś. uri bez bonusów zakupionych.

UdoBot może niby bezpieczniejszy lecz wyciąga 2 razy mniej i prawie zawsze o 5:26 wyłącza się z powodu aktualizacji ( zbiera mi przez całą noc około 5 - 14 tyś. uri )

Poza tym trzeba czytać ze zrozumieniem , autorowi tematu chodziło który najlepszy do skrzynek a nie który bezpieczniejszy.

Jak wolisz ryzyko i brak ci czasu to polecam ci : IBota

( Szybko nim się wzbogacisz lecz szybko również to możesz stracić )

Jak wolisz powolne i bezpieczne zbieranie to polecam : UDObota

( Powolna droga do potęgi , o wiele bezpieczniejsza )

Wy wszyscy wyżej... jeśli ibot jest lepszy do zbierania skrzynek to udobot jest lepszy do wrót ... omg...

Zdecydowanie UDObot, ibotem nie wolno zbierać boxów - zapamiętajcie.

Dlaczego nie wolno? Kto mi zabroni? Ja se robię co chcę i osobiście w 100% polecam IBota gdy jest crack!

Mogłeś dostać repporta od gracza, geniuszu...

W 100% się zgadzam!

P.S. Od świąt UDOBot będzie lepszy do wrót ^^

Tak geniusze, a właśnie mój kolega dostał bana za ibota ... na pl3... I jak to wyjaśnicie? Ja 2x bana i on ban ? Ibot to dno. Róbcie co chcecie - wasze konta.

Reporta nie dostałem .. to niemożliwe. Nikt mnie nie zna, ukryłem swój nick. Ale dziwne że zawsze po ibocie leciał ban i zawsze kiedy była tura banowania, a po udobocie nigdy =D

Tak geniusze, a właśnie mój kolega dostał bana za ibota ... na pl3... I jak to wyjaśnicie? Ja 2x bana i on ban ? Ibot to dno. Róbcie co chcecie - wasze konta.

Reporta nie dostałem .. to niemożliwe. Nikt mnie nie zna, ukryłem swój nick. Ale dziwne że zawsze po ibocie leciał ban i zawsze kiedy była tura banowania, a po udobocie nigdy =D

Hah, a skąd wiesz, a nicku nie da się ukryć... To nowy serwer i lata tam pełno adminów na x-1 i innych mapkach i wyłapują graczy liczących na łatwy start ^^

UDOBot na razie nie będzie robił wrót...

Szkoda :(

...dzis polecialy iboty i udoboty pl3...sporo ich polecialo, choc niektore nadal sie bawia... z tad pytanie : ciekawe ile kosztuje "niezauwazanie" bota przez BP...?

Hah, a skąd wiesz, a nicku nie da się ukryć... To nowy serwer i lata tam pełno adminów na x-1 i innych mapkach i wyłapują graczy liczących na łatwy start ^^

A Skandynawia? Dwukrotny ban na ibocie ? Teraz używałem udobota i bana nie dostałem. :) Nick da się ukryć trzeba potrafić :)

Inny przykład - fakty wzięte z wczorajszego dnia. Kolega używał udobota i bana nie dostał. Donguralesko8 (kamuleq) używał udobota - bana nie dostał. A taki Evil z forum pisze mi na gg że zbanowali mu 2 konta bo latał na ibocie. Jak mi to wyjaśnisz?

...dzis polecialy iboty i udoboty pl3...sporo ich polecialo, choc niektore nadal sie bawia... z tad pytanie : ciekawe ile kosztuje "niezauwazanie" bota przez BP...?

Po półrocznych obserwacjach BP i ich banach, stwierdziłem że nie są przekupni. To fałsz. Możesz wpłacić 1000 zł a i tak będziesz miał bana.

A oni naprawili już te "błędy" z logowaniem za boty których gracze nie mieli? Bo jeśli tak to ja dostałem bana za UDObota... :D

Ale jednak wydaje mi się że to bug z logowaniem, bo na 4 innych kontach na których latałem UDO nie mam bana :D

A oni naprawili już te "błędy" z logowaniem za boty których gracze nie mieli? Bo jeśli tak to ja dostałem bana za UDObota... :D

Ale jednak wydaje mi się że to bug z logowaniem, bo na 4 innych kontach na których latałem UDO nie mam bana :D

Jeszcze nie, ja póki co mam zablokowane konto na PL3, na PL2 bez problemów :) dodam, że ja używałem tylko UdoBota. Bardzo jestem ciekawy jak sie sytuacja rozwinie dalej... wielu ponoc "czystych" graczy pobanowali. Jeśli ktoś wykupuje uri i dostał bana a faktycznie sam latał i no-lifeował to faktycznie polityka gry schodzi na psy (o ile przedtem tak nie bylo bo gram od tygodnia :P). Tak czy inaczej nie pozostaje nic innego jak czekać na dalszy obrót spraw :)

A Skandynawia? Dwukrotny ban na ibocie ? Teraz używałem udobota i bana nie dostałem. :)Nick da się ukryć trzeba potrafić :)

Inny przykład - fakty wzięte z wczorajszego dnia. Kolega używał udobota i bana nie dostał. Donguralesko8 (kamuleq) używał udobota - bana nie dostał. A taki Evil z forum pisze mi na gg że zbanowali mu 2 konta bo latał na ibocie. Jak mi to wyjaśnisz?

Po półrocznych obserwacjach BP i ich banach, stwierdziłem że nie są przekupni. To fałsz. Możesz wpłacić 1000 zł a i tak będziesz miał bana.

Jak na crackach jedziecie to się nie dziwcie =)

Crack czy na licencji najnowszy?

To jedź na UDOBot v3.0.2 i poczekaj tak z tydzień :)

Chodzi ci o znaczki np. arabiskie? Je widać w grupie i na czacie :)

Tu się zgadzam, ale kiedyś nie banowano userów co kasę ładują, ale widać BP zmieniło taktykę... Wystarczająco widać już na tym zarobili xD

Jesteście dziwni . :D

Ja jade na crackowanym Ibocie 2.7 GG od jakis 1,5 tygodnia. co dziennie !

mam 140 godzin granych od poczatku gry. 6 tys jackpot .nie rozumiem was jak mozna bana zebrac ;) ja mam sposob na nie dostawanie bana . to przez tego ibota sie nauczylem jak zrobic żeby sie np. nie wylanczal . a teraz sie dowiedzialem jak nie dostac bana ha :D . ! wiec bd bocic caly czas . az do 10 tys jack pot . albo zrobie 8 tys jackpot i zrobie do konca juz sam FE :P

IBot jest dobry do skrzynek ale to prawda Maggot ma racje jest nie bezpieczny. UDObot jest wolny ale bardziej bezpieczny.

IBot. Nie porównuj płatnego bota do darmowego bota. Ibot (kiedy jeszcze go miałem) zbierał mi zawsze 2 razy więcej uri w ciągu godziny niz UdoBot. Udobot zbierał 2k uri, IBot 4k uri.

O ja pierdole. Szacun, odkop tematu z 15 grudnia ! :O

Według was udobot jest mniej bezpieczny od ibota? No chyba od wersji 1.1.8... Jeśli używacie najnowszych oryginalnych wersji to na pewno macie mniejszą szansę na bana niż przy udobocie...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518729
Użytkowników: 1189666
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: nowiczjuszek