Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]W Sysinstall Kasuje Mi Się Ciągle Ip Z Końcówka 100


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmieniłeś w ustawieniach maszyny kartę sieciową na Hamachi Interface?

Opublikowano

Zmieniłeś w ustawieniach maszyny kartę sieciową na Hamachi Interface?

Tak mam ja już priva miałem stworzonego wszystko działało i nagle się to zaczeło kasować :/ :(

rat-12.png

206bcc59c553c8ef79d1324b0d.png

Zbieram +

Opublikowano

Ja zmieniam ustawienia po wejściu zaś zmienia mi sie prawie all :D ale i tak mi all śmiga na serverze , sprawdz czy ci all działa :)

Opublikowano

Ja zmieniam ustawienia po wejściu zaś zmienia mi sie prawie all :D ale i tak mi all śmiga na serverze , sprawdz czy ci all działa :)

Mi działa a kolega ma błąd połączenia z serwerem

rat-12.png

206bcc59c553c8ef79d1324b0d.png

Zbieram +

Opublikowano

Ale on ma problem że jak włącza serwa to po chwili kasuje mu się Ip i tak wkółko :s

sygna max 800 x 200

Opublikowano

Tanox, kiedy byś nie wszedł to i tak w sysinstall pole z *.100 będzie puste...

 

GaXaR, odblokowałeś porty? xD

Opublikowano

Tanox, kiedy byś nie wszedł to i tak w sysinstall pole z *.100 będzie puste...

 

GaXaR, odblokowałeś porty? xD

Tak mam odblokowane

rat-12.png

206bcc59c553c8ef79d1324b0d.png

Zbieram +

Opublikowano

Zrób od nowa serwer to pomoże albo masz jakieś złe pliki serwerowe

Zbieram Minusy.Proszę o naciśnięcie czerwonego guzika.

 

adikkk11.jpg

Piszę poprawnie po

1286652807-U198706.png

 

 

Liczę na

minusik.png

Opublikowano

Zrób od nowa serwer to pomoże albo masz jakieś złe pliki serwerowe

Pliki niemoga byc zle bo przedtem wszystko było dobrze.

A przez spolszczenie questow moze sie zepsuć własnie to? bo ja je spolszczalem

rat-12.png

206bcc59c553c8ef79d1324b0d.png

Zbieram +

Opublikowano

A jest jakieś inne wyjście niż robienie na nowo serva? o.O

sygna max 800 x 200

Opublikowano

Pliki niemoga byc zle bo przedtem wszystko było dobrze.

A przez spolszczenie questow moze sie zepsuć własnie to? bo ja je spolszczalem

Możliwe a spolszczałeś w filezilli?

Zbieram Minusy.Proszę o naciśnięcie czerwonego guzika.

 

adikkk11.jpg

Piszę poprawnie po

1286652807-U198706.png

 

 

Liczę na

minusik.png

Opublikowano

Tak

to coś pewnie kliknąłeś i się stało ;p spolszcz jeszcze raz

Zbieram Minusy.Proszę o naciśnięcie czerwonego guzika.

 

adikkk11.jpg

Piszę poprawnie po

1286652807-U198706.png

 

 

Liczę na

minusik.png

Opublikowano

Właśnie dobry pomysł spolszcz bo może coś kilikłeś o.O

sygna max 800 x 200

Opublikowano

to coś pewnie kliknąłeś i się stało ;p spolszcz jeszcze raz

No raczej wszystko dobrze zrobiłem bo robiłem z tutem.

Jak cos to moge na nowo wgrac pliki honkong.

rat-12.png

206bcc59c553c8ef79d1324b0d.png

Zbieram +

Opublikowano

Ehh w sysinstall zawsze kasuje to IP co nie przeszkadza przynajmniej mi, gdyż zawsze wszystko śmiga ; )

To czemu kolega ma błąd połączenia z serwerem??

rat-12.png

206bcc59c553c8ef79d1324b0d.png

Zbieram +

Opublikowano

No raczej wszystko dobrze zrobiłem bo robiłem z tutem.

Jak cos to moge na nowo wgrac pliki honkong.

to wgraj i spolszcz jeszcze raz ;p

Zbieram Minusy.Proszę o naciśnięcie czerwonego guzika.

 

adikkk11.jpg

Piszę poprawnie po

1286652807-U198706.png

 

 

Liczę na

minusik.png

Opublikowano

A spytaj tego kolegi czy mu na spol normalnie chodzi. :mellow:

sygna max 800 x 200

Opublikowano

A spytaj tego kolegi czy mu na spol normalnie chodzi. :mellow:

Kolega sprawdzi jak pobierze metka 2008.

 

Sory żę wklejanie tego nowego honkonga tak długo trwa ale mialem error w virtual pc

rat-12.png

206bcc59c553c8ef79d1324b0d.png

Zbieram +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...